Dostawa wyrobów medycznych
Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dabrowie Górniczej
1. Przedmiotem zamówienia dostawa wyrobów medycznych Przedmiot zamówienia został podzielony na 25 części/Pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: Pakiet nr 1 - Dostawa zestawu do drenażu ran pooperacyjnych Pakiet nr 2 - Materiały eksploatacyjne do morcelatora NOUVAG 3287 TCM 3000 BL Pakiet nr 3 - Dostawa czujników do tonometru Pakiet nr 4 - Dostawa siatek chirurgicznych Pakiet nr 5 - Dostawa materiałów laparoskopowych Pakiet nr 6 - Dostawa osprzętu do laparoskopii Pakiet nr 7 - Ustniki do alkomatu Pakiet nr 8 - Dostawa siatek Pakiet nr 9 - Dostawa wyrobów medycznych I Pakiet nr 10 - Dostawa fartuchów i rękawic medycznych Pakiet nr 11 - Dostawa wyrobów medycznych Pakiet nr 12 - Dostawa wyrobów medycznych II Pakiet nr 13 - Dostawa wyrobów medycznych III Pakiet nr 14 - Dostawa materiałów eksploatacyjnych do wstrzykiwacza automatycznego Pakiet nr 15 - Dostawa igieł kulkowych Pakiet nr 16 - Dostawa bezigłowego urządzenia dostępu naczyniowego Pakiet nr 17 - Dostawa elektrod defibrylacyjnych Pakiet nr 18 - Dostawa worków na mocz Pakiet nr 19 - Dostawa odzieży zabiegowej Pakiet nr 20 - Dostawa wyrobów medycznych IV Pakiet nr 21 - Dostawa drenów do pomp infuzyjnych Pakiet nr 22 - Dostawa pojemników z formaliną Pakiet nr 23 - Sprzęt do obsługi portów naczyniowych Pakiet nr 24 - Dostawa serwet operacyjnych Pakiet nr 25 - Dostawa elektrod EEG 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia winny być zgodne z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych albo rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (o ile dotyczy) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawymi w tym zakresie, o ile oferowany przedmiot jest wyrobem medycznym. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-29. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-27.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Anmar Sp. z o.o.
- • Coloplast Sp. z o.o.
- • Elektro Med Grzegorz Pałkowski
- • Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
- • Salus International Sp. z o.o.
- • SINMED SP. Z O.O.
- • ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Sosnowiecki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa wyrobów medycznych
Numer referencyjny:
ZP/55/ZCO/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 25
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 25
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 1 - Dostawa zestawu do drenażu ran pooperacyjnych
Tytuł: Pakiet nr 1 - Dostawa zestawu do drenażu ran pooperacyjnych
Opis zamówienia: Pakiet nr 1 - Dostawa zestawu do drenażu ran pooperacyjnych
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Sosnowiecki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 2 - Materiały eksploatacyjne do morcelatora NOUVAG 3287 TCM 3000 BL
Tytuł: Pakiet nr 2 - Materiały eksploatacyjne do morcelatora NOUVAG 3287 TCM 3000 BL
Opis zamówienia: Pakiet nr 2 - Materiały eksploatacyjne do morcelatora NOUVAG 3287 TCM 3000 BL
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 3 - Dostawa czujników do tonometru
Tytuł: Pakiet nr 3 - Dostawa czujników do tonometru
Opis zamówienia: Pakiet nr 3 - Dostawa czujników do tonometru
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 4 - Dostawa siatek chirurgicznych
Tytuł: Pakiet nr 4 - Dostawa siatek chirurgicznych
Opis zamówienia: Pakiet nr 4 - Dostawa siatek chirurgicznych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 5 - Dostawa materiałów laparoskopowych
Tytuł: Pakiet nr 5 - Dostawa materiałów laparoskopowych
Opis zamówienia: Pakiet nr 5 - Dostawa materiałów laparoskopowych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 6 - Dostawa osprzętu do laparoskopii
Tytuł: Pakiet nr 6 - Dostawa osprzętu do laparoskopii
Opis zamówienia: Pakiet nr 6 - Dostawa osprzętu do laparoskopii
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 7 - Ustniki do alkomatu
Tytuł: Pakiet nr 7 - Ustniki do alkomatu
Opis zamówienia: Pakiet nr 7 - Ustniki do alkomatu
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 8 - Dostawa siatek
Tytuł: Pakiet nr 8 - Dostawa siatek
Opis zamówienia: Pakiet nr 8 - Dostawa siatek
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 9 - Dostawa wyrobów medycznych I
Tytuł: Pakiet nr 9 - Dostawa wyrobów medycznych I
Opis zamówienia: Pakiet nr 9 - Dostawa wyrobów medycznych I
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 10 - Dostawa fartuchów i rękawic medycznych
Tytuł: Pakiet nr 10 - Dostawa fartuchów i rękawic medycznych
Opis zamówienia: Pakiet nr 10 - Dostawa fartuchów i rękawic medycznych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 11 - Dostawa wyrobów medycznych
Tytuł: Pakiet nr 11 - Dostawa wyrobów medycznych
Opis zamówienia: Pakiet nr 11 - Dostawa wyrobów medycznych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 12 - Dostawa wyrobów medycznych II
