Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu - 3
SPECJALISTYCZNY SZPITAL NR 2 W BYTOMIU
Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-20. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-09.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Dutchmed PL Sp. z o.o.
- • Emtim
- • GARMEX
- • Mar-Four Siekierska, Titienko spółka cywilna
- • Medima Sp. z o.o.
- • MedLeader Łukasz Kruck
- • Mercator Medical S.A.
- • Sarstedt Spółka z o.o.
- • ZARYS International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Bytomski
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-09 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-10 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-09)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu - 3
Numer referencyjny:
Krótki opis: Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet Nr 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ
Adres pocztowy: ul. Stefana Batorego 15
Kod pocztowy: 41-902
Miejscowość: Bytom
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bytomski 🏙️
Czas trwania: 11 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet Nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet Nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet Nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet Nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet Nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet Nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet Nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet Nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet Nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: ul. St. Batorego 15
Miejscowość: Bytom
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury: nieograniczony
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-20 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-20 09:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-20 09:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: SPECJALISTYCZNY SZPITAL NR 2 W BYTOMIU
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: ul. Stefana Batorego 15
Adres pocztowy: ul. Stefana Batorego 15
Kod pocztowy: 41-902
Miasto pocztowe: Bytom
Region: Bytomski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zamówienia publiczne
E-mail: zp@szpital2.bytom.pl 📧
Telefon: 327861428 📞
URL: http://szpital2.bytom.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://e-propublico.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: http://e-propublico.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?ZamawiajacyId=bde6788f-05e9-4b6f-81db-d11f6aa21489 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?ZamawiajacyId=bde6788f-05e9-4b6f-81db-d11f6aa21489 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 110-397064 (2026-06-09)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu - 3
Numer referencyjny:
14/14PN/2026
Krótki opis: Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
14/14PN/2026-1
Tytuł: Pakiet Nr 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ
Adres pocztowy: ul. Stefana Batorego 15
Kod pocztowy: 41-902
Miejscowość: Bytom
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bytomski 🏙️
Czas trwania: 11 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0223
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
14/14PN/2026-3
Tytuł: Pakiet Nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0224
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
14/14PN/2026-2
Tytuł: Pakiet Nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0225
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
14/14PN/2026-4
Tytuł: Pakiet Nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0226
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
14/14PN/2026-5
Tytuł: Pakiet Nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0227
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
14/14PN/2026-7
Tytuł: Pakiet Nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0228
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
14/14PN/2026-6
Tytuł: Pakiet Nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0229
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
14/14PN/2026-8
Tytuł: Pakiet Nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0230
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
14/14PN/2026-9
Tytuł: Pakiet Nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0231
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
14/14PN/2026-10
Tytuł: Pakiet Nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0232
Opis
Adres pocztowy: ul. St. Batorego 15
Miejscowość: Bytom
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury: nieograniczony
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-20 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-20 09:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-20 09:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: SPECJALISTYCZNY SZPITAL NR 2 W BYTOMIU
Krajowy numer rejestracyjny:
6262511259
Departament: ul. Stefana Batorego 15
Adres pocztowy: ul. Stefana Batorego 15
Kod pocztowy: 41-902
Miasto pocztowe: Bytom
Region: Bytomski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zamówienia publiczne
E-mail: zp@szpital2.bytom.pl 📧
Telefon: 327861428 📞
URL: http://szpital2.bytom.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://e-propublico.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: http://e-propublico.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?ZamawiajacyId=bde6788f-05e9-4b6f-81db-d11f6aa21489 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?ZamawiajacyId=bde6788f-05e9-4b6f-81db-d11f6aa21489 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się:
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a;
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 110-397064 (2026-06-09)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-10)
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 397064-2026
Źródło: OJS 2026/S 111-401037 (2026-06-10)
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Maksymalna liczba części zamówienia na które jeden oferent może składać oferty: 10.
