Dostawę sprzętu medycznego do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi
Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi w podziale na 27 pakietów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w podziale na 27 Pakietów. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania oferty na wybrane pozycje w ramach Pakietów (Pakiety są niepodzielne). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 10 do SWZ. Dla Pakietów 1,2,3,4,6,7,9,10,14,17,21 – Zamawiający wymaga w zakresie dostawy: instalacji, uruchomienia oraz szkolenia personelu 2. Dostawa przedmiotu zamówienia do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi (w lokalizacji przy ul. Milionowej 14, 93-113 Łódź) zrealizowana będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy, dostawa dla pakietu 15 - w lokalizacji Łódź, ul. Przyrodnicza 7/9. 3. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6 do SWZ (Wzór umowy).
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-01. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-26.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • ABJ-VISION Sp. z o.o.
- • CIRRO Sp. z o.o.
- • DAR - MED Sp. z o.o.
- • Famed Żywiec Sp. z o.o.
- • GETINGE POLSKA SP. Z O.O.
- • Inov8 I. Żebrowska Sp. z o.o.
- • MDT Sp. z o.o.
- • MKJ Radiologia Sp. z o.o.
- • MS Medical Pro Sp. z o.o.
- • Polymed Polska Sp. z o.o.
- • Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o.
- • Si-Cura Sp. z o.o.
- • ULTRA-VIOL Sp. j. Pietras, Purgał, Wójcik
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Miasto Łódź
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-26 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-30 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawę sprzętu medycznego do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi
Numer referencyjny:
24/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 27
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 1
Tytuł: Pakiet I
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 93-113
Miejscowość: Łódź
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy 20%
Gwarancja 20%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 2
Tytuł: Pakiet II
Opis zamówienia: Zakres II - Aparat do angiografii fluoresceinowej siatkówki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 3
Tytuł: Pakiet III
Opis zamówienia: Zakres III - Lampa szczelinowa, cyfrowa
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 4
Tytuł: Pakiet IV
Opis zamówienia: Zakres IV - Laser Yag ze stolikiem okulistycznym
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 5
Tytuł: Pakiet V
Opis zamówienia: Zakres V Narzędzia chirurgiczne ortopedyczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 6
Tytuł: Pakiet VI
Opis zamówienia: Zakres VI - Defibrylator
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 7
Tytuł: Pakiet VII
Opis zamówienia: Zakres VII - Stół operacyjny ortopedyczny z przystawkami ortopedycznymi
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 8
Tytuł: Pakiet VIII
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 9
Tytuł: Pakiet IX
Opis zamówienia: Zakres IX - Tonometr przenośny do pomiaru cisnienia wewnatrzgałkowego oka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 10
Tytuł: Pakiet X
Opis zamówienia: Zakres X - Aparat ultrasonograficzny z głowicą ortopedyczną
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 11
Tytuł: Pakiet XI
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 12
Tytuł: Pakiet XII
Opis zamówienia: Zakres XII - Tonometr Schiotza
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 13
Tytuł: Pakiet XIII
Opis zamówienia: Zakres XIII - Taboret medyczny na kółkach z oparciem
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 14
Tytuł: Pakiet XIV
Opis zamówienia: Zakres XIV -Aparat EKG 12-kanałowy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 15
Tytuł: Pakiet XV
Opis zamówienia: Zakres XV - Wózek toaletowo-prysznicowy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 16
Tytuł: Pakiet XVI
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 17
Tytuł: Pakiet XVII
Opis zamówienia: Zakres XVII - System do ogrzewania pacjenta ciepłym powietrzem
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 18
Tytuł: Pakiet XVIII
Opis zamówienia: Zakres XVIII - Taboret medyczny na kółkach z oparciem
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 19
Tytuł: Pakiet XIX
Opis zamówienia: Zakres XIX Wózek oddziałowy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 20
Tytuł: Pakiet XX
Opis zamówienia: Zakres XX - Wózek reanimacyjny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 21
Tytuł: Pakiet XXI
Opis zamówienia: XXI Tonometr aplanacyjny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 22
Tytuł: Pakiet XXII
Opis zamówienia: XXII - Test diagnostyczny do oceny widzenia stereoskopowego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 23
Tytuł: Pakiet XXIII
Opis zamówienia: XXIII - Soczewka gonioskopowa typu szerokokatnego , Soczewka gonioskopowa
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 24
Tytuł: Pakiet XXIV
Opis zamówienia: XXIV- Narzędzia chirurgiczne okulistyczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0024
2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 25
Tytuł: Pakiet XXV
Opis zamówienia: Zakres XXV - Lampa bakteriobójcza
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0025
2️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 26
Tytuł: Pakiet XXVI
Opis zamówienia: Zakres XXVI -Materace przeciwodleżynowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0026
2️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 27
Tytuł: Pakiet XXVII
Opis zamówienia: Zakres XXVII -Wózek do przewozu chorych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0027
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-01 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-01 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-01 11:30:00 📅
Miejsce: Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny:
Regon: 472237185
Adres pocztowy: ul. Milionowa 14
Kod pocztowy: 93-113
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Maciej Szary
E-mail: przetargi@jonscher.pl 📧
Telefon: +48 426721904 📞
Fax: +48 426761785 📠
URL: www.bip.jonscher.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://uml.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://uml.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://uml.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://uml.ezamawiajacy.pl 🌏
Nazwa: uml.ezamawiajacy.pl
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamawiajacy.pl 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 100-360675 (2026-05-26)
Obiekt
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy 10%
Gwarancja 10%
Parametry techniczne20%
Parametry techniczne 20%
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-03 11:30:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 360675-2026
