Dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II.

Zespół Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II.

Termin

Deadline 2026-10-05

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-27 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II.
Numer referencyjny: 13/08/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 133
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 133

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1
Tytuł: Pakiet nr 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych części zamówienia znajduje się w Zestawieniu sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku” – szczegółowy formularz asortymentowo cenowy stanowiący załącznik nr 1 pogrupowany w pakiety od 1 do 133 niniejszej SWZ (pakiet nie podlega podziałowi).
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
Wysokość wadium na poszczególne części zamówienia określa tabela „Wadium” - w załączniku nr 1a ” do SWZ.
Dodatkowe produkty/usługi: Adres pocztowy: ul. Żeromskiego 28
Kod pocztowy: 29-100
Miejscowość: Włoszczowa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Sandomiersko-jędrzejowski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji: Zamówienie nie przewiduje prawa opcji
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji zamówienia
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 2
Tytuł: Pakiet nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 3
Tytuł: Pakiet nr 3
Informacje dodatkowe:
Wysokość wadium na poszczególne części zamówienia określa tabela „Wadium” - w załączniku nr 1a do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 4
Tytuł: Pakiet nr 4
Informacje dodatkowe:
Wysokość wadium na poszczególne części zamówienia określa tabela „Wadium” - w załączniku nr 1a ” do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 5
Tytuł: Pakiet nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 6
Tytuł: Pakiet nr 6
Informacje dodatkowe:
Wysokość wadium na poszczególne części zamówienia określa tabela „Wadium” - w załączniku nr 1a ” w Zestawieniu stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 7
Tytuł: Pakiet nr 7
Informacje dodatkowe:
Wysokość wadium na poszczególne części zamówienia określa tabela „Wadium” - w załączniku nr 1a ” w Zestawieniu stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 8
Tytuł: Pakiet nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 9
Tytuł: Pakiet nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 10
Tytuł: Pakiet nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 11
Tytuł: Pakiet nr 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 12
Tytuł: Pakiet nr 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 13
Tytuł: Pakiet nr 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 14
Tytuł: Pakiet nr 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 15
Tytuł: Pakiet nr 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 16
Tytuł: Pakiet nr 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 17
Tytuł: Pakiet nr 17
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 18
Tytuł: Pakiet nr 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 19
Tytuł: Pakiet nr 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 20
Tytuł: Pakiet nr 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 21
Tytuł: Pakiet nr 21
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 22
Tytuł: Pakiet nr 22
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 23
Tytuł: Pakiet nr 23
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 24
Tytuł: Pakiet nr 24
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 25
Tytuł: Pakiet nr 25
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 26
Tytuł: Pakiet nr 26
Informacje dodatkowe:
Wysokość wadium na poszczególne części zamówienia określa tabela „Wadium” - w załączniku nr 1a ” w Zestawieniu specyfików stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 27
Tytuł: Pakiet nr 27
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027

2️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 28
Tytuł: Pakiet nr 28
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0028

2️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 29
Tytuł: Pakiet nr 29
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0029

3️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 30
Tytuł: Pakiet nr 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0030

3️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 31
Tytuł: Pakiet nr 31
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0031

3️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 32
Tytuł: Pakiet nr 32
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0032

3️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 33
Tytuł: Pakiet nr 33
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0033

3️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 34
Tytuł: Pakiet nr 34
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0034

3️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 35
Tytuł: Pakiet nr 35
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0035

3️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 36
Tytuł: Pakiet nr 36
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0036

3️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 37
Tytuł: Pakiet nr 37
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0037

3️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 38
Tytuł: Pakiet nr 38
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0038

3️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 39
Tytuł: Pakiet nr 39
Czas trwania
Data końcowa: 2026-12-01 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0039

4️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 40
Tytuł: Pakiet nr 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0040

4️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 41
Tytuł: Pakiet nr 41
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0041

4️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 42
Tytuł: Pakiet nr 42
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0042

