Dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora.
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ
TerminDeadline 2026-10-06
Kto?- • Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
- • Aparatura do wykrywania i analizy › Analizatory
- • Laboratoryjne, higieniczne lub farmaceutyczne wyroby szklane › Laboratoryjne wyroby szklane
- • Meble medyczne › Probówki
- • Różne produkty lecznicze › Odczynniki i środki kontrastowe
- • Urządzenia medyczne › Materiały medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Warszawski stołeczny › Warszawski zachodni
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Odczynniki i środki kontrastowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 7
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Adres pocztowy: Daleka 11
Kod pocztowy: 05-825
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski zachodni 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet 2
Produkty/usługi: Laboratoryjne wyroby szklane 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet 4
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet 5
Produkty/usługi: Probówki 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet 7
Dodatkowe produkty/usługi: Analizatory 📦
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczne- Szczegółowe informacje określono i zawarto w SWZ.
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: ul. Daleka 11
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 10:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-06 10:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
ul. Daleka 11
Kod pocztowy: 05-825
Miasto pocztowe: Grodzisk Mazowiecki
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
E-mail: zam_pub@szpitalzachodni.pl 📧
Telefon: +48 227559115 📞
Fax: +48 227559110 📠
URL: www.szpitalzachodni.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postepu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-606695 (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora.
Numer referencyjny:
SPSSZ/49/D/26
Krótki opis:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Odczynniki i środki kontrastowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 7
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 1
Tytuł: Pakiet 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Adres pocztowy: Daleka 11
Kod pocztowy: 05-825
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski zachodni 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 2
Tytuł: Pakiet 2
Produkty/usługi: Laboratoryjne wyroby szklane 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 3
Tytuł: Pakiet 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 4
Tytuł: Pakiet 4
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 5
Tytuł: Pakiet 5
Produkty/usługi: Probówki 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 6
Tytuł: Pakiet 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 7
Tytuł: Pakiet 7
Dodatkowe produkty/usługi: Analizatory 📦
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczne- Szczegółowe informacje określono i zawarto w SWZ.
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: ul. Daleka 11
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 10:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-06 10:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5291004702
Adres pocztowy: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
ul. Daleka 11
Kod pocztowy: 05-825
Miasto pocztowe: Grodzisk Mazowiecki
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
E-mail: zam_pub@szpitalzachodni.pl 📧
Telefon: +48 227559115 📞
Fax: +48 227559110 📠
URL: www.szpitalzachodni.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postepu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Zasady i terminy wnoszenia środków ochrony prawnej w niniejszym postępowaniu regulują przepisy Działu IX, Rozdziału 2 Ustawy Pzp.
2. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej.
3. Odwołujący przekazuje kopię odwołania zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu.
4. Domniemywa się, że zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przekazanie jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
5. Odwołanie przysługuje na:
1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy;
2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy Pzp;
3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy Pzp, mimo, że zamawiający był do tego obowiązany.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-606695 (2026-09-02)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Różne produkty lecznicze (>20)