Dostawa Produktów medycznych dla Oddziału: Neurochirurgii, Ortopedii, Kardiologii Inwazyjnej i Chirurgii Naczyniowej

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim

Dostawa Produktów medycznych dla Oddziału: Neurochirurgii, Ortopedii, Kardiologii Inwazyjnej i Chirurgii Naczyniowej z podziałem na pakiety

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-05-25. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-22.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-04-22 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-07-28 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
2026-08-11 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
2026-08-31 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa Produktów medycznych dla Oddziału: Neurochirurgii, Ortopedii, Kardiologii Inwazyjnej i Chirurgii Naczyniowej
Numer referencyjny: SPSSZ/26/D/26
Krótki opis:
Dostawa Produktów medycznych dla Oddziału: Neurochirurgii, Ortopedii, Kardiologii Inwazyjnej i Chirurgii Naczyniowej z podziałem na pakiety
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 11
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 11

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Tytuł: Pakiet 1
Opis zamówienia:
PAKIET 1 IMPLANTY DO ALLOPLASTYKI KRĘGOSŁUPA Z MOŻLIWOŚCIĄ STABILIZACJI MIĘDZYTRZONOWEJ
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski zachodni 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
Tytuł: Pakiet 2
Opis zamówienia: PAKIET 2 IMPLANTY DO ZŁAMAŃ KOMPRESYJNYCH KRĘGOSŁUPA I USZCZELNIACZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3
Tytuł: Pakiet 3
Opis zamówienia: PAKIET 3 PROTEZY SKLEPIENIA KOŚCI CZASZKI
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4
Tytuł: Pakiet 4
Opis zamówienia:
PAKIET 4 UWODNIONY SIARCZAN WAPNIA, do wypełniania pustych przestrzeni w układzie mięśniowo szkieletowym
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 5
Tytuł: Pakiet 5
Opis zamówienia: PAKIET nr 5 Spirale embolizacyjne oraz cewnik balonowy
Czas trwania: 20 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 6
Tytuł: Pakiet 6
Opis zamówienia: PAKIET nr 6 Wkłady strzykawkowe i system rurek
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 7
Tytuł: Pakiet 7
Opis zamówienia: PAKIET nr 7 Kompletny zestaw do pomiaru rzutu serca metodą termodylucji
Czas trwania: 15 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 8
Tytuł: Pakiet 8
Opis zamówienia: PAKIET 8 Filtry czasów do żyły głównej oraz zestawy do usuwania ciał obcych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 9
Tytuł: Pakiet 9
Opis zamówienia: PAKIET nr 9 Systemy szewne do zmykania dostępów naczyniowych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 10
Tytuł: Pakiet 10
Opis zamówienia: PAKIET nr 10 Stentgrafty aorty brzusznej
Czas trwania: 4 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 11
Tytuł: Pakiet 11
Opis zamówienia: PAKIET nr 11 Stentgrafty aortalne brzuszne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011
Opis
Adres pocztowy: ul. Daleka 11
Kod pocztowy: 05-825