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 397064-2026
Źródło: OJS 2026/S 111-401037 (2026-06-10)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 148122.86 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-03 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 13806.6 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Marfour
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Mar-Four Siekierska, Titienko spółka cywilna
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Srebrzyńska 5/7
Kod pocztowy: 95-050
Miasto pocztowe: Konstantynów Łódzki
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 20 736 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Sarstedt
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SARSTEDT Spółka z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Grzybowska 87
Kod pocztowy: 00-844
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi.pl@sarstedt.com 📧
Telefon: 22-722-05-43 📞
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 24672.6 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medleader
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medleader łukasz kruck
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Łabiszyńska 2/102
Kod pocztowy: 86-061
Miasto pocztowe: Olimpin
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
E-mail: medleader@medleader.pl 📧
Telefon: +48667987771 📞
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 5 508 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Dutchmed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Dutchmed PL Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Szajnochy 14
Kod pocztowy: 85-738
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
E-mail: magda@dutchmed.pl 📧
Telefon: 605567239 📞
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 10 044 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medima
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medima Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Al. Jerozolimskie 200
Kod pocztowy: 02-486
E-mail: sprzedaz@icumed.com 📧
Telefon: +48604560162 📞
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 14657.76 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Zarys
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Zarys International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Pod Borem 18
Kod pocztowy: 41-808
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Gliwicki 🏙️
E-mail: przetargi@zarys.pl 📧
Telefon: +48323760724 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 39 798 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Mercator
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Mercator Medical S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Modrzejewskiej 30
Kod pocztowy: 31-327
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
E-mail: przetargi@pl.mercatormedical.eu 📧
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 6 912 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Garmex
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Garmex
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Ignatki 40B
Kod pocztowy: 16-001
Miasto pocztowe: Kleosin
Region: Białostocki 🏙️
E-mail: biuro@garmex.pl 📧
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4438.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Emtim
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: eMtiM
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Andrzeja Struga 85/5
Kod pocztowy: 41-800
E-mail: przetargi@emtim.pl 📧
Telefon: +48327605852 📞
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Postępu 17
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: iod.kio@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: http://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-18Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 158-571206 (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 148122.86 PLN 💰
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0233
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0228
Numer umowy:
Umowa pakiet 7
Data zawarcia umowy: 2026-08-03 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 13806.6 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Marfour pak 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0228
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Marfour
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Mar-Four Siekierska, Titienko spółka cywilna
Krajowy numer rejestracyjny:
7312089692
Adres pocztowy: ul. Srebrzyńska 5/7
Kod pocztowy: 95-050
Miasto pocztowe: Konstantynów Łódzki
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0223
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 20 736 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Sarstedt pak 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0223
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Sarstedt
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SARSTEDT Spółka z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
7870001085
Adres pocztowy: Grzybowska 87
Kod pocztowy: 00-844
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi.pl@sarstedt.com 📧
Telefon: 22-722-05-43 📞
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0224
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 24672.6 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Medleader pak 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0224
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medleader
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medleader łukasz kruck
Krajowy numer rejestracyjny:
5591829275
Adres pocztowy: Łabiszyńska 2/102
Kod pocztowy: 86-061
Miasto pocztowe: Olimpin
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
E-mail: medleader@medleader.pl 📧
Telefon: +48667987771 📞
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0226
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 5 508 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Dutchmed pak 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0226
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Dutchmed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Dutchmed PL Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5540230829
Adres pocztowy: Szajnochy 14
Kod pocztowy: 85-738
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
E-mail: magda@dutchmed.pl 📧
Telefon: 605567239 📞
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0227
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 10 044 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Dutchmed pak 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0227
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0229
Identyfikator oferty:
Oferta Medima pak 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0229
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medima
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medima Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5222709842
Adres pocztowy: Al. Jerozolimskie 200
Kod pocztowy: 02-486
E-mail: sprzedaz@icumed.com 📧
Telefon: +48604560162 📞
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0230
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 14657.76 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Zarys pak 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0230
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Zarys
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Zarys International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Krajowy numer rejestracyjny:
6481997718
Adres pocztowy: Pod Borem 18
Kod pocztowy: 41-808
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Gliwicki 🏙️
E-mail: przetargi@zarys.pl 📧
Telefon: +48323760724 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0231
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 39 798 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Mercator pak 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0231
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Mercator
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Mercator Medical S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
6771036424
Adres pocztowy: Modrzejewskiej 30
Kod pocztowy: 31-327
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
E-mail: przetargi@pl.mercatormedical.eu 📧
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0232
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 6 912 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Garmex pak 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0232
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Garmex
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Garmex
Krajowy numer rejestracyjny:
5423056720
Adres pocztowy: Ignatki 40B
Kod pocztowy: 16-001
Miasto pocztowe: Kleosin
Region: Białostocki 🏙️
E-mail: biuro@garmex.pl 📧
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0233
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4438.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Emtim pak 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0233
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Emtim
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: eMtiM
Krajowy numer rejestracyjny:
6480011448
Adres pocztowy: Andrzeja Struga 85/5
Kod pocztowy: 41-800
E-mail: przetargi@emtim.pl 📧
Telefon: +48327605852 📞
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Postępu 17
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: iod.kio@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: http://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-18Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 158-571206 (2026-08-17)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)