Dostawy obłożeń chirurgicznych na okres 24 miesięcy - znak sprawy: Z51/PN/26
Regionalny Szpital Specjalistyczny im. Dr Władysława Biegańskiego
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę do Zamawiającego obłożeń chirurgicznych (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wg zadań: Zadanie nr 1: Dostawy zestawów endowaskularnych Zadanie nr 2: Dostawy zestawów do zabiegów angiograficznych Zadanie nr 3: Dostawy obłożeń do operacji kardiochirurgicznych Zadanie nr 4: Dostawy zestawów do iniekcji doszklistkowych, Obłożenia OKO Zadanie nr 5: Dostawy obłożeń do usunięcia stymulatorów Zadanie nr 6: Dostawy przylepców chirurgicznych (OPATRUNKI) zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części. W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. 3. W przypadku braku zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo niezamówienia części asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SWZ, z zastrzeżeniem ust. 4. Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia odszkodowawcze ani roszczenia oparte na innej podstawie prawnej, na co Wykonawca wyraża zgodę. 4. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość dostaw dokonywanych przez Wykonawcę w danym zadaniu w całym okresie obowiązywania umowy wyniesie 70% maksymalnej wartości wynagrodzenia Wykonawcy w tym zadaniu w zakresie podstawowym, określonej w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-05. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-18.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Konsorcjum w składzie: Lider: Citonet-Bydgoszcz Sp. z o. o. ul. Wyścigowa 7 85-740 Bydgoszcz NIP: 554-030-89-51 Członek: Toru
- • PANEP s.r.o.
- • SOLVENTUM POLAND Sp. z o. o.
- • Zarys International Sp. z o. o.
- • Kujawsko-pomorskie › Grudziądzki
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-05 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-07-14 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawy obłożeń chirurgicznych na okres 24 miesięcy - znak sprawy: Z51/PN/26
Numer referencyjny:
Z/51/PN/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Opatrunki 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 1
Tytuł: Zadanie nr 1: Dostawy zestawów endowaskularnych
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Miejscowość: Grudziądz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Grudziądzki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 2
Tytuł: Zadanie nr 2: Dostawy zestawów do zabiegów angiograficznych
Produkty/usługi: Zestawy opatrunkowe 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 3
Tytuł: Zadanie nr 3: Dostawy obłożeń do operacji kardiochirurgicznych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 4
Tytuł: Zadanie nr 4: Dostawy zestawów do iniekcji doszklistkowych, Obłożenia OKO
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 5
Tytuł: Zadanie nr 5: Dostawy obłożeń do usunięcia stymulatorów
Dodatkowe produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 6
Tytuł: Zadanie nr 6: Dostawy przylepców chirurgicznych (OPATRUNKI)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-05 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-05 12:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Zamawiający przewiduje otwarcie ofert w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu, ul. L. Rydygiera 15/17, Budynek N, parter, pokój: 18, Dział Zamówień Publicznych
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-05 12:30:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 15
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
Krajowy numer rejestracyjny:
8762008352
Adres pocztowy: ul. Rydygiera 15/17
Kod pocztowy: 86-300
Miasto pocztowe: Grudziądz
Region: Grudziądzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@bieganski.org 📧
Telefon: 566413460 📞
URL: https://przetargi.bieganski.org 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/bieganski 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/bieganski 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/bieganski 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/bieganski 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587700 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 095-342745 (2026-05-18)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-11 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-11 12:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-11 12:30:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 342745-2026
Źródło: OJS 2026/S 104-374796 (2026-06-01)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-15 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-15 12:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-15 12:30:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 374796-2026
Źródło: OJS 2026/S 108-388618 (2026-06-05)
Udzielenie zamówienia
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Źródło: OJS 2026/S 134-488358 (2026-07-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 780664.44 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Numer umowy:
Z/237/26-zad.6
Data zawarcia umowy: 2026-08-04 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 780664.44 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
oferta nr 3-Solventum Poland Sp. z o. o.-zad.6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Solventum Poland Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Solventum Poland Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5252914245
Adres pocztowy: Kwidzyńska 6
Kod pocztowy: 51-416
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: solventum_przetargi@solventum.com 📧
Telefon: 608311593 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 158-570701 (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 189 000 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Numer umowy:
Z/238/26
Data zawarcia umowy: 2026-08-17 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 189 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta nr 4-PANEP s.r.o.-zad.4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: PANEP s.r.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PANEP s.r.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIPCZ25550250
Adres pocztowy: Brněnská 1246 665 01 Rosice koło Brna Republika Czeska
Kod pocztowy: Brněnská 1246 665 01 Rosice koło Brna Republika Czeska
Miasto pocztowe: Brněnská 1246 665 01 Rosice koło Brna Republika Czeska
Region: Hlavní město Praha 🏙️
Kraj: Czechy 🇨🇿
E-mail: panep@panep.pl 📧
Telefon: +48 338160782 📞
Źródło: OJS 2026/S 161-580611 (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 653 324 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Z/236/26-zad.1,2
Data zawarcia umowy: 2026-07-31 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 584 940 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta nr 2-Konsorcjum w składzie: Lider: Citonet-Bydgoszcz Sp. z o. o. ul. Wyścigowa 7 85-740 Bydgoszcz NIP: 554-030-89-51 Członek: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. ul. Żółkiewskiego 20/26 87-100 Toruń NIP: 879-016-67-90-zad.1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Konsorcjum w składzie: Lider: Citonet-Bydgoszcz Sp. z o. o. ul. Wyścigowa 7 85-740 Bydgoszcz NIP: 554-030-89-51 Członek: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. ul. Żółkiewskiego 20/26 87-100 Toruń NIP: 879-016-67-90
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Konsorcjum w składzie: Lider: Citonet-Bydgoszcz Sp. z o. o. ul. Wyścigowa 7 85-740 Bydgoszcz NIP: 554-030-89-51 Członek: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. ul. Żółkiewskiego 20/26 87-100 Toruń NIP: 879-016-67-90
Krajowy numer rejestracyjny:
5540308951
Adres pocztowy: ul. Wyścigowa 7
Kod pocztowy: 85-740
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
E-mail: bartosz.gerc@tzmo-global.com 📧
Telefon: 566123578 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 68 384 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta nr 2-Konsorcjum w składzie: Lider: Citonet-Bydgoszcz Sp. z o. o. ul. Wyścigowa 7 85-740 Bydgoszcz NIP: 554-030-89-51 Członek: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. ul. Żółkiewskiego 20/26 87-100 Toruń NIP: 879-016-67-90-zad.2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Źródło: OJS 2026/S 167-599061 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 400 065 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Numer umowy:
Z/287/26-zad.3
Data zawarcia umowy: 2026-09-01 📅
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 400 065 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta nr 1-ZARYS International sp. z o. o.-zad.3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: ZARYS International sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ZARYS International sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6481997718
Adres pocztowy: ul. Ziemska 44
Kod pocztowy: 41-803
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Gliwicki 🏙️
E-mail: przrtargi@zarys.pl 📧
Telefon: 323760765 📞
Źródło: OJS 2026/S 170-606302 (2026-09-02)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Materiały medyczne (>20)
- Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (>20)
- Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki (>20)
- Opatrunki (>20)
- Bandaże (3)
- Gaza medyczna (3)
- Kompresy (4)
- Opatrunki przylepne (5)
- Plastry (1)
- Waciki
- Wata medyczna (2)
- Wełna bawełniana
- Zestawy opatrunkowe (8)