4️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 43
Tytuł: Pakiet nr 43
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0043

4️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 44
Tytuł: Pakiet nr 44
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0044

4️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 45
Tytuł: Pakiet nr 45
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0045

4️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 46
Tytuł: Pakiet nr 46
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0046

4️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 47
Tytuł: Pakiet nr 47
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0047

4️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 48
Tytuł: Pakiet nr 48
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0048

4️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 49
Tytuł: Pakiet nr 49
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0049

5️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 50
Tytuł: Pakiet nr 50
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0050

5️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 51
Tytuł: Pakiet nr 51
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0051

5️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 52
Tytuł: Pakiet nr 52
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0052

5️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 53
Tytuł: Pakiet nr 53
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0053

5️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 54
Tytuł: Pakiet nr 54
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0054

5️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 55
Tytuł: Pakiet nr 55
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0055

5️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 56
Tytuł: Pakiet nr 56
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0056

5️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 57
Tytuł: Pakiet nr 57
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0057

5️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 58
Tytuł: Pakiet nr 58
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0058

5️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 59
Tytuł: Pakiet nr 59
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0059

6️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 60
Tytuł: Pakiet nr 60
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0060

6️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 61
Tytuł: Pakiet nr 61
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0061

6️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 62
Tytuł: Pakiet nr 62
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0062

6️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 63
Tytuł: Pakiet nr 63
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0063

6️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 64
Tytuł: Pakiet nr 64
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0064

6️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 65
Tytuł: Pakiet nr 65
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0065

6️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 66
Tytuł: Pakiet nr 66
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0066

6️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 67
Tytuł: Pakiet nr 67
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0067

6️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 68
Tytuł: Pakiet nr 68
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0068

6️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 69
Tytuł: Pakiet nr 69
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0069

7️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 70
Tytuł: Pakiet nr 70
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0070

7️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 71
Tytuł: Pakiet nr 71
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0071

7️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 72
Tytuł: Pakiet nr 72
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0072

7️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 73
Tytuł: Pakiet nr 73
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0073

7️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 74
Tytuł: Pakiet nr 74
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0074

7️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 75
Tytuł: Pakiet nr 75
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0075

7️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 76
Tytuł: Pakiet nr 76
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0076

7️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 77
Tytuł: Pakiet nr 77
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0077

7️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 78
Tytuł: Pakiet nr 78
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0078

7️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 79
Tytuł: Pakiet nr 79
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0079

8️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 80
Tytuł: Pakiet nr 80
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0080

8️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 81
Tytuł: Pakiet nr 81
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0081

8️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 82
Tytuł: Pakiet nr 82
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0082

8️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 83
Tytuł: Pakiet nr 83
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0083

8️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 84
Tytuł: Pakiet nr 84
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0084

8️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 85
Tytuł: Pakiet nr 85
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0085

8️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 86
Tytuł: Pakiet nr 86
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0086

8️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 87
Tytuł: Pakiet nr 87
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0087

8️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 88
Tytuł: Pakiet nr 88
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0088

8️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 89
Tytuł: Pakiet nr 89
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0089

9️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 90
Tytuł: Pakiet nr 90
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0090

9️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 91
Tytuł: Pakiet nr 91
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0091

9️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 92
Tytuł: Pakiet nr 92
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0092

9️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 93
Tytuł: Pakiet nr 93
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0093

9️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 94
Tytuł: Pakiet nr 94
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0094

9️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 95
Tytuł: Pakiet nr 95
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0095

9️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 96
Tytuł: Pakiet nr 96
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0096

9️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 97
Tytuł: Pakiet nr 97
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0097

9️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 98
Tytuł: Pakiet nr 98
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0098

9️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 99
Tytuł: Pakiet nr 99
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0099

1️⃣0️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 100
Tytuł: Pakiet nr 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0100

1️⃣0️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 101
Tytuł: Pakiet nr 101
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0101

