Dostawa produktów farmaceutycznych
Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o.
Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leków do apteki szpitalnej w cyklicznych dostawach, szczegółowy opis i zakres zawarto w Załączniku Nr 2 do SWZ - „Formularz asortymentowo- cenowy“.
TerminDeadline 2026-09-14
Kto? Co? Gdzie?- • Lubelskie › Chełmsko-zamojski
- • Luxembourg › Luxembourg
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa produktów farmaceutycznych
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 19
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 19
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 1
Opis zamówienia: Zgodnie z Formularzem asortymentowo- cenowym- Zał. nr 2 do SWZ
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Chełmsko-zamojski 🏙️
Czas trwania: 2026 lat
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 17
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie nr 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Apteka szpitalna
Adres pocztowy: ul. Peowiaków 1
Apteka szpitalna
Kod pocztowy: 22-400
Miejscowość: Zamość
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Apteka szpitalna
Adres pocztowy: ul. Peowiaków 1
Kod pocztowy: 22-400
Miasto pocztowe: Zamość
Region: Chełmsko-zamojski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział zamówień publicznych- mgr inż. Agnieszka Tymura
E-mail: przetargi@szpital.com.pl 📧
Telefon: 84 677 50 31 📞
URL: https://www.szpital.com.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://zamojskiszpital.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://zamojskiszpital.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zamojskiszpital.ezamawiajacy.pl/pn/zamojskiszpital/demand/316268/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zamojskiszpital.ezamawiajacy.pl/pn/zamojskiszpital/demand/316268/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-599048 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa produktów farmaceutycznych
Numer referencyjny:
5/PN/2026
Krótki opis:
Przedmiot zamówienia stanowi dostawa leków do apteki szpitalnej w cyklicznych dostawach, szczegółowy opis i zakres zawarto w Załączniku Nr 2 do SWZ - „Formularz asortymentowo- cenowy“.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 19
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 19
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 1
Tytuł: Zadanie nr 1
Opis zamówienia: Zgodnie z Formularzem asortymentowo- cenowym- Zał. nr 2 do SWZ
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Chełmsko-zamojski 🏙️
Czas trwania: 2026 lat
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 2
Tytuł: Zadanie nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 3
Tytuł: Zadanie nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 4
Tytuł: Zadanie nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 5
Tytuł: Zadanie nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 6
Tytuł: Zadanie nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 7
Tytuł: Zadanie nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 8
Tytuł: Zadanie nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 9
Tytuł: Zadanie nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 10
Tytuł: Zadanie nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 11
Tytuł: Zadanie nr 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 12
Tytuł: Zadanie nr 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 13
Tytuł: Zadanie nr 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 14
Tytuł: Zadanie nr 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 15
Tytuł: Zadanie nr 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 16
Tytuł: Zadanie nr 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 17
Tytuł: Zadanie nr 17
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 18
Tytuł: Zadanie nr 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 19
Tytuł: Zadanie nr 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Apteka szpitalna
Adres pocztowy: ul. Peowiaków 1
Apteka szpitalna
Kod pocztowy: 22-400
Miejscowość: Zamość
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Zamawiający wyznacza krótszy termin składania ofert ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Uzasadnieniem jest konieczność zapewnienia leków dla pacjentów naszego szpitala, w szczególności pilne jest zapotrzebowanie na leki do chemioterapii dla pacjentów Oddziału Hematologii dla kontynuacji leczenia, jak również zapewnienie pacjentom nowych możliwości leczenia innymi lekami, które właśnie pojawiają się na dostępnym rynku w ramach nowych programów lekowych. W naszym szpitalu przebywają pacjenci onkologiczni w trakcie terapii ratującej życie, do której niezbędne są leki w ramach chemioterapii i programów lekowych a podanie ich oczekującym pacjentom powinno nastąpić w jak najkrótszym możliwym czasie.
Pokaż więcej
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9222693037
Departament: Apteka szpitalna
Adres pocztowy: ul. Peowiaków 1
Kod pocztowy: 22-400
Miasto pocztowe: Zamość
Region: Chełmsko-zamojski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział zamówień publicznych- mgr inż. Agnieszka Tymura
E-mail: przetargi@szpital.com.pl 📧
Telefon: 84 677 50 31 📞
URL: https://www.szpital.com.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://zamojskiszpital.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://zamojskiszpital.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zamojskiszpital.ezamawiajacy.pl/pn/zamojskiszpital/demand/316268/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zamojskiszpital.ezamawiajacy.pl/pn/zamojskiszpital/demand/316268/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-599048 (2026-08-28)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (10)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (3)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (4)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (5)