Dostawy sprzętu jednorazowego do leczenia tętniaków wewnątrzczaszkowych, malformacji tętniczo-żylnych i przetok oponowych oraz trombektomii dla potrzeb Zakładu Diagnostyki Obrazowej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2

Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu jednorazowego do leczenia tętniaków wewnątrzczaszkowych, malformacji tętniczo-żylnych i przetok oponowych oraz trombektomii dla potrzeb Zakładu Diagnostyki Obrazowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-05-20. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-14.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-04-14 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-20 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawy sprzętu jednorazowego do leczenia tętniaków wewnątrzczaszkowych, malformacji tętniczo-żylnych i przetok oponowych oraz trombektomii dla potrzeb Zakładu Diagnostyki Obrazowej
Numer referencyjny: BZP.38.382-14.26
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu jednorazowego do leczenia tętniaków wewnątrzczaszkowych, malformacji tętniczo-żylnych i przetok oponowych oraz trombektomii dla potrzeb Zakładu Diagnostyki Obrazowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 15

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1 - Akcesoria 1
Tytuł: Pakiet 1 - Akcesoria 1
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są dostawy dostawy sprzętu jednorazowego do leczenia tętniaków wewnątrzczaszkowych, malformacji tętniczo-żylnych i przetok oponowych oraz trombektomii dla potrzeb Zakładu Diagnostyki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Pokaż więcej
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Rybnicki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2 - Akcesoria 2
Tytuł: Pakiet 2 - Akcesoria 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3 - Akcesoria 3
Tytuł: Pakiet 3 - Akcesoria 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4 - Akcesoria 4
Tytuł: Pakiet 4 - Akcesoria 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 5 - Akcesoria 5
Tytuł: Pakiet 5 - Akcesoria 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 6 - Akcesoria 6
Tytuł: Pakiet 6 - Akcesoria 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 7 - Akcesoria 7
Tytuł: Pakiet 7 - Akcesoria 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 8 - Akcesoria 8
Tytuł: Pakiet 8 - Akcesoria 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 9 - Akcesoria 9
Tytuł: Pakiet 9 - Akcesoria 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 10 - Akcesoria 10
Tytuł: Pakiet 10 - Akcesoria 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 11 - Akcesoria 11
Tytuł: Pakiet 11 - Akcesoria 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 12 - Akcesoria 12
Tytuł: Pakiet 12 - Akcesoria 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 13 - Akcesoria 13
Tytuł: Pakiet 13 - Akcesoria 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 14 - Akcesoria 14
Tytuł: Pakiet 14 - Akcesoria 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 15 - Akcesoria 15
Tytuł: Pakiet 15 - Akcesoria 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015
Opis
Adres pocztowy: Al. Jana Pawła II 7
Kod pocztowy: 44-330
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-20 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-20 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-20 10:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2
Krajowy numer rejestracyjny: 6331045778
Adres pocztowy: Al. Jana Pawła II 7
Kod pocztowy: 44-330
Miasto pocztowe: Jastrzębie-Zdrój
Region: Rybnicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sylwia Rychter
E-mail: zp@wss2.pl 📧
Telefon: 4784548 📞
Fax: 4784549 📠
URL: www.wss2.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/wss2 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/wss2 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/wss2 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/wss2 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1.Dla wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania: 1)do oferty – należy dołączyć następujące oświadczenie: aktualny na dzień składania ofert: a) JEDZ. Należy go wypełnić w ten sposób, by potwierdzał on brak podstaw wykluczenia, o których mowa w Rozdziale 8 ust. 1 pkt 1 i ust. 4 SWZ; b) Załącznik nr 4 do SWZ - ośw. dot. braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. oraz art. 7 ust 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 2)na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona) należy złożyć aktualne na dzień złożenia następujące środki dowodowe: a) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; b) (Załącznik nr 6 do SWZ);oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 594); c) informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; d) ośw. Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w ośw., o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie podstaw wykluczenia opisanych w art. 108 ust. 1 pkt 3–6 oraz art. 109 ust. 1 pkt 5–10 ustawy oraz art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. oraz art. 7 ust 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę. zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ. 2.Dla potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu należy: 1)do oferty - dołączyć następujące ośw. aktualny na dzień składania ofert JEDZ/ESPD. 2) na wezwanie - NIE DOTYCZY NINIEJSZEGO POSTĘPOWANIA. 3. Przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą w celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone w SWZ: 1) firmowe materiały informacyjne producenta/opisy/foldery/fotografie/ulotki/prospekty oferowanego asortymentu z opisem produktu, potwierdzające spełnienie wymaganych przez Zamawiającego parametrów, wraz z nazwą producenta i numerami katalogowymi z dokładnym opisem w języku polskim z zaznaczeniem, której pozycji zamówienia dotyczą. Dokumenty lub oświadczenia sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. 4. Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia, poprawienia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 5. Wykonawcy muszą złożyć do upływu terminu składania ofert opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym oraz zaszyfrowany: — formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, — formularz oferty, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ, — oświadczenie JEDZ/ESPD, — oświadczenie - Załącznik nr 4, — pełnomocnictwo,
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587840 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodny z ustawą PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 073-257049 (2026-04-14)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 13517895.6 PLN 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: 566/2026 Balton Sp. z o.o. P1
Data zawarcia umowy: 2026-06-30 📅
Tytuł: 566/2026 Balton Sp. z o.o. P1
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 775 600 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: Balton Sp. z o.o. P1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Balton Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Balton Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5360015638
Adres pocztowy: ul. Nowy Świat 7/14
Kod pocztowy: 00-496
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: urszula.arciszewska@balton.pl 📧
Telefon: +480226523215 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 068 120 PLN 💰
Identyfikator oferty: KNK Medical Sp. z o.o. P2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: KNK Medical Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: KNK Medical Spółka z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6443399464
Adres pocztowy: ul. Górnicza 2/72
Kod pocztowy: 60-107
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
E-mail: przetargi@knkltd.com 📧
Telefon: +48618982703 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 834 658 PLN 💰
Identyfikator oferty: Stryker Polska Sp. z o.o. P3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Stryker Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Stryker Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 9520015337
Adres pocztowy: ul. Poleczki 35
Kod pocztowy: 02-822
E-mail: malgorzata.adamczyk@stryker.com 📧
Telefon: 22 429 55 50 📞

