Dostawa wyrobów medycznych i niemedycznych
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyrobów medycznych i niemedycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ (Formularz cenowy – Opis przedmiotu zamówienia). Zamówienie zostało podzielone na 23 części.
TerminDeadline 2026-09-29
Kto? Co?- • Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne › Cewniki
- • Osprzęt miejski › Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
- • Przyrządy do anestezji i resuscytacji › Zestawy do znieczuleń miejscowych
- • Techniki operacyjne › Przyrządy chirurgiczne
- • Techniki operacyjne › Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
- • Urządzenia medyczne › Wsparcie czynnościowe
- • Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy › Dreny › Akcesoria do drenażu
- • Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy › Torby do gromadzenia płynów ustrojowych
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa wyrobów medycznych i niemedycznych
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Przyrządy chirurgiczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 23
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 1 Jednorazowy zestaw drenów do ssania i irygacji do noża ultradźwiękowego SONOKA 300
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: ul. Roentgena 5
Kod pocztowy: 02-781
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 2 Zestaw do mieszanego znieczulenia zewnątrzoponowego i podpajęczynówkowego
Opis zamówienia: Zestaw do mieszanego znieczulenia zewnątrzoponowego i podpajęczynówkowego
Produkty/usługi: Zestawy do znieczuleń miejscowych 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 3 Elewator, prosektor, raspator
Opis zamówienia: Elewator, prosektor, raspator
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 4 Worek stomijny pooperacyjny
Opis zamówienia: Worek stomijny pooperacyjny
Produkty/usługi: Torby do gromadzenia płynów ustrojowych 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 5 Sterylny retraktor ran chirurgicznych
Opis zamówienia: Sterylny retraktor ran chirurgicznych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 6 Kateter do embolektomii typu Fogarty’ego
Opis zamówienia: Kateter do embolektomii typu Fogarty’ego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 7 Prowadnik prosty stalowy
Opis zamówienia: Prowadnik prosty stalowy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 8 Zestawy jednorazowego użytku
Opis zamówienia: Zestawy jednorazowego użytku
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 9 Cewnik urologiczny Pezzer
Opis zamówienia: Cewnik urologiczny Pezzer
Produkty/usługi: Cewniki 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 10 Wymiennik ciepła i wilgoci, dren tlenowy
Opis zamówienia: Wymiennik ciepła i wilgoci, dren tlenowy
Produkty/usługi: Wsparcie czynnościowe 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 11 Akcesoria jednorazowego użytku kompatybilne z respiratorami MONSOON firmy Acutronic Medical Systems AG
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 12 Worek ewakuacyjny, ewakuator laparoskopowy
Opis zamówienia: Worek ewakuacyjny, ewakuator laparoskopowy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 13 Sonda żołądkowa
Opis zamówienia: Sonda żołądkowa
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 14 Dreny do aspiratora ultradźwiękowego i klucz dynamometryczny
Opis zamówienia: Dreny do aspiratora ultradźwiękowego i klucz dynamometryczny
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 15 Czujniki typu Flo Trac do ciągłego pomiaru rzutu serca
Opis zamówienia: Czujniki typu Flo Trac do ciągłego pomiaru rzutu serca
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 16 Pasta stomijna, pierścienie uszczelniające i ochronne
Opis zamówienia: Pasta stomijna, pierścienie uszczelniające i ochronne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 17 Urządzenie zabezpieczające do respiratora R860
Opis zamówienia: Urządzenie zabezpieczające do respiratora R860
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 18 Akcesoria stomijne
Opis zamówienia: Akcesoria stomijne
Produkty/usługi: Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 19 Materiały zużywalne do zabiegów endoskopowych Richard Wolf
Opis zamówienia: Materiały zużywalne do zabiegów endoskopowych Richard Wolf
Produkty/usługi: Przyrządy do endoskopii, endochirurgii 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 20 Resuscytator typu Mark IV i maska pasująca do resuscytatora
Opis zamówienia: Resuscytator typu Mark IV i maska pasująca do resuscytatora
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 21 Dren Kehra
Opis zamówienia: Dren Kehra
Produkty/usługi: Dreny 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 22 Zestawy jednorazowe do endoskopowej mastektomii podskórnej
Opis zamówienia: Zestawy jednorazowe do endoskopowej mastektomii podskórnej
Czas trwania: 24 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 23 Pojemniki do utylizacji odpadów
Opis zamówienia: Pojemniki do utylizacji odpadów
Produkty/usługi: Pojemniki i kosze na odpady i śmieci 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Przy użyciu platformy pod adresem: http://nio.eb2b.com.pl
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-29 11:00:00 📅
Miejsce: Przy użyciu platformy pod adresem: http://nio.eb2b.com.pl
Informacje dodatkowe:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. W. K. Roentgena 5
Kod pocztowy: 02-781
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: joanna.szaruch@nio.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 57 08 617 📞
URL: https://www.nio.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://nio.eb2b.com.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://nio.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://nio.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/525724 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://nio.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/525724 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 4587801 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-599558 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa wyrobów medycznych i niemedycznych
Numer referencyjny:
PN-119/26/JSZ
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyrobów medycznych i niemedycznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ (Formularz cenowy – Opis przedmiotu zamówienia).
