Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów w Warszawie

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz jego załącznikach.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-08-17. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-16.

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-07-16 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-13 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-07-16)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego
Krótki opis:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz jego załącznikach.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5

1️⃣
Tytuł: Część I- Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego
Opis zamówienia:
Część I - zakup zestawu endoskopowego dla potrzeb Ursynowskiego Centrum Zabiegowego przy ul. Kajakowej 12
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Ursynowskie Centrum Zabiegowe przy ul. Kajakowej 12
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Część II- Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego
Opis zamówienia:
Część II - zakup lamp operacyjnych dla potrzeb Ursynowskiego Centrum Zabiegowego przy ul. Kajakowej 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Część III- Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego
Opis zamówienia:
Część III - zakup systemu monitorowania pacjenta dla potrzeb Ursynowskiego Centrum Zabiegowego przy ul. Kajakowej 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Część IV- Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego
Opis zamówienia:
Część IV - zakup toru laparoskopowo-artroskopowego Ursynowskiego Centrum Zabiegowego przy ul. Kajakowej 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Część V- Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Część V - zakup systemów ogrzewania pacjenta dla potrzeb Ursynowskiego Centrum Zabiegowego przy ul. Kajakowej 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-17 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-17 09:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-08-17 09:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Umowa zawiera warunki realizacji

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów w Warszawie
Krajowy numer rejestracyjny: 9511998375
Adres pocztowy: ul. Zamiany 13, 02-786 Warszawa
Kod pocztowy: 02-786
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział zamówień publicznych
E-mail: m.marek@zozursynow.pl 📧
Telefon: 22 33 44 610 📞
Adres profilu nabywcy: https://zozursynow.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zozursynow.ezamawiajacy.pl/pn/zozursynow/demand/306031/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zozursynow.ezamawiajacy.pl/pn/zozursynow/demand/306031/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5261656132
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a).
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 136-494971 (2026-07-16)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-13)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-20 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-20 09:15:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-20 09:15:00 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
- zmiana terminu składania ofert na 20-08-2026r. godz. 9.00 - zmiana terminu otwarcia ofert na 20-08-2026r. godz. 9.15 - zmiana terminu związania ofertą na 17-11-2026r.
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 494971-2026
Źródło: OJS 2026/S 156-563972 (2026-08-13)