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 290 680 PLN 💰
Identyfikator oferty: Medtronic Poland Sp. z o.o. P4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medtronic Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medtronic Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 9521000289
Adres pocztowy: ul. Polna 11
Kod pocztowy: 00-633
E-mail: rs.wawtenders@medtronic.com 📧
Telefon: 22 465 69 00 📞

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 423 900 PLN 💰
Identyfikator oferty: Penumbra Europe GmbH P5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Penumbra Europe GmbH
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Penumbra Europe GmbH
Krajowy numer rejestracyjny: DE815054796
Adres pocztowy: Am Borsigturm 44
Kod pocztowy: 13507
Miasto pocztowe: Berlin
Region: Berlin 🏙️
Kraj: Niemcy 🇩🇪
E-mail: tender-pl@penumbrainc.com 📧
Telefon: 787568242 📞

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 628 560 PLN 💰
Identyfikator oferty: Aspironix Polska Sp. z o.o. P6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Aspironix Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Aspironix Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5213675196
Adres pocztowy: Piotrowska 276B
Kod pocztowy: 90-361
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Łódzki 🏙️
E-mail: aneta.bobek@aspironix.com 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe

7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 629 100 PLN 💰
Identyfikator oferty: Acandis GmbH P7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Acandis GmbH
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Acandis GmbH
Krajowy numer rejestracyjny: DE312308370
Adres pocztowy: Theodor-Faher-Str. 6
Kod pocztowy: 75177
Miasto pocztowe: Pforzheim
Region: Pforzheim, Stadtkreis 🏙️
E-mail: acandis2023@gmail.com 📧
Telefon: 501040132 📞

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 907 928 PLN 💰
Identyfikator oferty: Procardia Medical Sp. z o.o. P8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Procardia Medical Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Procardia Medical sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 9512086452
Adres pocztowy: rtm. W. Pileckiego 63
Kod pocztowy: 02-781
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie

9️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Inne
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 202 608 PLN 💰
Identyfikator oferty: Terumo Poland Sp. z o.o. P10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Terumo Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Terumo Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5252656688
Kod pocztowy: 02-134
E-mail: zamowienia.publiczne@terumo-europe.com 📧

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 200685.6 PLN 💰
Identyfikator oferty: Procardia Medical Sp. z o.o. P11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Całkowita wartość umowy/działki: 35 640 PLN 💰
Identyfikator oferty: Anmar Sp. z o.o. P12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0012
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Anmar Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Anmar Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6462538085
Adres pocztowy: ul. Strefowa 22
Kod pocztowy: 43-100
Miasto pocztowe: Tychy
Region: Tyski 🏙️
E-mail: dzp@anmar.pl 📧
Telefon: +480323271696 📞

1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 44 226 PLN 💰
Identyfikator oferty: Crossmed Sp. z o.o. P13
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0013
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Crossmed Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Crossmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 7773358865
Adres pocztowy: Górnicza 2/72
Telefon: 574200015 📞

1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 359 640 PLN 💰
Identyfikator oferty: Acanmed Sp. z o.o. P14
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0014
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Akanmed Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Akanmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 7831882727
Adres pocztowy: Święty Marcin 29/8
Kod pocztowy: 60-806
E-mail: biuro@akanmed.pl 📧
Telefon: 604759059 📞

1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 116 640 PLN 💰
Identyfikator oferty: Velumed Sp. z o.o. P15
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0015
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Velumed Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Velumed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6452562449
Adres pocztowy: Plac Bankowy 2
E-mail: przetargi@velumed.eu 📧
Telefon: 887766514 📞
Źródło: OJS 2026/S 161-580337 (2026-08-20)