Dostawa środków immunosupresyjnych, produktów leczniczych dla układu nerwowego, produktów leczniczych dla organów zmysłów, środków leczniczych dla układu oddechowego, produktów leczniczych dla przewodu pokarmowego i metabolizmu, produktów leczniczych stosowanych przy cukrzycy, insuliny, płynów dożylnych, ogólnoustrojowych preparatów hormonalnych, z wyłączeniem hormonów płciowych oraz różnych...
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków immunosupresyjnych, produktów leczniczych dla układu nerwowego, produktów leczniczych dla organów zmysłów, środków leczniczych dla układu oddechowego, produktów leczniczych dla przewodu pokarmowego i metabolizmu, produktów leczniczych stosowanych przy cukrzycy, insuliny, płynów dożylnych, ogólnoustrojowych preparatów hormonalnych, z wyłączeniem hormonów płciowych oraz różnych produktów leczniczych dla SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-22. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-15.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Aesculap Chifa Sp. z o.o.
- • Baxter Polska Sp. z o.o.
- • Bialmed Sp. z o.o.
- • Consultronix Sp. z o.o.
- • Farmacol-Logistyka Sp. z o.o.
- • Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
- • Neuca SA
- • Salus International Sp. z o.o.
- • Sanofi sp. zo.o.
- • Urtica Sp. z o.o.
- • Produkty farmaceutyczne › Środki lecznicze dla układu oddechowego
- • Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów › Ogólnoustrojowe preparaty hormonalne, z wyłączeniem hormonów płciowych
- • Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów › Produkty lecznicze dla organów zmysłów
- • Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów › Produkty lecznicze dla układu nerwowego
- • Produkty lecznicze używane przy cukrzycy › Insulina
- • Roztwory lecznicze › Płyny dożylne
- • Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne › Środki immunosupresyjne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Zachodniopomorskie › Miasto Szczecin
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-15 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-16 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-12 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa środków immunosupresyjnych, produktów leczniczych dla układu nerwowego, produktów leczniczych dla organów zmysłów, środków leczniczych dla układu oddechowego, produktów leczniczych dla przewodu pokarmowego i metabolizmu, produktów leczniczych stosowanych przy cukrzycy, insuliny, płynów dożylnych, ogólnoustrojowych preparatów hormonalnych, z wyłączeniem hormonów płciowych oraz różnych...
Numer referencyjny:
EP/220/42/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Środki immunosupresyjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 23
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 23
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 1
Tytuł: Zadanie nr 1. Środki immunosupresyjne
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Szczecin 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 2
Tytuł: Zadanie nr 2. Środki immunosupresyjne
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 3
Tytuł: Zadanie nr 3. Środki immunosupresyjne
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 4
Tytuł: Zadanie nr 4. Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 5
Tytuł: Zadanie nr 5. Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 6
Tytuł: Zadanie nr 6. Produkty lecznicze dla organów zmysłów
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 7
Tytuł: Zadanie nr 7. Produkty lecznicze dla organów zmysłów
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 8
Tytuł: Zadanie nr 8. Produkty lecznicze dla organów zmysłów
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 9
Tytuł: Zadanie nr 9. Środki lecznicze dla układu oddechowego
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 10
Tytuł: Zadanie nr 10. Środki lecznicze dla układu oddechowego
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 11
Tytuł: Zadanie nr 11. Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 12
Tytuł: Zadanie nr 12. Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 13
Tytuł: Zadanie nr 13. Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 14
Tytuł: Zadanie nr 14. Produkty lecznicze stosowane przy cukrzycy
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 15
Tytuł: Zadanie nr 15. Insulina
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 16
Tytuł: Zadanie nr 16. Płyny dożylne
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 17
Tytuł: Zadanie nr 17. Płyny dożylne
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 18
Tytuł: Zadanie nr 18. Płyny dożylne
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 19
Tytuł: Zadanie nr 19. Płyny dożylne
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 20
Tytuł: Zadanie nr 20. Płyny dożylne
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 21
Tytuł: Zadanie nr 21. Ogólnoustrojowe preparaty hormonalne, z wyłączeniem hormonów płciowych
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 22
Tytuł: Zadanie nr 22. Różne produkty lecznicze
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
EP/220/42/2026 - zadanie nr 23
Tytuł: Zadanie nr 23. Różne produkty lecznicze
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-22 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-22 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://spwsz.ezamawiajacy.pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-06-22 10:00:00 📅
Miejsce: https://spwsz.ezamawiajacy.pl/
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wpis do odpowiedniego rejestru zawodowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z projektem umowy, stanowiącym załącznik 4 do SWZ.
