Dostawa opatrunków specjalistycznych – 6 zadań

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

Dostawa opatrunków specjalistycznych – 6 zadań

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-06-26. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-22.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-05-22 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-19 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa opatrunków specjalistycznych – 6 zadań
Numer referencyjny: DZP-271-2-62/PN/2026
Krótki opis: Dostawa opatrunków specjalistycznych – 6 zadań
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Opatrunki 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1564920.69 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6

1️⃣
Tytuł: Zadanie 1
Wartość szacunkowa bez VAT: 342922.47 PLN 💰
Opis zamówienia: Zadanie 1
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Zadanie 2
Wartość szacunkowa bez VAT: 150384.42 PLN 💰
Opis zamówienia: Zadanie 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Zadanie 3
Wartość szacunkowa bez VAT: 94343.7 PLN 💰
Opis zamówienia: Zadanie 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Zadanie 4
Wartość szacunkowa bez VAT: 94 962 PLN 💰
Opis zamówienia: Zadanie 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Zadanie 5
Wartość szacunkowa bez VAT: 851861.7 PLN 💰
Opis zamówienia: Zadanie 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Zadanie 6
Wartość szacunkowa bez VAT: 30446.4 PLN 💰
Opis zamówienia: Zadanie 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Opis
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Kod pocztowy: 30-663
Miejscowość: Kraków

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-26 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-26 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-26 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Krajowy numer rejestracyjny: 6792525795
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Kod pocztowy: 30-663
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://usdk.eb2b.com.pl/
E-mail: zp@usdk.pl 📧
Telefon: +48 126582011 📞
URL: https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach określonych w art. 505–590 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-26Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 099-354518 (2026-05-22)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 1564920.69 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1621232.84 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 342922.47 PLN 💰
150384.42 PLN 💰
94343.7 PLN 💰
94 962 PLN 💰
851861.7 PLN 💰
30446.4 PLN 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: DZP-272-178-2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-13 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 297083.67 PLN 💰
Identyfikator oferty: Zadanie 1 - Solventum Poland Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Solventum Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Solventum Poland Sp. z o.o
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5252914245
Adres pocztowy: ul. Kwidzyńska 6
Kod pocztowy: 51-416
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 163269.69 PLN 💰
Identyfikator oferty: Zadanie 2 - MEDIMAX Monika Mazurkiewicz
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: MEDIMAX Monika Mazurkiewicz
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MEDIMAX Monika Mazurkiewicz
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 677-140-26-04
Adres pocztowy: UL. STAREGO DĘBU 12/6
Kod pocztowy: 31-355
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 97302.17 PLN 💰
Identyfikator oferty: Zadanie 3 - Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 542-25-88-828
Adres pocztowy: ul. Okopowa 58/72 (piętro 15)
Kod pocztowy: 01-042
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 98896.79 PLN 💰
Identyfikator oferty: Zadanie 4 - Skamex Spółka akcyjna
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Skamex Spółka akcyjna
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Skamex Spółka akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny: 5542980836
Adres pocztowy: ul. Dr. Stefana Kopcińskiego 62 D
Kod pocztowy: 90-032
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 931839.88 PLN 💰
Identyfikator oferty: Zadanie 5 - Smith & Nephew Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Smith & Nephew Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Smith & Nephew Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 5262825537
Adres pocztowy: Ul. Osmańska 12
Kod pocztowy: 02-823

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 32840.64 PLN 💰
Identyfikator oferty: Zadanie 6 - SUTURA MED SP. Z O.O.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Sutura med sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SUTURA MED Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 8522411663
Adres pocztowy: ul. Mała Odrzańska 21/2
Kod pocztowy: 70-535
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Źródło: OJS 2026/S 160-576041 (2026-08-19)