Dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie

Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 1 – Wózek inwalidzki Część 2 – Głowica ultradźwiękowa do fakoemulsyfikacji – 5 szt. Część 3 – Ręczna lampa szczelinowa Część 4 – Elektrokardiograf Część 5 – Wózek medyczny - 3 szt Część 6 – Tonometr przenośny - 2 szt. Część 7 – Tonometr bezkontaktowy Część 8 – Soczewka 1 Część 9 – Soczewka 2 Część 10 – Trójlustro Część 11 – Autorefraktometr przenośny 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.

Termin

Deadline 2026-09-28

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-21 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie
Numer referencyjny: ZP.2710.13.2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 1 – Wózek inwalidzki Część 2 – Głowica ultradźwiękowa do fakoemulsyfikacji – 5 szt. Część 3 – Ręczna lampa szczelinowa Część 4 – Elektrokardiograf Część 5 – Wózek medyczny - 3 szt Część 6 – Tonometr przenośny - 2 szt. Część 7 – Tonometr bezkontaktowy Część 8 – Soczewka 1 Część 9 – Soczewka 2 Część 10 – Trójlustro Część 11 – Autorefraktometr przenośny 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 11
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 11

1️⃣
Tytuł: 1. Wózek inwalidzki
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 1 – Wózek inwalidzki 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Pokaż więcej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 3 tygodni
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Kryterium jakości (nazwa): 3.1.2. Kryterium 2 – Okres usług gwarancyjnych 3.1.2.1. Sposób przyznania punktacji będzie miało miejsce według następujących zasad: 3.1.2.1.1. W przypadku, gdy wykonawca w treści formularza oferty (załącznik nr 1 do SWZ) zaoferuje: 3.1.2.1.1.1. Okres usług gwarancyjnych, wynoszący 24 miesięcy – wykonawca otrzyma 0,00 pkt, 3.1.2.1.1.2. Okres usług gwarancyjnych, wynoszący od 25 do 36 miesięcy – wykonawca otrzyma 20,00 pkt 3.1.2.1.1.3. Okres usług gwarancyjnych, wynoszący 37 miesięcy lub więcej – wykonawca otrzyma 40,00 pkt. 3.1.2.1.2. Wskazanie okresu winno mieć miejsce w pkt. II formularza ofertowego część 1.1 , stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ wyłącznie w pełnych miesiącach wskazanych w pkt. 3.1.2.1.1.1. – 3.1.2.1.1.3. działu XXI SWZ poprzez wpisanie odpowiedniej ilości miesięcy w formularzu oferty. 3.1.2.1.3. W przypadku, gdy wykonawca nie wskaże okresu usług gwarancyjnych lub wskaże inny okres niż zawarty w pkt 3.1.2.1.1. SWZ Zamawiający uzna, że wykonawca zaoferował okres wynoszący 24 miesięcy i otrzyma wówczas 0,00 pkt w ramach kryterium nr 2. 3.1.2.1.4. W ramach tego kryterium można uzyskać max. 40,00 pkt. 3.2. Przyjmuje się, że 1% = 1 pkt i tak zostanie przeliczona liczba uzyskanych punktów. 3.3. Oferty zostaną ocenione przez Zamawiającego w skali od 0,00 do 100,00 pkt. 3.4. Za ofertę najkorzystniejszą uznana zostanie oferta, która uzyska łącznie najwyższą liczbę punktów (Kryterium nr 1 + Kryterium nr 2).
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: 2. Głowica ultradźwiękowa do fakoemulsyfikacji – 5 szt.
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 2 – Głowica ultradźwiękowa do fakoemulsyfikacji – 5 szt. 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Pokaż więcej
Czas trwania: 7 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: 3. Ręczna lampa szczelinowa
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 3 – Ręczna lampa szczelinowa 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Pokaż więcej
Czas trwania: 14 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: 4. Elektrokardiograf
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 4 – Elektrokardiograf 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Pokaż więcej
Czas trwania: 2 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: 5. Wózek medyczny - 3 szt
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 5 – Wózek medyczny - 3 szt 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: 6. Tonometr przenośny - 2 szt.
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 6 – Tonometr przenośny - 2 szt. 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Pokaż więcej
Czas trwania: 8 tygodni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: 7. Tonometr bezkontaktowy
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 7 – Tonometr bezkontaktowy 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Pokaż więcej
Czas trwania: 5 tygodni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: 8. Soczewka 1
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 8 – Soczewka 1 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Pokaż więcej
Czas trwania: 1 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: 9. Soczewka 2
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 9 – Soczewka 2 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Tytuł: 10. Trójlustro
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 10 – Trójlustro 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Tytuł: 11. Autorefraktometr przenośny
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 11 – Autorefraktometr przenośny 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Pokaż więcej
Czas trwania: 2 tygodni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 14
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Niewypłacalność
Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Opis przesłanek wykluczenia:
Szczegóły w SWZ (art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy
Pzp)
PZP )
Szczegóły w SWZ (art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
Szczegóły w SWZ ( art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp)
Szczegóły w SWZ (art. 108 ust. 1 pkt 3 i art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp)
Szczegóły w SWZ (art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp)
Szczegóły w SWZ ( art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp)
Szczegóły w SWZ (art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP
Szczegóły w SWZ (art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp)
Szczegóły w SWZ ( art. 108 ust. 1 pkt 3 i art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp)
W Postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 oraz pkt 4 ustawy Pzp oraz nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2022 poz. 835), oraz nie podlegają zakazowi udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych na podstawie artykułu 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.). zak
Pokaż więcej
Szczegóły w SWZ (art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie
Krajowy numer rejestracyjny: 9451845098
Adres pocztowy: os. Na Wzgórzach 17b
Kod pocztowy: 31-723
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie
E-mail: zamowienia@wswo.krakow.pl 📧
Telefon: +48 12 620 82 10 📞
URL: https://wso.krakow.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wsokrakow.ezamawiajacy.pl/app/login 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wsokrakow.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wsokrakow.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcy przysługują przewidziane w ustawie Pzp środki ochrony prawnej. Szczegółowe zasady wnoszenia środków ochrony prawnej oraz postępowania toczonego wskutek ich wniesienia określa Dział IX ustawy Pzp.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 162-583252 (2026-08-21)