Dostawa mobilnych aparatów do znieczulenia
Ortopedyczno – Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznani
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie 3 sztuk mobilnych aparatów do znieczulenia. 2. Zamówienie jest realizowane w ramach Programu „Realizacja programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026”, na realizację zadań z obszaru II – Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw. Działanie nr 2 – II.1.6. – Urządzenia medyczne, w tym diagnostyczne – zakup 3 szt. mobilnych aparatów do znieczulenia. 3.Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. 7. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 ustawy Pzp może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane.
TerminDeadline 2026-09-17
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Miasto Poznań
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa mobilnych aparatów do znieczulenia
Numer referencyjny:
DZP/DAM/39/2026 OLiOC
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Dostawa mobilnych aparatów do znieczulenia
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
ul. 28 Czerwca 1956 r 135/147
61-545
Kod pocztowy: 61-545
Miejscowość: Poznań
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczne - Maksymalna ilość „małych punktów” do otrzymania w ramach wszystkich ocenianych parametrów wynosi: 40 punktów. Punkty zostaną przyznane zgodnie z informacjami podanymi przez Wykonawcę w Załączniku do SWZ.
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Adres pocztowy: ul. 28 Czerwca 1956r. 135/147
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-17 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-17 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-17 10:00:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: określone w SWZ i projektowanych postanowieniach umowy
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zostały określone w SWZ wraz z załącznikami
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Ortopedyczno – Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny:
783-14-97-917
Adres pocztowy: ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 135/147
Kod pocztowy: 61-545
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia.publiczne@orsk.pl 📧
Telefon: 61 8310-242 📞
URL: www.orsk.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://uzp.gov.pl// 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-18Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 158-571054 (2026-08-17)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Aparatura do anestezji i resuscytacji (12)
- Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne (2)
- Materiały medyczne (>20)
- Różne urządzenia i produkty medyczne (>20)
- Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego (>20)
- Systemy rejestrujące i urządzenia badawcze (>20)
- Techniki operacyjne (>20)
- Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii (>20)
- Wsparcie czynnościowe (>20)