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-25 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-25 10:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-05-25 10:05:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5291004702
Adres pocztowy: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
ul. Daleka 11
Kod pocztowy: 05-825
Miasto pocztowe: Grodzisk Mazowiecki
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
E-mail: zam_pub@szpitalzachodni.pl 📧
Telefon: +48 227559115 📞
Fax: +48 227559110 📠
URL: www.szpitalzachodni.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postepu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Zasady i terminy wnoszenia środków ochrony prawnej w niniejszym postępowaniu regulują przepisy Działu IX, Rozdziału 2 ustawy Pzp. 2. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej. 3. Odwołujący przekazuje kopię odwołania zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 4. Domniemywa się, że zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przekazanie jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 5. Odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, o zawarcie umowy ramowej, dynamicznym systemie zakupów, systemie kwalifikowania wykonawców lub konkursie, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy Pzp; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zorganizowania konkursu na podstawie ustawy Pzp, mimo że zamawiający był do tego obowiązany.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 079-279960 (2026-04-22)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-07-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 190 340 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 1 132 340 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 1 132 340 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Numer umowy: umowa pakiet 5
Data zawarcia umowy: 2026-06-29 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1 132 340 💰
Najniższa oferta: 1 132 340 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1 132 340 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Polimed Research Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Polimed Research Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 9512066136
Adres pocztowy: ul. Poleczki 12,
Kod pocztowy: 02-822
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: info@polimed.com.pl 📧
Telefon: 226435260 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 15 000 💰
Najniższa oferta: 15 000 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 15 000 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Billmed Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Billmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 1130007544
Adres pocztowy: ul. Krypska 24/1
Kod pocztowy: 04-082
E-mail: billmed@billmed.pl 📧
Telefon: 22 8702752 📞

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 43 000 💰
Najniższa oferta: 43 000 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 43 000 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0008
Źródło: OJS 2026/S 144-523537 (2026-07-28)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-11)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 994 655 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 138 955 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 138 955 💰

Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Numer umowy: Pakiet 4
Data zawarcia umowy: 2026-07-15 📅
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 138 955 💰
Najniższa oferta: 138 955 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 138 955 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Med&Care Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Med&Care Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 9581708968
Adres pocztowy: ul. Mławska 13
Kod pocztowy: 81-204
Miasto pocztowe: Gdynia
Region: Trójmiejski 🏙️
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 0
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 53 600 💰
Najniższa oferta: 53 600 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 53 600 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Synektik Spółka Akcyjna
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Synektik S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 521-319-78-80
Adres pocztowy: Józefa Piusa Dziekońskiego 3
Kod pocztowy: 00-728
E-mail: przetargi@synektik.com.pl 📧
Telefon: 605 449 325 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 300 000 💰
Najniższa oferta: 300 000 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 300 000 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Abbott Medical Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Abbott Medical Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 952-17-01-649
Adres pocztowy: ul. Postępu 21B
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: przetargi@abbott.com 📧
Telefon: +48 22 319 13 33 📞

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 748 600 💰
Najniższa oferta: 748 600 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 748 600 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Hammermed Medical Polska Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowo-akcyjna
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Hammermed Medical Polska Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowo-akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 7282800837
Adres pocztowy: ul. Kopcińskiego 69/71
Kod pocztowy: 90-032
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Łódzki 🏙️

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 753 500 💰
Najniższa oferta: 753 500 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 753 500 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0011
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medtronic Poland Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medtronic Poland Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 9521000289
Adres pocztowy: ul. Polna 11
Kod pocztowy: 00-633
Źródło: OJS 2026/S 154-557564 (2026-08-11)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2 705 840 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 1 985 300 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 1 985 300 💰

Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: Stryker Polska Sp. z o. o. pakiet 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-10 📅
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1 985 300 💰
Najniższa oferta: 1 985 300 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1 985 300 PLN 💰
Identyfikator oferty: Stryker Polska Sp. z o. o. pakiet 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Stryker Polska Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Stryker Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 952-00-15-337
Adres pocztowy: ul. Poleczki 35
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 660 660 💰
Najniższa oferta: 660 660 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 660 660 PLN 💰
Identyfikator oferty: Stryker Polska Sp. z o. o. pakiet 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 101394.03 💰
Najniższa oferta: 59 880 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 59 880 PLN 💰
Identyfikator oferty: TECUMED s.r.o. pakiet 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: TECUMED s.r.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: TECUMED s.r.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 28279093
Adres pocztowy: ul. Marikova 2287/1a
Kod pocztowy: 621 00
Miasto pocztowe: Brno
Region: Jihomoravský kraj 🏙️
Kraj: Czechy 🇨🇿
Źródło: OJS 2026/S 168-601332 (2026-08-31)