Dostawa sprzętu medycznego dla zadania "Doposażenie poradni specjalistycznych oraz utworzenie form leczenia jednego dnia w SPZZOZ w Przasnyszu
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Dostawa sprzętu medycznego dla SPZZOZ w Przasnyszu
TerminDeadline 2026-10-09
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Mazowiecki regionalny › Ostrołęcki
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu medycznego dla zadania "Doposażenie poradni specjalistycznych oraz utworzenie form leczenia jednego dnia w SPZZOZ w Przasnyszu
Numer referencyjny:
Krótki opis: Dostawa sprzętu medycznego dla SPZZOZ w Przasnyszu
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet 1 - sprzęt ginekologiczny
Opis zamówienia: Pakiet 1 - sprzęt ginekologiczny. Pakiet składa się z 3 pozycji.
Adres pocztowy: ul. Sadowa 9
Kod pocztowy: 06-300
Miejscowość: Przasnysz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Ostrołęcki 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2026-11-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności - 40%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet 2 - Rejestrator holtera
Opis zamówienia: Pakiet 2 - Rejestrator holtera Pakiet składa się z 2 pozycji.
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności 40%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet 3 - System monitoringu pacjenta
Opis zamówienia: Pakiet 3 - System monitoringu pacjenta. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności - 40 %
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet 4 - Aparat do mammotomii
Opis zamówienia: Pakiet 4 - Aparat do mammotomii. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet 5 - Laser do usuwania zmian skórnych
Opis zamówienia: Pakiet 5 - Laser do usuwania zmian skórnych. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Opis
Adres pocztowy: Sadowa 9
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Inny
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-09 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-09-25 00:00:00 📅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: 30 dni od daty otrzymania faktury
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Przasnysz
Adres pocztowy: ul. Sadowa 9
Kod pocztowy: 06-300
Miasto pocztowe: Przasnysz
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: www.szpitalprzasnysz.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: www.platformazakupowa.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Typ instytucji zamawiającej: Nabywca jest podmiotem zamawiającym
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: www.platformazakupowa.pl 🌏
Identyfikator funduszy UE: Efrr
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych i Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Warszawa
Adres pocztowy: ul. Sadowa 9
ul. Postępu
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-610532 (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu medycznego dla zadania "Doposażenie poradni specjalistycznych oraz utworzenie form leczenia jednego dnia w SPZZOZ w Przasnyszu
Numer referencyjny:
SPZZOZ.ZP/61/2026
Krótki opis: Dostawa sprzętu medycznego dla SPZZOZ w Przasnyszu
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 1
Tytuł: Pakiet 1 - sprzęt ginekologiczny
Opis zamówienia: Pakiet 1 - sprzęt ginekologiczny. Pakiet składa się z 3 pozycji.
Adres pocztowy: ul. Sadowa 9
Kod pocztowy: 06-300
Miejscowość: Przasnysz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Ostrołęcki 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2026-11-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności - 40%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 2
Tytuł: Pakiet 2 - Rejestrator holtera
Opis zamówienia: Pakiet 2 - Rejestrator holtera Pakiet składa się z 2 pozycji.
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności 40%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 3
Tytuł: Pakiet 3 - System monitoringu pacjenta
Opis zamówienia: Pakiet 3 - System monitoringu pacjenta. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności - 40 %
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 4
Tytuł: Pakiet 4 - Aparat do mammotomii
Opis zamówienia: Pakiet 4 - Aparat do mammotomii. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 5
Tytuł: Pakiet 5 - Laser do usuwania zmian skórnych
Opis zamówienia: Pakiet 5 - Laser do usuwania zmian skórnych. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Dokumenty, które Wykonawca ubiegający się o zamówienie publiczne zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą:
1) Formularz oferty (według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ);
2) Formularz asortymentowo-cenowy (według wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ),
3) Zestawienie parametrów i warunków granicznych (według wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ)
4) Dokument Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ) - wypełniony i podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym,
5) Oświadczenie od wykonawcy w zakresie wypełnienia obowiązków informacyjnych przewidzianych w art. 13 lub art. 14 RODO (załącznik nr 6 do SWZ)
6) Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia (według wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ),
7) Oświadczenie dotyczące zgodności projektu z zasadą „nie czyń poważnych szkód” „Do No Significant Harm” (DNSH) (załącznik nr 9 do SWZ)
8) Przedmiotowe środki dowodowe.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Opis
Adres pocztowy: Sadowa 9
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Inny
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-09 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-09-25 00:00:00 📅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: 30 dni od daty otrzymania faktury
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
761 13 33 881
Departament: Przasnysz
Adres pocztowy: ul. Sadowa 9
Kod pocztowy: 06-300
Miasto pocztowe: Przasnysz
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: www.szpitalprzasnysz.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: www.platformazakupowa.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Typ instytucji zamawiającej: Nabywca jest podmiotem zamawiającym
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: www.platformazakupowa.pl 🌏
Identyfikator funduszy UE: Efrr
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych i Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Warszawa
Adres pocztowy: ul. Sadowa 9
ul. Postępu
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie przysługuje na:
1) niezgodną z przepisami ustawy czynności zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, systemie kwalifikowania wykonawców, w tym na projektowane postanowienie umowy;
2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, systemie kwalifikowania wykonawców, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy.
2. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej, albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu.
3. Odwołanie wnosi się:
1) w przypadku zamówień, których wartość jest większa niż progi unijne, w terminie:
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-610532 (2026-09-03)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Aparatura do anestezji i resuscytacji (13)
- Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne (2)
- Materiały medyczne (>20)
- Różne urządzenia i produkty medyczne (>20)
- Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego (>20)
- Systemy rejestrujące i urządzenia badawcze (>20)
- Techniki operacyjne (>20)
- Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii (>20)
- Wsparcie czynnościowe (>20)