Dostawa materiałów okulistycznych
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów okulistycznych dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY; załącznik nr 2 do SWZ; załącznik nr 3 do SWZ/załącznik nr 2 do UMOWY; załącznik nr 4 do SWZ/załącznik nr 3 do UMOWY; oraz załącznik nr 11 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części (pakietów).
TerminDeadline 2026-10-05
Kto? Co?- • Cewniki › Kaniula
- • Produkty chemiczne › Gazy
- • Przecinaki i noże chirurgiczne, rękawice chirurgiczne › Przecinaki i noże chirurgiczne › Skalpele i noże chirurgiczne
- • Soczewki korekcyjne › Soczewki śródoczne
- • Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała › Produkty farmaceutyczne
- • Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy › Zestawy medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Katowicki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa materiałów okulistycznych
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Soczewki śródoczne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 2572222.34 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 9
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 1
Wartość szacunkowa bez VAT: 292210.7 PLN 💰
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami: jakość – 40 pkt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 2
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 136 060 PLN 💰
Opis zamówienia:
Dodatkowe produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 3
Wartość szacunkowa bez VAT: 60 245 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 4
Wartość szacunkowa bez VAT: 443435.64 PLN 💰
Opis zamówienia:
Produkty/usługi: Zestawy medyczne
📦
Dodatkowe produkty/usługi: Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie się kierował kryterium: parametry techniczne aparatu 40 pkt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 5
Wartość szacunkowa bez VAT: 23 100 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 6
Wartość szacunkowa bez VAT: 34 821 PLN 💰
Opis zamówienia:
Dodatkowe produkty/usługi: Kaniula 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 7
Wartość szacunkowa bez VAT: 343 840 PLN 💰
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 8
Wartość szacunkowa bez VAT: 178 650 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 9
Wartość szacunkowa bez VAT: 59 860 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 88 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-05 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Wincentego Lipa 2
Kod pocztowy: 41-703
Miasto pocztowe: Ruda Śląska
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zampub@szpitalruda.pl 📧
Telefon: +48 32 779 59 07 📞
Fax: +48 32 779 59 17 📠
URL: https://bip2.szpitalruda.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-87d685dc-db52-496d-99da-d131d27c6800 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-87d685dc-db52-496d-99da-d131d27c6800 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-596899 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa materiałów okulistycznych
Numer referencyjny:
7/PN/26
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów okulistycznych dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY; załącznik nr 2 do SWZ; załącznik nr 3 do SWZ/załącznik nr 2 do UMOWY; załącznik nr 4 do SWZ/załącznik nr 3 do UMOWY; oraz załącznik nr 11 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części (pakietów).
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Soczewki śródoczne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 2572222.34 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 9
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
7/PN/26/1
Tytuł: Pakiet nr 1
Wartość szacunkowa bez VAT: 292210.7 PLN 💰
Opis zamówienia:
Soczewki akrylowe hydrofobowe - 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 2 do SWZ.
Informacje dodatkowe:
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie 24 miesiące od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 21.12.2026 r.
Miejscowość: Ruda Śląska
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami: jakość – 40 pkt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
7/PN/26/2
Tytuł: Pakiet nr 2
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 136 060 PLN 💰
Opis zamówienia:
Kastompaki wraz z dzierżawą aparatu do zabiegu zaćmy; jałowy izotoniczny roztwór chlorku sodu - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 3 do SWZ/załącznik nr 2 do UMOWY.
Produkty/usługi: Materiały medyczne
📦
Dodatkowe produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
7/PN/26/3
Tytuł: Pakiet nr 3
Wartość szacunkowa bez VAT: 60 245 PLN 💰
Opis zamówienia:
Nóż do witrektomii, refraktor do witrektomii, noże okulistyczne, roztwór do stosowania wewnątrzgałkowego, zestaw wiskoelastyków - 6 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Informacje dodatkowe:
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie 24 miesiące od daty zawarcia umowy.
Dodatkowe produkty/usługi:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
7/PN/26/4
Tytuł: Pakiet nr 4
Wartość szacunkowa bez VAT: 443435.64 PLN 💰
Opis zamówienia:
Jednorazowe zestawy do witrektomii wraz z dzierżawą aparatu do wykonywania zabiegów witrektomii tylnej oraz fakoemulsyfikacji - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 4 do SWZ/załącznik nr 3 do UMOWY.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie się kierował kryterium: parametry techniczne aparatu 40 pkt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
7/PN/26/5
Tytuł: Pakiet nr 5
Wartość szacunkowa bez VAT: 23 100 PLN 💰
Opis zamówienia:
Olej silikonowy, dekalina, barwnik do torebki przedniej soczewki - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
7/PN/26/6
Tytuł: Pakiet nr 6
Wartość szacunkowa bez VAT: 34 821 PLN 💰
Opis zamówienia:
Gaz i akcesoria do zabiegów przeciw jaskrowych - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Produkty/usługi: Gazy
📦
Dodatkowe produkty/usługi: Kaniula 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
7/PN/26/7
Tytuł: Pakiet nr 7
Wartość szacunkowa bez VAT: 343 840 PLN 💰
Opis zamówienia:
Soczewki asferyczne, bezaberracyjne, pierścień napinający torebkę soczewki oraz wiskoelastyk - 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Dodatkowe produkty/usługi: Materiały medyczne
📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
7/PN/26/8
Tytuł: Pakiet nr 8
Wartość szacunkowa bez VAT: 178 650 PLN 💰
Opis zamówienia:
Soczewki jednoogniskowe - 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
7/PN/26/9
Tytuł: Pakiet nr 9
Wartość szacunkowa bez VAT: 59 860 PLN 💰
Opis zamówienia:
Retraktor tęczówkowy, materiał wiskoelastyczny, roztwór mikronizowany, roztwór błękitu trypanu - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 88 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-05 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6412490985
Adres pocztowy: ul. Wincentego Lipa 2
Kod pocztowy: 41-703
Miasto pocztowe: Ruda Śląska
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zampub@szpitalruda.pl 📧
Telefon: +48 32 779 59 07 📞
Fax: +48 32 779 59 17 📠
URL: https://bip2.szpitalruda.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-87d685dc-db52-496d-99da-d131d27c6800 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-87d685dc-db52-496d-99da-d131d27c6800 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie kierował się kryterium: cena - 60 pkt, jakość - 40 pkt - dotyczy pakietu nr 1; cena 100 pkt -
dotyczy pakietu nr 2, 3, 5-9; cena - 60 pkt, parametry techniczne aparatu - 40 pkt - dotyczy pakietu nr 4
