Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, materiałów eksploatacyjnych i materiałów laboratoryjnych

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie

Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, materiałów eksploatacyjnych i materiałów laboratoryjnych

Termin

Deadline 2026-10-08

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-31 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, materiałów eksploatacyjnych i materiałów laboratoryjnych
Numer referencyjny: 17/PN/SJ/26
Krótki opis:
Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, materiałów eksploatacyjnych i materiałów laboratoryjnych
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 74
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 74

1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 1
Dodatkowe produkty/usługi: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 📦
Miejscowość: Działdowo
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Elbląski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 17
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 21
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 22
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 23
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 24
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 25
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 26
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 27
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027

2️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 28
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0028

2️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 29
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0029

3️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0030

3️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 31
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0031

3️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 32
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0032

3️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 33
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0033

3️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 34
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0034

3️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 35
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0035

3️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 36
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0036

3️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 37
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0037

3️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 38
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0038

3️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 39
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0039

4️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0040

4️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 41
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0041

4️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 42
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0042

4️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 43
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0043

4️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 44
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0044

4️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 45
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0045

4️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 46
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0046

4️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 47
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0047

4️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 48
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0048

4️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 49
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0049

5️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 50
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0050

5️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 51
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0051

5️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 52
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0052

5️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 53
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0053

5️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 54
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0054

5️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 55
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0055

5️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 56
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0056

5️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 57
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0057

5️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 58
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0058

5️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 59
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0059

6️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 60
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0060

6️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 61
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0061

6️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 62
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0062

6️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 63
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0063

6️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 64
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0064

6️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 65
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0065

6️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 66
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0066

6️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 67
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0067

6️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 68
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0068

6️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 69
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0069

7️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 70
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0070

7️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 71
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0071

7️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 72
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0072

7️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 73
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0073

7️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 74
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0074
Opis
Adres pocztowy: ul. Leśna 1
Kod pocztowy: 13-200

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-08 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-08 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-08 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie
Krajowy numer rejestracyjny: 5711458598
Adres pocztowy: ul. Leśna 1
Kod pocztowy: 13-200
Miasto pocztowe: Działdowo
Region: Elbląski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@spzoz-dzialdowo.pl 📧
Telefon: 236972653 📞
Fax: 236972653 📠
URL: https://spzoz-dzialdowo.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 168-600721 (2026-08-31)