Dostawa sprzętu jednorazowego oraz dzierżawa sprzętu urologicznego dla Bloku Operacyjnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego w tym rękawic nitrylowych oraz dzierżawa sprzętu urologicznego dla Bloku Operacyjnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach ujętych w pakietach w ilościach uzależnionych od bieżącego zapotrzebowania wynikającego z działalności leczniczej. W załączeniu wykaz produktów ( załącznik nr 5 do SWZ) w jednostkach miary i ilość przewidywanego zużycia w okresie 12 miesięcy. Dzierżawa sprzętu urologicznego na okres 24 miesięcy
TerminDeadline 2026-10-08
Kto? Co?- • Rękawice › Rękawice jednorazowe
- • Techniki operacyjne › Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
- • Urządzenia medyczne › Materiały medyczne
- • Urządzenia medyczne › Różne urządzenia i produkty medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Świętokrzyskie › Kielecki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu jednorazowego oraz dzierżawa sprzętu urologicznego dla Bloku Operacyjnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 9
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Tytuł: Pakiet nr 1
Opis zamówienia: Sprzęt jednorazowego użytku na Blok Operacyjny
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Jakość (parametry techniczne)
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: Pakiet nr 2
Opis zamówienia: Zestawy serwet do operacji
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Tytuł: Pakiet nr 3
Opis zamówienia: Siatki i taśmy do leczenia zaburzeń statyki i wysiłkowego nietrzymania moczu
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Tytuł: Pakiet nr 4
Opis zamówienia: Różne urządzenia i produkty medyczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Tytuł: Pakiet nr 5
Opis zamówienia: Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Tytuł: Pakiet nr 6
Opis zamówienia: Rękawice nitrylowe
Produkty/usługi: Rękawice jednorazowe 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Tytuł: Pakiet nr 7
Opis zamówienia: Serweta nieprzemakalna
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Tytuł: Pakiet nr 8
Opis zamówienia:
Dodatkowe produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Czas trwania: 24 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Tytuł: Pakiet nr 9
Opis zamówienia: Dzierżawa pompy irygacyjnej jednokomorowej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: Batalionów Chłopskich 6
Kod pocztowy: 27-200
Miejscowość: Starachowice
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-08 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-08 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-08 11:30:00 📅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Pzoz
Adres pocztowy: ul. Batalionów Chłopskich 6
Kod pocztowy: 27-200
Miasto pocztowe: Starachowice
Region: Kielecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@szpital.starachowice.pl 📧
Telefon: 412739841 📞
Adres profilu nabywcy: https://szpital-starachowice.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpital-starachowice.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpital-starachowice.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 78 00 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-605362 (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu jednorazowego oraz dzierżawa sprzętu urologicznego dla Bloku Operacyjnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego w tym rękawic nitrylowych oraz dzierżawa sprzętu urologicznego dla Bloku Operacyjnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach ujętych w pakietach w ilościach uzależnionych od bieżącego zapotrzebowania wynikającego z działalności leczniczej. W załączeniu wykaz produktów ( załącznik nr 5 do SWZ) w jednostkach miary i ilość przewidywanego zużycia w okresie 12 miesięcy. Dzierżawa sprzętu urologicznego na okres 24 miesięcy
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 9
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Tytuł: Pakiet nr 1
Opis zamówienia: Sprzęt jednorazowego użytku na Blok Operacyjny
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Jakość (parametry techniczne)
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Pakiet nr 2
Opis zamówienia: Zestawy serwet do operacji
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Pakiet nr 3
Opis zamówienia: Siatki i taśmy do leczenia zaburzeń statyki i wysiłkowego nietrzymania moczu
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Pakiet nr 4
Opis zamówienia: Różne urządzenia i produkty medyczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: Pakiet nr 5
Opis zamówienia: Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Tytuł: Pakiet nr 6
Opis zamówienia: Rękawice nitrylowe
Produkty/usługi: Rękawice jednorazowe 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Tytuł: Pakiet nr 7
Opis zamówienia: Serweta nieprzemakalna
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Tytuł: Pakiet nr 8
Opis zamówienia:
Dzierżawa zestawu z videoskopem giętkim niesterylnym z jednostką sterującą z monitorem oraz koszem do przechowywania i sterylizacji
Produkty/usługi: Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
📦
Dodatkowe produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Czas trwania: 24 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Tytuł: Pakiet nr 9
Opis zamówienia: Dzierżawa pompy irygacyjnej jednokomorowej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: Batalionów Chłopskich 6
Kod pocztowy: 27-200
Miejscowość: Starachowice
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-08 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-08 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-08 11:30:00 📅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
KRS: 0000174150, nr Regon: 291141752, NIP: 664-18-73-185
Departament: Pzoz
Adres pocztowy: ul. Batalionów Chłopskich 6
Kod pocztowy: 27-200
Miasto pocztowe: Starachowice
Region: Kielecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@szpital.starachowice.pl 📧
Telefon: 412739841 📞
Adres profilu nabywcy: https://szpital-starachowice.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpital-starachowice.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpital-starachowice.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 78 00 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
5. Odwołanie wobec treści ogłoszenia lub treści SWZ wnosi się w terminie 10 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub treści SWZ na stronie internetowej.
6. Odwołanie wnosi się w terminie:1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt. 1).
7. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 5 i 6 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-605362 (2026-09-01)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Różne urządzenia i produkty medyczne (>20)
- Meble medyczne (>20)
- Medyczne urządzenia komputerowe
- Odzież medyczna (10)
- Pojazdy inwalidzkie, wózki inwalidzkie i podobne urządzenia (1)
- Pomoce medyczne (8)
- System monitorowania pacjentów (12)
- Szpitalne wyroby papierowe (3)
- Urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji (12)
- Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne (10)