2. Zamawiający stosuje uprzednią ocenę ofert (odwróconą kolejność oceny).
3. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 31.12.2026 r.
4. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1-6 ustawy (obligatoryjne przesłanki wykluczenia).
5. Zamawiający nie przewiduje wykluczenia na podstawie art. 109 ust. 1 ustawy.
6. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514). Do Wykonawcy podlegającego wykluczeniu w tym zakresie stosuje się art. 7 ust. 3 wspomnianej ustawy.
7. Wykluczeniu z postępowania podlegają Wykonawcy, zgodnie z art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, dodanym Rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 111 z 8.04.2022 r. str. 1) z późn. zm.
8. Warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego spośród warunków, o których mowa w art. 112 ust. 2 ustawy:
8.1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie.
8.2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:
8.2.1. Wykonawca musi posiadać zezwolenie, licencję, koncesję lub wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie objętym przedmiotem zamówienia tj. prowadzenie hurtowni farmaceutycznej zgodnie z ustawą z dnia 06 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne - dotyczy pakietu nr 3 pozycja 5.
8.3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa: Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie.
8.4. Zdolność techniczna lub zawodowa: Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie.
9. Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w celu wykazania braku podstaw (przesłanek) wykluczenia z postępowania, na podstawie art. 126 ust. 1 ustawy zostanie wezwany do złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych (aktualnych na dzień ich złożenia):
9.1. informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym: - w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, - w art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem;
9.2. oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do
udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór załącznika nr 8 do SWZ. W przypadku, gdy w zakresie poszczególnych pakietów zostanie złożona tylko jedna oferta, Zamawiający odstąpi od wymogu złożenia powyższego oświadczenia.
9.3. oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w:
a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy,
b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,
c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,
d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy,
e) art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, dodanym Rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE nr L 111 z 8.04.2022 r. str. 1) z późn. zm. i art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego - wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Uwaga: Podmiotowe środki dowodowe, dotyczące braku podstaw do wykluczenia lub certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, o którym mowa w ustawie z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
10. Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu (określonych przez Zamawiającego w pkt 3 rozdziału XIII SWZ), na podstawie art. 126 ust. 1 ustawy zostanie wezwany do złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych (aktualnych na dzień ich złożenia):
- w celu wykazania spełniania warunku z ppkt 8.2.1.:
Koncesji, zezwolenia, licencji lub wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie objętym przedmiotem zamówienia tj. prowadzenie hurtowni farmaceutycznej zgodnie z ustawą z dnia 06 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne - dotyczy pakietu nr 3 pozycja 5.
Uwaga: Podmiotowe środki dowodowe dotyczące spełniania warunków udziału w postępowaniu lub certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, o którym mowa w ustawie z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, składa odpowiednio Wykonawca/ Wykonawcy wykazujący spełnienie warunku na zasadach określonych w rozdziale XIII SWZ.
11. Zamiast wykazanych w pkt 9 ppkt 9.1; 9.2 oraz 9,3 lit. a)-c) podmiotowych środków dowodowych, Wykonawca może złożyć certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawcy zamówienia publicznego w zakresie, o którym mowa w art. 3 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz.U. z 2025 poz. 1235 z późn.zm.).
12. Zamiast wykazanych w pkt 10 podmiotowych środków dowodowych, Wykonawca może złożyć certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawcy zamówienia publicznego w zakresie, o którym mowa w art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz.U. z 2025 poz. 1235 z późn.zm.).
13. Dokumenty składane przez Wykonawcę mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium RP określa rozdział XIII pkt 5 SWZ oraz § 4 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 30.12.2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy.
14. Wraz z ofertą (formularzem ofertowym) należy złożyć dokumenty o których mowa w rozdziale X pkt 5 ppkt 5.1.- 5.7. SWZ.
15. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie
1) 24 miesiące od daty zawarcia umowy – dotyczy pakietu nr 3, 4, 5, 6, 7, 8
2) 24 miesiące od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 21.12.2026 r. - dotyczy pakietu nr 1, 2, 9
16. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zostały opisane w rozdziale XI SWZ.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Zasady, terminy oraz sposób korzystania ze środków ochrony prawnej szczegółowo regulują przepisy działu IX ustawy – środki ochrony prawnej (art. 505–590 ustawy). 2. Szczegóły dotyczące pouczenia o środkach ochrony prawnej przysługujących Wykonawcy zostały zawarte w rozdziale XXVI Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-596899 (2026-08-28)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