Dostawa środków kontrastowych i innych produktów medycznych dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa środków kontrastowych i innych produktów medycznych dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach ujętych w pakietach w ilościach uzależnionych od bieżącego zapotrzebowania wynikającego z działalności leczniczej. W załączeniu wykaz asortymentowo- cenowy (załącznik nr 5 do SWZ) z nazwą środka, w jednostkach miary i ilość przewidywanego zużycia w okresie 24 miesięcy. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia ofert równoważnych (oferowany przedmiot zamówienia nie gorszy niż ten określony w SWZ), jeżeli z opisu przedmiotu zamówienia mogłoby wynikać, iż przedmiot zamówienia określony został poprzez wskazanie znaku towarowego, pochodzenia lub patentu. W ofercie należy podać swoje odpowiedniki i zamieścić opis dotyczący właściwości odpowiedników. Brak: wskazania proponowanych odpowiedników i opisu dotyczącego właściwości zastosowanych odpowiedników stanowi podstawę do odrzucenia oferty – art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-24. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-13.
Kto? Co?- • Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego oraz szczepionki › Szczepionki
- • Różne produkty lecznicze › Odczynniki i środki kontrastowe
- • Urządzenia medyczne › Materiały medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Świętokrzyskie › Kielecki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa środków kontrastowych i innych produktów medycznych dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
Krótki opis:
Produkty/usługi: Odczynniki i środki kontrastowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 13
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 1
Tytuł: Pakiet 1
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Określone w załączniku nr 5 do SWZ
Termin dostawy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 2
Tytuł: Pakiet 2
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 3
Tytuł: Pakiet 3
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 4
Tytuł: Pakiet 4
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 27-200
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 5
Tytuł: Pakiet 5
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 6
Tytuł: Pakiet 6
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 7
Tytuł: Pakiet 7
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 8
Tytuł: Pakiet 8
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 9
Tytuł: Pakiet 9
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 10
Tytuł: Pakiet 10
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 11
Tytuł: Pakiet 11
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 12
Tytuł: Pakiet 12
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 13
Tytuł: Pakiet 13
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Szczegółowe informacje zostały zawarte w SWZ.
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-24 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-24 12:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-08-24 12:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Inne wymagania ekonomiczne lub finansowe
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów: Określone w SWZ
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 10
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
KRS:0000174150
Adres pocztowy: ul. Batalionów Chłopskich 6
Kod pocztowy: 27-200
Miasto pocztowe: Starachowice
Region: Kielecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@szpital.starachowice.pl 📧
Telefon: 412739841 📞
URL: https://szpitalstarachowice.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpital-starachowice.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpital-starachowice.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://szpital-starachowice.ezamawiajacy.pl 🌏
Nazwa: Marketplanet
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: http://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 133-483919 (2026-07-13)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-26 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-26 12:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-26 12:30:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 483919-2026
Źródło: OJS 2026/S 160-577310 (2026-08-19)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Różne produkty lecznicze (>20)