Dostawa urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej - znak sprawy: Z/96/PN/26
Regionalny Szpital Specjalistyczny im. Dr Władysława Biegańskiego
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej, w tym: W zakresie zadania 1 – Dostawa Systemu Holterów BP + 6 rejestratorów W zakresie zadania 2 – Dostawa Systemu Holterów EKG + 6 rejestratorów (dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy nr UM_WR.431.3.266.2025 o dofinansowanie projektu „Zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu” nr FEKP.06.10-IZ.00-0005/25 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu 6. Fundusze Europejskie na rzecz zwiększenia dostępności regionalnej infrastruktury dla mieszkańców, Działania 6.10 inwestycje w infrastrukturę zdrowotną ZITy regionalne, Celu szczegółowego 4(v.) Zapewnienie równego dostępu do opieki zdrowotnej i wspieranie odporności systemów opieki zdrowotnej, w tym podstawowej opieki zdrowotnej oraz wspieranie przechodzenia od opieki instytucjonalnej do opieki rodzinnej i środowiskowej, Programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, zawartej między Zamawiającym - Województwem Kujawsko – Pomorskim (dalej jako: Instytucja Zarządzająca) reprezentowanym przez Zarząd Województwa Kujawsko – Pomorskiego (dalej jako: Projekt). 3. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy p.z.p., Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy p.z.p. dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanym. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne”. 4. W przypadku wskazania przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty – należy przyjąć, że wskazane znaki towarowe, patenty, pochodzenie itp. określają minimalne parametry wskazane w Załączniku nr 6 do SWZ, które stanowią kryteria stosowane w celu oceny równoważności. Każdorazowo, gdy wskazany jest w niniejszej SWZ znak towarowy, patent lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne” (podstawa prawna art. 99 ust. 5 i 6 ustawy p.z.p.). 5. Zamawiający określił w Załączniku nr 6 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
TerminDeadline 2026-09-29
Kto? Co? Gdzie?- • Kujawsko-pomorskie › Grudziądzki
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej - znak sprawy: Z/96/PN/26
Numer referencyjny:
Z/96/PN/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 1
Tytuł: Zadanie 1: Dostawa Systemu Holterów BP + 6 rejestratorów
Opis zamówienia:
Miejscowość: Grudziądz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Grudziądzki 🏙️
Czas trwania: 40 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 2
Tytuł: Zadanie 2: Dostawa Systemu Holterów EKG + 6 rejestratorów
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 12:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Zamawiający przewiduje otwarcie ofert w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu, ul. L. Rydygiera 15/17, Budynek N, parter, Dział Zamówień Publicznych, pokój 18
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-29 12:30:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 15
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
Krajowy numer rejestracyjny:
8762008352
Adres pocztowy: ul. Rydygiera 15/17
Kod pocztowy: 86-300
Miasto pocztowe: Grudziądz
Region: Grudziądzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@bieganski.org 📧
Telefon: 566413460 📞
URL: https://przetargi.bieganski.org 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/bieganski 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/bieganski 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/bieganski 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/bieganski 🌏
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587700 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 163-584484 (2026-08-24)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Aparatura do anestezji i resuscytacji (13)
- Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne (2)
- Materiały medyczne (>20)
- Różne urządzenia i produkty medyczne (>20)
- Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego (>20)
- Systemy rejestrujące i urządzenia badawcze (>20)
- Techniki operacyjne (>20)
- Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii (>20)
- Wsparcie czynnościowe (>20)