Dostawa osprzętu do aparatury medycznej dla UCK WUM

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa osprzętu do urządzeń medycznych i aparatury medycznej będących na wyposażeniu i w użytkowaniu w Szpitalach stanowiących Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ze względu na rodzaj i przeznaczenie Zamawiający dokonał podziału przedmiotu zamówienia na 14 części.

Termin

Deadline 2026-10-01

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-01 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa osprzętu do aparatury medycznej dla UCK WUM
Numer referencyjny: DZPUCK.262.166.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa osprzętu do urządzeń medycznych i aparatury medycznej będących na wyposażeniu i w użytkowaniu w Szpitalach stanowiących Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ze względu na rodzaj i przeznaczenie Zamawiający dokonał podziału przedmiotu zamówienia na 14 części.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 14
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 14

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Tytuł: Asortyment kompatybilny z posiadaną przez zamawiającego diatermią chirurgiczną firmy BOWA model ARC 400 (przystawka argonowa model ARC PLUS)
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa asortymentu opisanego w tytule Części do urządzeń medycznych i aparatury medycznej będących na wyposażeniu i w użytkowaniu w Szpitalach stanowiących Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Pokaż więcej
Adres pocztowy: ul. Banacha 1A
Kod pocztowy: 02-097
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zamawiający, działając w oparciu o przepis art. 441 ustawy, w ramach prawa opcji może zlecać Wykonawcy realizację dodatkowych dostaw, zgodną z przedmiotem zamówienia podstawowego, o którym mowa w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy. Zamawiający będzie wykonywał prawo opcji, o którym mowa powyżej poprzez złożenie w tym zakresie oświadczeń. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie, do momentu wykorzystania maksymalnej wartości, określonej w § 2 ust. 5 Załącznika nr 4 do SWZ - Projektowanych Postanowieniach Umowy. Maksymalna wartość objęta prawem opcji, o której mowa w pkt powyżej, nie przekroczy 20 % Wynagrodzenia Wykonawcy wynikającego z zawartej umowy (dla danej Części). Wartość prawa opcji, wskazana każdorazowo w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji, ustalana będzie na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie Wykonawcy – Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy. Zlecenia, o których mowa powyżej stanowią uprawnienie Zamawiającego, objęte prawem opcji. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach prawa opcji w zakresie mniejszym, aniżeli objęte maksymalnym prawem opcji. Bez względu na to, w jakim zakresie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie wyłącznie za zrealizowaną część zamówienia, w ramach udzielanego prawa opcji. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane na zasadach i w terminach, o których mowa w § 3 Załącznika nr 4 do SWZ - Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Tytuł: Rurka do mankietów kompatybilna z kardiomonitorem Philips MX550
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Tytuł: Pasta klejąca do polisomnografii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Tytuł: Baterie do laryngoskopu McGarth
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Tytuł: Zacisk na nos
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Tytuł: Czujniki śródmiąższowe kompatybilne z monitorem Raumedic
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7
Tytuł: Żel nawilżający w saszetkach
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8
Tytuł: Filtr do pochłaniacza CO2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9
Tytuł: Papiery rejestracyjne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10
Tytuł: Sonda bipolarna korowa
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 11
Tytuł: Mankiety kompatybilne z ciśnieniomierzem OMRON
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 12
Tytuł: Elektrody podskórne igłowe monopolarne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 13
Tytuł: Piłki do piezochirurgii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 14
Tytuł: Przyrządy do wielokrotnego pobierania płynów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014
Opis
Adres pocztowy: Uck wum

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-01 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-01 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-01 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Zamawiający wymaga zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w zakresie określonym w § 9 projektowanych postanowień umowy.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Krajowy numer rejestracyjny: 5220002529
Adres pocztowy: ul. Banacha 1a
Kod pocztowy: 02-097
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Osoba prowadząca postępowanie:
E-mail: zp@uckwum.pl 📧
Telefon: 22599170 📞
Fax: 225991704 📠
URL: https://uckwum.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://uckwum.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://uckwum.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://uckwum.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/315549 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://uckwum.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/315549 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej: a) W terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) W terminie 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a; 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub konkurs lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w ust. 1 i 2 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia. 4. Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej oraz postanowienie Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej, o którym mowa w art. 519 ust. 1 PZP, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sadu. Skargę wnosi się do Sadu Okręgowego w Warszawie za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej. 5. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” PZP. 6. Informacje dot. składania odwołań zawarte są w Rozdziale XXI SWZ.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-603918 (2026-09-01)