Zamówienie zostało podzielone na 23 części.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Przyrządy chirurgiczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 23
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 1
Tytuł: Część 1 Jednorazowy zestaw drenów do ssania i irygacji do noża ultradźwiękowego SONOKA 300
Opis zamówienia:
Jednorazowy zestaw drenów do ssania i irygacji do noża ultradźwiękowego SONOKA 300
Produkty/usługi: Akcesoria do drenażu
📦
Adres pocztowy: ul. Roentgena 5
Kod pocztowy: 02-781
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 2
Tytuł: Część 2 Zestaw do mieszanego znieczulenia zewnątrzoponowego i podpajęczynówkowego
Opis zamówienia: Zestaw do mieszanego znieczulenia zewnątrzoponowego i podpajęczynówkowego
Produkty/usługi: Zestawy do znieczuleń miejscowych 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 3
Tytuł: Część 3 Elewator, prosektor, raspator
Opis zamówienia: Elewator, prosektor, raspator
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 4
Tytuł: Część 4 Worek stomijny pooperacyjny
Opis zamówienia: Worek stomijny pooperacyjny
Produkty/usługi: Torby do gromadzenia płynów ustrojowych 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 5
Tytuł: Część 5 Sterylny retraktor ran chirurgicznych
Opis zamówienia: Sterylny retraktor ran chirurgicznych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 6
Tytuł: Część 6 Kateter do embolektomii typu Fogarty’ego
Opis zamówienia: Kateter do embolektomii typu Fogarty’ego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 7
Tytuł: Część 7 Prowadnik prosty stalowy
Opis zamówienia: Prowadnik prosty stalowy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 8
Tytuł: Część 8 Zestawy jednorazowego użytku
Opis zamówienia: Zestawy jednorazowego użytku
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 9
Tytuł: Część 9 Cewnik urologiczny Pezzer
Opis zamówienia: Cewnik urologiczny Pezzer
Produkty/usługi: Cewniki 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 10
Tytuł: Część 10 Wymiennik ciepła i wilgoci, dren tlenowy
Opis zamówienia: Wymiennik ciepła i wilgoci, dren tlenowy
Produkty/usługi: Wsparcie czynnościowe 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 11
Tytuł: Część 11 Akcesoria jednorazowego użytku kompatybilne z respiratorami MONSOON firmy Acutronic Medical Systems AG
Opis zamówienia:
Akcesoria jednorazowego użytku kompatybilne z respiratorami MONSOON firmy Acutronic Medical Systems AG
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 12
Tytuł: Część 12 Worek ewakuacyjny, ewakuator laparoskopowy
Opis zamówienia: Worek ewakuacyjny, ewakuator laparoskopowy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 13
Tytuł: Część 13 Sonda żołądkowa
Opis zamówienia: Sonda żołądkowa
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 14
Tytuł: Część 14 Dreny do aspiratora ultradźwiękowego i klucz dynamometryczny
Opis zamówienia: Dreny do aspiratora ultradźwiękowego i klucz dynamometryczny
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 15
Tytuł: Część 15 Czujniki typu Flo Trac do ciągłego pomiaru rzutu serca
Opis zamówienia: Czujniki typu Flo Trac do ciągłego pomiaru rzutu serca
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 16
Tytuł: Część 16 Pasta stomijna, pierścienie uszczelniające i ochronne
Opis zamówienia: Pasta stomijna, pierścienie uszczelniające i ochronne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 17
Tytuł: Część 17 Urządzenie zabezpieczające do respiratora R860
Opis zamówienia: Urządzenie zabezpieczające do respiratora R860
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 18
Tytuł: Część 18 Akcesoria stomijne
Opis zamówienia: Akcesoria stomijne
Produkty/usługi: Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 19
Tytuł: Część 19 Materiały zużywalne do zabiegów endoskopowych Richard Wolf
Opis zamówienia: Materiały zużywalne do zabiegów endoskopowych Richard Wolf
Produkty/usługi: Przyrządy do endoskopii, endochirurgii 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 20
Tytuł: Część 20 Resuscytator typu Mark IV i maska pasująca do resuscytatora
Opis zamówienia: Resuscytator typu Mark IV i maska pasująca do resuscytatora
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 21
Tytuł: Część 21 Dren Kehra
Opis zamówienia: Dren Kehra
Produkty/usługi: Dreny 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 22