1️⃣0️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 102
Tytuł: Pakiet nr 102
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0102

1️⃣0️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 103
Tytuł: Pakiet nr 103
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0103

1️⃣0️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 104
Tytuł: Pakiet nr 104
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0104

1️⃣0️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 105
Tytuł: Pakiet nr 105
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0105

1️⃣0️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 106
Tytuł: Pakiet nr 106
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0106

1️⃣0️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 107
Tytuł: Pakiet nr 107
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0107

1️⃣0️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 108
Tytuł: Pakiet nr 108
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0108

1️⃣0️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 109
Tytuł: Pakiet nr 109
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0109

1️⃣1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 110
Tytuł: Pakiet nr 110
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0110

1️⃣1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 111
Tytuł: Pakiet nr 111
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0111

1️⃣1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 112
Tytuł: Pakiet nr 112
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0112

1️⃣1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 113
Tytuł: Pakiet nr 113
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0113

1️⃣1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 114
Tytuł: Pakiet nr 114
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0114

1️⃣1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 115
Tytuł: Pakiet nr 115
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0115

1️⃣1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 116
Tytuł: Pakiet nr 116
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0116

1️⃣1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 117
Tytuł: Pakiet nr 117
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0117

1️⃣1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 118
Tytuł: Pakiet nr 118
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0118

1️⃣1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 119
Tytuł: Pakiet nr 119
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0119

1️⃣2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 120
Tytuł: Pakiet nr 120
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0120

1️⃣2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 121
Tytuł: Pakiet nr 121
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0121

1️⃣2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 122
Tytuł: Pakiet nr 122
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0122

1️⃣2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 123
Tytuł: Pakiet nr 123
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0123

1️⃣2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 124
Tytuł: Pakiet nr 124
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0124

1️⃣2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 125
Tytuł: Pakiet nr 125
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0125

1️⃣2️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 126
Tytuł: Pakiet nr 126
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0126

1️⃣2️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 127
Tytuł: Pakiet nr 127
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0127

1️⃣2️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 128
Tytuł: Pakiet nr 128
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0128

1️⃣2️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 129
Tytuł: Pakiet nr 129
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0129

1️⃣3️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 130
Tytuł: Pakiet nr 130
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0130

1️⃣3️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 131
Tytuł: Pakiet nr 131
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0131

1️⃣3️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 132
Tytuł: Pakiet nr 132
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0132

1️⃣3️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 133
Tytuł: Pakiet nr 133
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0133

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-10-05 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Wykonawca przystępujący do postępowania zobowiązany jest wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert. Wysokość wadium na poszczególne części zamówienia określa tabela „Wadium” - w załączniku nr 1a ” do SWZ.
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Brak wiarygodności wykluczenia zagrożeń dla bezpieczeństwa kraju
+ jeszcze 23
Działalność gospodarcza jest zawieszona
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Konflikt interesów spowodowany udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa ochrony środowiska
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa socjalnego
Niewypłacalność
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Poważne wykroczenie zawodowe
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Przestępstwo dotyczące etyki zawodowej w odniesieniu do zamówień w dziedzinie obronności
Rozwiązanie umowy przed czasem, odszkodowania lub inne porównywalne sankcje
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Wprowadzenie w błąd, zatajenie informacji, niemożność przedstawienia wymaganych dokumentów lub uzyskanie poufnych informacji na temat przedmiotowego postępowania

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zespół Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II
Krajowy numer rejestracyjny: 6561855908
Departament: Sekcja Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Zespół Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II
Żeromskiego 28
Kod pocztowy: 29-100
Miasto pocztowe: Włoszczowa
Region: Sandomiersko-jędrzejowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zaopatrzenie@zozwloszczowa.pl 📧
Telefon: 0413883837 📞
URL: https://www.zozwloszczowa.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/zoz_wloszczowa 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny: 010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 40 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni, zgodnie z Ustawą PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-595700 (2026-08-27)