Źródło: OJS 2026/S 101-364062 (2026-05-27)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-07 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-07 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-07 11:30:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 364062-2026
Źródło: OJS 2026/S 124-450795 (2026-06-30)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1542247.86 PLN 💰
Opis
Czas trwania: 3 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (waga): 20
Opis
Czas trwania: 2 tygodni
6 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (waga): 10
Opis
Czas trwania: 4 tygodni
Procedura
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Numer umowy:
umowa 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-07 📅
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0026
1️⃣1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 20
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 20
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 15
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 180 345 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: MKJ RADIOLOGIA Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MKJ RADIOLOGIA Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
360235856
Kod pocztowy: 80-297
Miasto pocztowe: Banino
Region: Chojnicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 264 924 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: POLYMED POLSKA Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: POLYMED POLSKA Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
141093720
Kod pocztowy: 05-082
Miasto pocztowe: Stare Babice
Region: Warszawski wschodni 🏙️
1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 140 400 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: ABJ-Vision Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ABJ-Vision Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
100860478
Kod pocztowy: 95-041
Miasto pocztowe: Gałków Duży
Region: Łódzki 🏙️
1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 111 780 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Całkowita wartość umowy/działki: 22001.76 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: DAR - MED Sp. zo.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: DAR - MED Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
542246833
Kod pocztowy: 02-134
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
1️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 437513.4 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Getinge Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Getinge Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
12328754
Kod pocztowy: 02-092
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
1️⃣7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 279 900 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: MS MEDICAL PRO Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MS MEDICAL PRO Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
382121348
Kod pocztowy: 41-500
Miasto pocztowe: Chorzów
Region: Katowicki 🏙️
1️⃣8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 13 446 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 14
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0014
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: SI-CURA Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SI-CURA Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
12308672700000
Kod pocztowy: 31-353
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Krakowski 🏙️
1️⃣9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 6 372 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 15
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0015
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
430412698
Kod pocztowy: 20-147
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
2️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 6 264 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 17
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0017
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: CIRRO Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: CIRRO Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
2331830
Kod pocztowy: 15-620
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
2️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
Identyfikator oferty:
Pakiet 18
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0018
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: MDT Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MDT Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
122953211
Kod pocztowy: 30-383
Region: Miasto Kraków 🏙️
2️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 053 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 22
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0022
2️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
Całkowita wartość umowy/działki: 9 774 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 23
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0023
2️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0024
Całkowita wartość umowy/działki: 20217.6 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 24
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0024
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Inov8 I. Żebrowska sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Inov8 I. Żebrowska sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
142721347
Kod pocztowy: 03-808
2️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0025
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1881.9 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 25
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0025
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: ULTRA-VIOL sp. j. PIETRAS, PURGAŁ, WÓJCIK
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ULTRA-VIOL sp. j. PIETRAS, PURGAŁ, WÓJCIK
Krajowy numer rejestracyjny:
470762770
Kod pocztowy: 95-100
Miasto pocztowe: Zgierz
2️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0027
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 40111.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Pakiet 27
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0027
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: FAMED ŻYWIEC Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: FAMED ŻYWIEC Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
146369568
Kod pocztowy: 34-300
Miasto pocztowe: Żywiec
2️⃣7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Źródło: OJS 2026/S 158-571966 (2026-08-17)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Aparatura do anestezji i resuscytacji (13)
- Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne (2)
- Materiały medyczne (>20)
- Różne urządzenia i produkty medyczne (>20)
- Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego (>20)
- Systemy rejestrujące i urządzenia badawcze (>20)
- Techniki operacyjne (>20)
- Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii (>20)
- Wsparcie czynnościowe (>20)