Tytuł: Pakiet nr 12 - Dostawa wyrobów medycznych II
Opis zamówienia: Pakiet nr 12 - Dostawa wyrobów medycznych II
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 13 - Dostawa wyrobów medycznych III
Tytuł: Pakiet nr 13 - Dostawa wyrobów medycznych III
Opis zamówienia: Pakiet nr 13 - Dostawa wyrobów medycznych III
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 14 - Dostawa materiałów eksploatacyjnych do wstrzykiwacza automatycznego
Tytuł: Pakiet nr 14 - Dostawa materiałów eksploatacyjnych do wstrzykiwacza automatycznego
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 15 - Dostawa igieł kulkowych
Tytuł: Pakiet nr 15 - Dostawa igieł kulkowych
Opis zamówienia: Pakiet nr 15 - Dostawa igieł kulkowych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 16 - Dostawa bezigłowego urządzenia dostępu naczyniowego
Tytuł: Pakiet nr 16 - Dostawa bezigłowego urządzenia dostępu naczyniowego
Opis zamówienia: Pakiet nr 16 - Dostawa bezigłowego urządzenia dostępu naczyniowego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 17 - Dostawa elektrod defibrylacyjnych
Tytuł: Pakiet nr 17 - Dostawa elektrod defibrylacyjnych
Opis zamówienia: Pakiet nr 17 - Dostawa elektrod defibrylacyjnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 18 - Dostawa worków na mocz
Tytuł: Pakiet nr 18 - Dostawa worków na mocz
Opis zamówienia: Pakiet nr 18 - Dostawa worków na mocz
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 19 - Dostawa odzieży zabiegowej
Tytuł: Pakiet nr 19 - Dostawa odzieży zabiegowej
Opis zamówienia: Pakiet nr 19 - Dostawa odzieży zabiegowej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 20 - Dostawa wyrobów medycznych IV
Tytuł: Pakiet nr 20 - Dostawa wyrobów medycznych IV
Opis zamówienia: Pakiet nr 20 - Dostawa wyrobów medycznych IV
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 21 - Dostawa drenów do pomp infuzyjnych
Tytuł: Pakiet nr 21 - Dostawa drenów do pomp infuzyjnych
Opis zamówienia: Pakiet nr 21 - Dostawa drenów do pomp infuzyjnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 22 - Dostawa pojemników z formaliną
Tytuł: Pakiet nr 22 - Dostawa pojemników z formaliną
Opis zamówienia: Pakiet nr 22 - Dostawa pojemników z formaliną
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 23 - Sprzęt do obsługi portów naczyniowych
Tytuł: Pakiet nr 23 - Sprzęt do obsługi portów naczyniowych
Opis zamówienia: Pakiet nr 23 - Sprzęt do obsługi portów naczyniowych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 24 - Dostawa serwet operacyjnych
Tytuł: Pakiet nr 24 - Dostawa serwet operacyjnych
Opis zamówienia: Pakiet nr 24 - Dostawa serwet operacyjnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0024
2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 25 - Dostawa elektrod EEG
Tytuł: Pakiet nr 25 - Dostawa elektrod EEG
Opis zamówienia: Pakiet nr 25 - Dostawa elektrod EEG
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0025
Opis
Adres pocztowy: ul. Szpitalna 13
Kod pocztowy: 41-300
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-29 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1316551
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-06-29 10:30:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1316551
Informacje dodatkowe:
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 629-21-15-781
Adres pocztowy: ul. Szpitalna 13
Kod pocztowy: 41-300
Miasto pocztowe: Dąbrowa Górnicza
Region: Sosnowiecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia.publiczne@zco-dg.pl 📧
Telefon: 326212050 📞
URL: https://zco-dg.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/zco_dg 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/zco_dg 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1316551 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1316551 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587803 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 101-364189 (2026-05-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2241093.84 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Numer umowy:
311/2026/ZP - Pakiet nr 10
Data zawarcia umowy: 2026-08-20 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 262 940 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 10 - ANMAR Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: ANMAR Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Anmar Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6462538085
Adres pocztowy: ul. Strefowa 22
Kod pocztowy: 43-100
Miasto pocztowe: Tychy
Region: Tyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dzp@anmar.pl 📧
Telefon: +48 885544900 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 238 250 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 11 - SINMED Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: SINMED Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Sinmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6312665250
