Dostawy sprzętu do zabiegów ablacji wraz z dzierżawą urządzeń dla potrzeb Zespołu Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii wraz z Pracownią Elektrofizjologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
Przedmiotem zamówienia są Dostawy sprzętu do zabiegów ablacji wraz z dzierżawą urządzeń dla potrzeb Zespołu Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii wraz z Pracownią Elektrofizjologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo – cenowy. Parametry techniczno- funkcjonalne dla przedmiotu dzierżawy określone zostały w załącznikach nr 2a i 2b do SWZ Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera: -Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach depozytu -Załącznik nr 3a do SWZ – wzór umowy dzierżawy
TerminDeadline 2026-09-23
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Świętokrzyskie › Kielecki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawy sprzętu do zabiegów ablacji wraz z dzierżawą urządzeń dla potrzeb Zespołu Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii wraz z Pracownią Elektrofizjologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Numer referencyjny:
EZ/188/2026/SL
Krótki opis:
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 1
Tytuł: Pakiet nr 1- Asortyment do zabiegów ablacyjnych + dzierżawa sprzętu (Umowa na zasadach depozytu)
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji zamówienia/uzupełnienia depozytu – wartość kryterium - 20%
Termin płatności faktury – wartość kryterium - 20%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 2
Tytuł: Pakiet nr 2- Elektrody i sprzęt do zabiegów ablacyjnych + dzierżawa sprzętu (Umowa na zasadach depozytu)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 3
Tytuł: Pakiet nr 3- Elektrody, kable (Umowa na zasadach depozytu)
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-23 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-23 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi przy użyciu Platformy e-Zamówienia poprzez rozszyfrowanie ofert złożonych za pośrednictwem platformy
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-23 10:30:00 📅
Miejsce:
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
Krajowy numer rejestracyjny:
9591291292
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Grunwaldzka 45
Kod pocztowy: 25-736
Miasto pocztowe: Kielce
Region: Kielecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia@wszzkielce.pl 📧
Telefon: +48413671339 📞
URL: https://bip.wszzkielce.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-e89631fc-49d3-4d84-82dd-81d9fcd371d8 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-e89631fc-49d3-4d84-82dd-81d9fcd371d8 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul.Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-579247 (2026-08-20)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)