Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku
1. Przedmiotem zamówienia są dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami, jak również zapotrzebowaniem ilościowym precyzuje załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 3. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego opisanymi w SWZ oraz z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa. Ponadto przedmiot zamówienia musi posiadać oznaczenie CE, deklaracje zgodności, atesty, certyfikaty oraz świadectwa rejestracji jeśli są wymagane przepisami prawa. Wyroby medyczne dodatkowo muszą posiadać świadectwa dopuszczenia do obrotu i użytku w polskich placówkach opieki zdrowotnej. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć powyższe dokumenty na każde wezwanie Zamawiającego. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać właściwe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu i używania zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 r. oraz z ustawą o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 18 marca 2011 r.
TerminDeadline 2026-09-24
Kto?- • Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku
- • Dodatkowe wyroby ortopedyczne › Implanty ortopedyczne
- • Sztuczne części ciała › Implanty chirurgiczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Mazowiecki regionalny › Ciechanowski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Numer referencyjny:
DZP.261.13.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Implanty ortopedyczne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 15019695.9 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 24
1️⃣
Tytuł: Część nr 1 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Opis zamówienia:
Miejscowość: Płońsk
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Ciechanowski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
2️⃣
Tytuł: Część nr 2 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
3️⃣
Tytuł: Część nr 3 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
4️⃣
Tytuł: Część nr 4 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
5️⃣
Tytuł: Część nr 5 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
6️⃣
Tytuł: Część nr 6 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
7️⃣
Tytuł: Część nr 7 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
8️⃣
Tytuł: Część nr 8 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
9️⃣
Tytuł: Część nr 9 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 10 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 11 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 12 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 13 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 14 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣5️⃣
Tytuł: Część nr 15 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣6️⃣
Tytuł: Część nr 16 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣7️⃣
Tytuł: Część nr 17 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
1️⃣8️⃣
Tytuł: Część nr 18 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
1️⃣9️⃣
Tytuł: Część nr 19 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
2️⃣0️⃣
Tytuł: Część nr 20 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
2️⃣1️⃣
Tytuł: Część nr 21 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
2️⃣2️⃣
Tytuł: Część nr 22 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
2️⃣3️⃣
Tytuł: Część nr 23 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0024
2️⃣4️⃣
Tytuł: Część nr 24 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0025
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-24 08:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku
Krajowy numer rejestracyjny:
5671532011
Adres pocztowy: ul. Henryka Sienkiewicza 7
Kod pocztowy: 09-100
Miasto pocztowe: Płońsk
Region: Ciechanowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@szpitalplonsk.pl 📧
Telefon: 23 661 34 00 📞
URL: http://www.szpitalplonsk.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://szpitalplonsk.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpitalplonsk.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpitalplonsk.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Henryka Sienkiewicza 7
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@szpitalplonsk.pl 📧
Telefon: 23 661 34 00 📞
URL: http://www.szpitalplonsk.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://szpitalplonsk.ezamawiajacy.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 163-586921 (2026-08-24)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)