„Dostawa wyrobów medycznych okulistycznych w podziale na 12 części; DZPUCK.262.114.2026”
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa wyrobów medycznych okulistycznych w podziale na 12 części; DZPUCK.262.114.2026”
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-16. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-12.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Alcon Polska Sp. z o.o.
- • Consultronix Sp. z o.o.
- • Inov8 I. Żebrowska Sp. z o.o.
- • Lumibird Medical Polska Sp. z o.o.
- • MANA MEDICAL Sp. z o.o.
- • Optotech Sp. z.o.o Sp. k.
- • Polymed Polska Sp. z o.o.
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-12 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Dostawa wyrobów medycznych okulistycznych w podziale na 12 części; DZPUCK.262.114.2026”
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 12
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 12
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 1
Opis zamówienia: Część nr 1
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Kod pocztowy: 02-005
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-08-14 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 2
Opis zamówienia: Część nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 3
Opis zamówienia: Część nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 4
Opis zamówienia: Część nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 5
Opis zamówienia: Część nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 6
Opis zamówienia: Część nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 7
Opis zamówienia: Część nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 8
Opis zamówienia: Część nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 9
Opis zamówienia: Część nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 10
Opis zamówienia: Część nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 11
Opis zamówienia: Część nr 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 12
Opis zamówienia: Część nr 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-16 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-16 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Platforma zakupowa Zamawiającego
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-16 11:30:00 📅
Miejsce: Platforma zakupowa Zamawiającego
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Banacha 1a
Kod pocztowy: 02-097
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Osoba prowadząca postępowanie: Violetta Kulma
E-mail: zp@uckwum.pl 📧
Telefon: 225991809 📞
Fax: 225991704 📠
URL: https://uckwum.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://uckwum.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://uckwum.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://uckwum.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://uckwum.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-15Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 113-409460 (2026-06-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Dostawa wyrobów medycznych okulistycznych w podziale na 12 części; DZPUCK.262.114.2026”
Numer referencyjny:
DZPUCK.262.114.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa wyrobów medycznych okulistycznych w podziale na 12 części; DZPUCK.262.114.2026”
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 12
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 12
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
1
Tytuł: Część 1
Opis zamówienia: Część nr 1
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Wykonawca jest zobowiązany do dostarczania przedmiotu zamówienia do: Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus, ul. Lindleya 4, 02-005 Warszawa – Apteka Szpitalna.
Adres pocztowy: Uck wum
Kod pocztowy: 02-005
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-08-14 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2
Tytuł: Część 2
Opis zamówienia: Część nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
3
Tytuł: Część 3
Opis zamówienia: Część nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
4
Tytuł: Część 4
Opis zamówienia: Część nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
5
Tytuł: Część 5
Opis zamówienia: Część nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
6
Tytuł: Część 6
Opis zamówienia: Część nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
7
Tytuł: Część 7
Opis zamówienia: Część nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
8
Tytuł: Część 8
Opis zamówienia: Część nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
9
Tytuł: Część 9
Opis zamówienia: Część nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
10
Tytuł: Część 10
Opis zamówienia: Część nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
11
Tytuł: Część 11
Opis zamówienia: Część nr 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
12
Tytuł: Część 12
Opis zamówienia: Część nr 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-16 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-16 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Platforma zakupowa Zamawiającego
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-16 11:30:00 📅
Miejsce: Platforma zakupowa Zamawiającego
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Warunki realizacji umowy zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Krajowy numer rejestracyjny:
5220002529
Adres pocztowy: ul. Banacha 1a
Kod pocztowy: 02-097
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Osoba prowadząca postępowanie: Violetta Kulma
E-mail: zp@uckwum.pl 📧
Telefon: 225991809 📞
Fax: 225991704 📠
URL: https://uckwum.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://uckwum.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://uckwum.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://uckwum.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://uckwum.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Podstawy wykluczenia Wykonawcy z postępowania: art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt. 4, 7, 8, 9 i 10 ustawy pzp oraz przepisy ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.////
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej określone w dziale IX ustawy Pzp. Informacje dot. składania odwołań zawarte są w rozdziale
XXI SWZ.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-15Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 113-409460 (2026-06-12)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 793 843 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-09-01 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 147 000 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: consultronix
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: CONSULTRONIX Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 32-083
Miasto pocztowe: Balice
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@cxsa.pl 📧
Telefon: +48 12 290 22 18 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 14 400 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: mana
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MANA MEDICAL Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Piechoty Łanowej 46
Kod pocztowy: 02-951
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: biuro@mana.com.pl 📧
Telefon: +48 606412302 📞
URL: http://manamedical.pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 95 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: optotech
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Optotech Sp. z.o.o Sp. k.
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 32-005
Miasto pocztowe: Niepołomice
Region: Krakowski 🏙️
E-mail: zamowieniapubliczne@optotech.pl 📧
Telefon: +48 12 278 44 70 📞
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 6 300 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Całkowita wartość umowy/działki: 21 840 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: polymed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Polymed Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 05-082
Miasto pocztowe: Stare Babice
E-mail: zp@polymed.com.pl 📧
Telefon: +48 22 670 33 39 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
6️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 31 307 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: lumibird
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Lumibird Medical Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-634
E-mail: amalicka@lumibirdmedical.com 📧
Telefon: +48 22 521 01 11 📞
8️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 310 300 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: inov8
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Inov8 I. Żebrowska sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 03-808
E-mail: biuro@inov8-med.pl 📧
Telefon: 226443922 📞
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 48 096 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: alcon
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Alcon Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-674
E-mail: pl.przetargi@alcon.com 📧
Telefon: +48 22 820 34 50 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 119 600 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-608517 (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 793 843 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
umowa 1
Data zawarcia umowy: 2026-09-01 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 147 000 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
oferta 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: consultronix
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: CONSULTRONIX Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5130286977
Kod pocztowy: 32-083
Miasto pocztowe: Balice
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@cxsa.pl 📧
Telefon: +48 12 290 22 18 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 14 400 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: mana
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MANA MEDICAL Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
1231277966
Adres pocztowy: ul. Piechoty Łanowej 46
Kod pocztowy: 02-951
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: biuro@mana.com.pl 📧
Telefon: +48 606412302 📞
URL: http://manamedical.pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 95 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: optotech
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Optotech Sp. z.o.o Sp. k.
Krajowy numer rejestracyjny:
6832098254
Kod pocztowy: 32-005
Miasto pocztowe: Niepołomice
Region: Krakowski 🏙️
E-mail: zamowieniapubliczne@optotech.pl 📧
Telefon: +48 12 278 44 70 📞
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 6 300 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Całkowita wartość umowy/działki: 21 840 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: polymed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Polymed Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5242621033
Kod pocztowy: 05-082
Miasto pocztowe: Stare Babice
E-mail: zp@polymed.com.pl 📧
Telefon: +48 22 670 33 39 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
6️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 31 307 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: lumibird
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Lumibird Medical Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9512454097
Kod pocztowy: 02-634
E-mail: amalicka@lumibirdmedical.com 📧
Telefon: +48 22 521 01 11 📞
8️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 310 300 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: inov8
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Inov8 I. Żebrowska sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9512329908
Kod pocztowy: 03-808
E-mail: biuro@inov8-med.pl 📧
Telefon: 226443922 📞
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 48 096 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: alcon
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Alcon Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5271093105
Kod pocztowy: 02-674
E-mail: pl.przetargi@alcon.com 📧
Telefon: +48 22 820 34 50 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 119 600 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-608517 (2026-09-02)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)