Dostawa sprzętu do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych OISW w Łodzi
Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Łodzi
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych OISW w Łodzi. Zamówienie realizowane w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Miejscem realizacji zamówienia będą jednostki penitencjarne zgodnie z wykazem określonym poniżej. Wykaz jednostek penitencjarnych i ich lokalizacja: 1 Areszt Śledczy w Łodzi, ul. Smutna 21, 91-729 Łódź 2 Zakład Karny Nr 1 w Łodzi, ul. Beskidzka 54, 91-612 Łódź 3 Oddział Zewnętrzny w Łodzi, ul. J. I. Kraszewskiego 1/5, 93-161 Łódź 4 Areszt Śledczy w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Wronia 76/90, 97-300 Piotrków Tryb. 5 Oddział Zewnętrzny w Goleszach, ul. Golesze Parcela 20, 97-320 Wolbórz 6 Zakład Karny w Sieradzu, ul. Orzechowa 5, 98-200 Sieradz 7 Oddział Zewnętrzny w Sieradzu, ul. Torowa 2, 98-200 Sieradz 8 Zakład Karny w Łowiczu ul. Wiejska 3, 99-400 Łowicz 9 Zakład Karny w Garbalinie, ul. Garbalin 18, 99-100 Łęczyca 10 Zakład Karny Kluczborku, ul. Katowicka 4, 46-200 Kluczbork 11 Zakład Karny w Sierakowie Śląskim, ul. Cegielniana 13, 42-793 Ciasna Przedmiot zamówienia podzielono na cztery części. Część 1 – Sprzęt budowlany; Część 2 – Sprzęt ogrodniczy; Część 3 – Sprzęt fryzjerski; Część 4 – Sprzęt medyczny.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-24. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-17.
Kto? Co?- • Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego do użytku w bezpośrednim kontakcie z ciałem ludzkim › Urządzenia fryzjerskie
- • Narzędzia ręczne › Narzędzia ogrodnicze
- • Pneumatyczne lub silnikowe narzędzia ręczne › Ręczne narzędzia elektromechaniczne
- • Urządzenia medyczne › Różne urządzenia i produkty medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Miasto Łódź
- • Łódzkie › Łódzki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych OISW w Łodzi
Krótki opis:
Produkty/usługi: Ręczne narzędzia elektromechaniczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 4
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4
1️⃣
Tytuł: Część nr 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Łódzki 🏙️
Czas trwania: 40 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Część nr 2
Produkty/usługi: Narzędzia ogrodnicze 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Część nr 3
Produkty/usługi: Urządzenia fryzjerskie 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Część nr 4
Produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Opis
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: ul. Smutna 21
Kod pocztowy: 91-729
Miejscowość: Łódź
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-24 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-24 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-08-24 11:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
+ jeszcze 8
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny:
7261557805
Kod pocztowy: 91-729
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: oisw_lodz@sw.gov.pl 📧
Telefon: 42 675 00 20 📞
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8eb6cfd-572e-4ee6-b1b7-3a8c951478b1 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8eb6cfd-572e-4ee6-b1b7-3a8c951478b1 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-21Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 138-502267 (2026-07-17)
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 502267-2026
Źródło: OJS 2026/S 161-578397 (2026-08-20)
- Maszyny przemysłowe (>20 nowe zamówienia)