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 14
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
Krajowy numer rejestracyjny:
8512537954
Adres pocztowy: ul. Arkońska 4
Kod pocztowy: 71-455
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Monika Stefańska- Zarzecka
E-mail: przetargi@spwsz.szczecin.pl 📧
Telefon: +48 918139075 📞
Fax: +48 918139079 📠
URL: www.spwsz.szczecin.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: www.spwsz.szczecin.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://spwsz.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://spwsz.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587840 📞
Fax: +48 224587700 📠
URL: http://www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-18Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 094-339091 (2026-05-15)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-25 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-25 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-25 10:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-17Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 339091-2026
Źródło: OJS 2026/S 115-417278 (2026-06-16)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1252792.67 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 70885.1 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 62516.5 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. - zadanie nr 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-10 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 70885.1 💰
Najniższa oferta: 62516.5 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 62516.5 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. - zadanie nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. - zadanie nr 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Farmacol-Logistyka Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5252409576
Adres pocztowy: ul. Szopienicka 77
Kod pocztowy: 40-431
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 7
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 7
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1 071 000 💰
Najniższa oferta: 197 700 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 197 700 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Bialmed Sp. z o.o. - zadanie nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bialmed Sp. z o.o. - zadanie nr 2
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8490000039
Adres pocztowy: ul. Kazimierzowska 46/48/35
Kod pocztowy: 02-546
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 6
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 6
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 81 506 💰
Najniższa oferta: 74742.3 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 74742.3 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Urtica Sp. z o.o. - zadanie nr 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica Sp. z o.o. - zadanie nr 3
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Urtica Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8942556799
Adres pocztowy: ul. Krzemieniecka 120
Kod pocztowy: 54-613
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 513057.66 💰
Najniższa oferta: 503975.33 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 503975.32 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. - zadanie nr 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. - zadanie nr 4
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 32644.1 💰
Najniższa oferta: 30518.1 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 30518.1 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Salus International Sp. z o.o. - zadanie nr 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Salus International Sp. z o.o. - zadanie nr 5
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Salus International Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6340125442
Adres pocztowy: ul. Pułaskiego 9
Kod pocztowy: 40-273
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 13259.08 💰
Najniższa oferta: 13251.7 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 13251.7 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. - zadanie nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. - zadanie nr 6
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 116 568 💰
Najniższa oferta: 67 512 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 67 512 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Comsultronix Sp. z o.o. - zadanie nr 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Consultronix Sp. z o.o. - zadanie nr 7
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Consultronix Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5130286977
Adres pocztowy: ul. Przemysłowa 17
Kod pocztowy: 32-083
Miasto pocztowe: Balice
Region: Krakowski 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 9 569 💰
Najniższa oferta: 8464.9 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 8464.9 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Urtica Sp. z o.o. - zadanie nr 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica Sp. z o.o. - zadanie nr 8
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 135438.74 💰
Najniższa oferta: 100912.12 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 100912.12 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Urtica Sp. z o.o. - zadanie nr 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica Sp. z o.o. - zadanie nr 9
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 10 600 💰
Najniższa oferta: 10 300 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 10 300 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Salus International Sp. z o.o. - zadanie nr 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Salus International Sp. z o.o. - zadanie nr 10
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 101 760 💰
Najniższa oferta: 101 760 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 101 760 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. - zadanie nr 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. - zadanie nr 11
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5212935353
Adres pocztowy: Al. Jerozolimskie 134
Kod pocztowy: 03-305
Miasto pocztowe: Warszwa
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 89920.2 💰
Najniższa oferta: 81139.73 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 81139.73 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Urtica Sp. z o.o. - zadanie nr 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0012
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica Sp. z o.o. - zadanie nr 12
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-13Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 155-562613 (2026-08-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 432331.34 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 8456.5 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 8456.5 💰
Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
Numer umowy:
Salus International Sp. z o.o. - zadanie nr 13
Data zawarcia umowy: 2026-07-29 📅
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 8456.5 💰
Najniższa oferta: 8456.5 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 8456.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Salus International Sp. z o.o. - zadanie nr 13
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0013
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Salus International Sp. z o.o. - zadanie nr 13
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 67 392 💰
Najniższa oferta: 46 500 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 46 500 PLN 💰
Identyfikator oferty:
NEUCA SA - zadanie nr 14
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0014
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: NEUCA SA - zadanie nr 14
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Neuca sa
Krajowy numer rejestracyjny:
8790017162
Adres pocztowy: ul. Forteczna 35-37
Kod pocztowy: 87-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 540 💰
Najniższa oferta: 540 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 540 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Sanofi Sp. z o.o. - zadanie nr 15
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0015
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Sanofi Sp. z o.o. - zadanie nr 15
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Sanofi Sp. zo.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8130140525
Adres pocztowy: ul. Marcina Kasprzaka 6
Kod pocztowy: 01-211
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 90 000 💰
Najniższa oferta: 83 600 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 83 600 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Baxter Polska Sp. z o.o. - zadanie nr 16
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0016
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Baxter Polska Sp. z o.o. - zadanie nr 16
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Baxter Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8271818828
Adres pocztowy: ul. Kruczkowskiego 8
Kod pocztowy: 00-380
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 22453.2 💰
Najniższa oferta: 21364.8 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 21364.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Bialmed Sp. z o.o. - zadanie nr 17
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0017
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bialmed Sp. z o.o. - zadanie nr 17
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 300 544 💰
Najniższa oferta: 118 080 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 118 080 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Fresenisu Kabi Polska Sp. z o.o. - zadanie nr 18
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0018
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. - zadanie nr 18
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 500 💰
Najniższa oferta: 500 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 500 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Aesculap Chifa Sp. z o.o. - zadanie nr 19
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0019
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Aesculap Chifa Sp. z o.o. - zadanie nr 19
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Aesculap Chifa Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
7880008829
Adres pocztowy: ul. Tysiąclecia 14
Kod pocztowy: 64-300
Miasto pocztowe: Nowy Tomyśl
Region: Poznański 🏙️
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 4 650 💰
Najniższa oferta: 4 650 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 4 650 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Baxter Polska Sp. z o.o. - zadanie nr 20
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0020
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Baxter Polska Sp. z o.o. - zadanie nr 20
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 5182.56 💰
Najniższa oferta: 4857.64 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 4857.64 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. - zadanie nr 21
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0021
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. - zadanie nr 21
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 164262.88 💰
Najniższa oferta: 136 305 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 136 305 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. - zadanie nr 22
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0022
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. - zadanie nr 22
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 7477.4 💰
Najniższa oferta: 7477.4 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 7477.4 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Salus International Sp. z o.o. - zadanie nr 23
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0023
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Salus International Sp. z o.o. - zadanie nr 23
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-18Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 158-569623 (2026-08-17)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)