Tytuł: Część 22 Zestawy jednorazowe do endoskopowej mastektomii podskórnej
Opis zamówienia: Zestawy jednorazowe do endoskopowej mastektomii podskórnej
Czas trwania: 24 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 23
Tytuł: Część 23 Pojemniki do utylizacji odpadów
Opis zamówienia: Pojemniki do utylizacji odpadów
Produkty/usługi: Pojemniki i kosze na odpady i śmieci 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
1. Dokumenty i oświadczenia wymagane do złożenia wraz z ofertą –zgodnie z rozdz. XIII SWZ.
2. Przedmiotowe środki dowodowe – zgodnie z rozdz. XV SWZ. W przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie z wyłączeniem przypadku, gdy przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
3. Na wezwanie zamawiającego wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, składa w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualne na dzień złożenia podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia oraz na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu, zgodnie z zapisami Rozdz. XIV SWZ.
4. Rodzaje dokumentów, zasady ich składania przez wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, podmioty udostępniające zasoby, podwykonawców i podmioty zagraniczne określone zostały w SWZ.
5. Klauzula informacyjna RODO – zgodnie z rozdz. XXXVI SWZ;
6. Zamawiający zastrzega możliwość zastosowania art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
7. Zamawiający wyznaczył termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
8. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie zostali objęci zakazem udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (dalej: „Rozporządzenie Rady UE”) w brzmieniu nadanym: rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie oraz rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033, w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (dalej: „Rozporządzenie Rady UE”). Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia w zakresie wskazanym w ustawie UOBN oraz Rozporządzeniu Rady UE składane jest przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) i stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia w postępowaniu, odpowiednio na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe.
9.Adres strony internetowej, na której udostępniane będą dokumenty zamówienia: https://nio.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/525724
10. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w przedmiotowym postępowaniu.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Przy użyciu platformy pod adresem: http://nio.eb2b.com.pl
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Wykonawca jest związany złożoną ofertą przez okres 90 dni od dnia upływu terminu składania ofert, tj. do 27.12.2026r.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️ Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-29 11:00:00 📅
Miejsce: Przy użyciu platformy pod adresem: http://nio.eb2b.com.pl
Informacje dodatkowe:
Wykonawca jest związany złożoną ofertą przez okres 90 dni od dnia upływu terminu składania ofert, tj. do 27.12.2026r.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 15
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Niewypłacalność
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, art. 109…
… ust.1 pkt 1 ustawy Pzp
… ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp
art.108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
art. 108 ust. 1pkt 5 ustawy Pzp
art.108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 525-000-80-57
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. W. K. Roentgena 5
Kod pocztowy: 02-781
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: joanna.szaruch@nio.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 57 08 617 📞
URL: https://www.nio.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://nio.eb2b.com.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://nio.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://nio.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/525724 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://nio.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/525724 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 4587801 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX PZP „Środki ochrony prawnej”.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-599558 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