Dostawa wyrobów medycznych do terapii podciśnieniowej ran (NPWT) oraz materiałów hemostatycznych z dzierżawą przenośnego urządzenia do podciśnieniowej terapii ran
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie
Dostawa wyrobów medycznych do terapii podciśnieniowej ran (NPWT) oraz materiałów hemostatycznych z dzierżawą przenośnego urządzenia do podciśnieniowej terapii ran
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-13. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-05.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-05 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-05)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa wyrobów medycznych do terapii podciśnieniowej ran (NPWT) oraz materiałów hemostatycznych z dzierżawą przenośnego urządzenia do podciśnieniowej terapii ran
Krótki opis:
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Tytuł: Zadanie 1
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: Zadanie 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Tytuł: Zadanie 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Tytuł: Zadanie 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Tytuł: Zadanie 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Tytuł: Zadanie 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-13 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-13 08:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-13 08:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 20-081
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@spsk1.lublin.pl 📧
Telefon: 815344611 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://spsk1.ezamawiajacy.pl/pn/USK1/demand/295815/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://spsk1.ezamawiajacy.pl/pn/USK1/demand/295815/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 108-389401 (2026-06-05)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa wyrobów medycznych do terapii podciśnieniowej ran (NPWT) oraz materiałów hemostatycznych z dzierżawą przenośnego urządzenia do podciśnieniowej terapii ran
Krótki opis:
Dostawa wyrobów medycznych do terapii podciśnieniowej ran (NPWT) oraz materiałów hemostatycznych z dzierżawą przenośnego urządzenia do podciśnieniowej terapii ran
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Tytuł: Zadanie 1
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie, ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Lubelski 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Zadanie 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Zadanie 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Zadanie 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: Zadanie 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Tytuł: Zadanie 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-13 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-13 08:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-13 08:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie
Krajowy numer rejestracyjny:
7122429274
Kod pocztowy: 20-081
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@spsk1.lublin.pl 📧
Telefon: 815344611 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://spsk1.ezamawiajacy.pl/pn/USK1/demand/295815/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://spsk1.ezamawiajacy.pl/pn/USK1/demand/295815/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5261656132
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a).
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 108-389401 (2026-06-05)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1387861.56 PLN 💰
Opis
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-05 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 811589.76 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Aspironix
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Aspironix Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: UL. RÓŻYCKIEGO 3
Kod pocztowy: 31-324
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: infopolska@aspironix.com 📧
Telefon: 123576067 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 576271.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Johnson&Johnson
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: JOHNSON & JOHNSON POLAND Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Iłżecka 24
Kod pocztowy: 02-135
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi.mdd@its.jnj.com 📧
Telefon: 22 237-80-00 📞
3️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki:
Źródło: OJS 2026/S 158-569917 (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1387861.56 PLN 💰
Opis
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa do Zadania 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-05 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 811589.76 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta do Zadania 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Aspironix
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Aspironix Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5213675196
Adres pocztowy: UL. RÓŻYCKIEGO 3
Kod pocztowy: 31-324
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: infopolska@aspironix.com 📧
Telefon: 123576067 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 576271.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta do Zadania 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Johnson&Johnson
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: JOHNSON & JOHNSON POLAND Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
113-00-20-467
Adres pocztowy: ul. Iłżecka 24
Kod pocztowy: 02-135
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi.mdd@its.jnj.com 📧
Telefon: 22 237-80-00 📞
3️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
6️⃣
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Źródło: OJS 2026/S 158-569917 (2026-08-17)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)