Adres pocztowy: ul. Graniczna 32B
Kod pocztowy: 44-178
Miasto pocztowe: Przyszowice
Region: Gliwicki 🏙️
E-mail: dzp4@sinmed.pl 📧
Telefon: +48 32 729 82 36 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 432 500 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 12 - ANMAR Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0012
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
Całkowita wartość umowy/działki: 250 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 13 - Coloplast Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0013
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Coloplast Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Coloplast sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5272305360
Adres pocztowy: ul. Inflancka 4
Kod pocztowy: 00-189
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi@atosmedical.com 📧
Telefon: +48 22 295 00 17 📞
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 320979.24 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 14 - Salus International Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0014
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Salus International Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Salus International sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6340125442
Adres pocztowy: ul. Pułaskiego 9
Kod pocztowy: 40-273
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
E-mail: przetargi@salusint.com.pl 📧
Telefon: +48 327885596 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 6 588 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 16 - ZARYS International Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0016
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: ZARYS International Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Zarys International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
6481997718
Adres pocztowy: ul. Ziemska 44
Kod pocztowy: 41-808
Miasto pocztowe: Zabrze
E-mail: przetargi@zarys.pl 📧
Telefon: +48 32 376 07 41 📞
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 5 500 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 17 - SINMED Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0017
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
Całkowita wartość umowy/działki: 11 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 18 - ZARYS International Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0018
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
Całkowita wartość umowy/działki: 560 250 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 19 - ZARYS International Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0019
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
Całkowita wartość umowy/działki: 31 985 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 20 - ZARYS International Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0020
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
Całkowita wartość umowy/działki: 32 400 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 21 - Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0021
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Fresenius Kabi Polska sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5212935353
Adres pocztowy: Al. Jerozolimskie 134
Kod pocztowy: 02-305
E-mail: przetargi.polska@fresenius-kabi.com 📧
Telefon: +48 223456789 📞
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 88701.6 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet nr 22 - Elektro Med Grzegorz Pałkowski
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0022
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Elektro Med Grzegorz Pałkowski
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ELEKTRO MED Grzegorz Pałkowski
Krajowy numer rejestracyjny:
683-149-14-75
Adres pocztowy: ul. Zabierzowska 11
Kod pocztowy: 32-005
Miasto pocztowe: Niepołomice
Region: Krakowski 🏙️
E-mail: przetargi@elektomed.pl 📧
Telefon: 123626287 📞
Źródło: OJS 2026/S 169-602811 (2026-09-01)
Udzielenie zamówienia
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
LOT-0002
LOT-0003
LOT-0004
LOT-0005
LOT-0006
LOT-0007
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
LOT-0009
LOT-0015
LOT-0023
LOT-0024
1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0025
Źródło: OJS 2026/S 169-604494 (2026-09-01)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Materiały medyczne (>20)
- Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (>20)
- Cewniki (>20)
- Lancety (1)
- Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki (>20)
- Produkty hematologiczne (2)
- Przecinaki i noże chirurgiczne, rękawice chirurgiczne (14)
- Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi (20)
- Wyroby ortopedyczne (10)
- Wyroby stomatologiczne
- Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy (>20)