Dostawa wyrobów medycznych do procedur urologicznych
Uniwersytecki Szpital Kliniczny
1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyrobów medycznych do procedur urologicznych 2.Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części/ zadania 3.Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku Nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo cenowy. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 5 do SWZ. 4.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części/ pakiety ustalone w Załączniku Nr 1 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne pakiety lub na cały przedmiot zamówienia.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-20. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-11.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Łódzki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-11 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-31 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa wyrobów medycznych do procedur urologicznych
Numer referencyjny:
525/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 004 955 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
1
Tytuł: Pakiet nr 1
Opis zamówienia: Sprzęt jednorazowy do procedury RIRS
Adres pocztowy: Ul. Jagiellońska 36
Kod pocztowy: 97-500
Miejscowość: Radomsko
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Łódzki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2
Tytuł: Pakiet nr 2
Opis zamówienia: Sprzęt jednorazowy do procedury PCNL
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
3
Tytuł: Pakiet nr 3
Opis zamówienia: Sprzęt jednorazowy typu DJ do procedury URS
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-20 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-20 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Platforma Przetargowa Szpitala
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-20 10:30:00 📅
Miejsce: Platforma Przetargowa Szpitala
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-07-06 23:59:00 📅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Krajowy numer rejestracyjny:
7721877458
Adres pocztowy: Jagiellońska 36
Kod pocztowy: 97-500
Miasto pocztowe: Radomsko
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zamówienia Publiczne
E-mail: zamowienia@szpital.biz.pl 📧
Telefon: +44 6854704 📞
Fax: +44 6854701 📠
URL: www.szpital.biz.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: www.szpitalradomsko.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpital.logintrade.net/zapytania_email,232690,c3e7180a624560ea2dbeff8a65fff2c1.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpital.logintrade.net/zapytania_email,232690,c3e7180a624560ea2dbeff8a65fff2c1.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej
Krajowy numer rejestracyjny:
5262883664
Departament: Departament
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Sądu
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 695-85-04 📞
Fax: +4822 695-81-11 📠
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Departament KIO
Adres pocztowy: Warszawa
ul. Postępu
17A
Kod pocztowy: 02-676
Punkt kontaktowy: Sekretariat KIO
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22)4587800 📞
Fax: (22)4587800 📠
URL: https://uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 112-403466 (2026-06-11)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 004 955 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1085351.4 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa 155/2026/161/2026 p1
Data zawarcia umowy: 2026-08-11 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 774694.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Cook Medical sp. z o.o. p 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Cook Medical Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Cook Medical S p. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
525 245 22 24
Departament: Departament
Adres pocztowy: Rondo Daszyńskiego 2 B
Kod pocztowy: 00-843
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: pl.orders@cookmedical.com 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 29635.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Cook Medical sp. z o.o. p 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Całkowita wartość umowy/działki: 281021.4 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta Cook Medical sp. z o.o. p 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Źródło: OJS 2026/S 168-602563 (2026-08-31)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)