Dostawy sprzętu jednorazowego do zabiegów endowaskularnych dla Pracowni Hemodynamiki
Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
Zamawiający dzieli zamówienie na części, które nazywa Pakietami. Liczba pakietów – 7 Pakiet nr 1 – Cewniki i generator do litotrypsji metodą ultradźwięków Pakiet nr 2 – Balon lekowy z sirolimusem o długim uwalnianiu Pakiet nr 3 – Stenty wieńcowe o ultra cienkich przęsłach 50 µm i balon lekowy z sirolimusem o dawce 3 µg/mm2 Pakiet nr 4 – Prowadniki CTO Pakiet nr 5 – Cewniki do litotrypsji metodą Herz-contact Pakiet nr 6 – Cewnik do obrazowania – IVUS-NIRS Pakiet nr 7 – Cewniki specjalistyczne i balony tnące o 3 i 4 rzędach ostrzy
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-07. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-03.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Cordis Medical Poland Sp. z o.o.
- • Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
- • Meril Poland Sp. o.o.
- • ProCardia
- • Dolnośląskie › Wałbrzyski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawy sprzętu jednorazowego do zabiegów endowaskularnych dla Pracowni Hemodynamiki
Krótki opis:
Produkty/usługi: Wyroby do angioplastyki 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 7
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 1
Tytuł: Pakiet nr 1 – Cewniki i generator do litotrypsji metodą ultradźwięków
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Wałbrzyski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Czas uzupełnienia zużytego sprzętu od momentu jego wykorzystania: do 3 dni roboczych – 40 pkt 4 dni robocze – 20 pkt 5 dni roboczych – 0 pkt
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 2
Tytuł: Pakiet nr 2 – Balon lekowy z sirolimusem o długim uwalnianiu
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 3
Tytuł: Pakiet nr 3 – Stenty wieńcowe o ultra cienkich przęsłach 50 µm i balon lekowy z sirolimusem o dawce 3 µg/mm2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 4
Tytuł: Pakiet nr 4 – Prowadniki CTO
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 5
Tytuł: Pakiet nr 5 – Cewniki do litotrypsji metodą Herz-contact
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy przedmiotu zamówienia dla zamówień bieżących liczony od momentu przyjęcia zamówienia: do 3 dni roboczych – 40 pkt 4 dni robocze – 20 pkt 5 dni roboczych – 0 pkt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 6
Tytuł: Pakiet nr 6 – Cewnik do obrazowania – IVUS-NIRS
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 7
Tytuł: Pakiet nr 7 – Cewniki specjalistyczne i balony tnące o 3 i 4 rzędach ostrzy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Kod pocztowy: 58-309
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-07 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-07 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1319041
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-07 09:00:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1319041
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
Krajowy numer rejestracyjny:
8862385315
Departament: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
Adres pocztowy: ul. Sokołowskiego 4
Kod pocztowy: 58-309
Miasto pocztowe: Wałbrzych
Region: Wałbrzyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
E-mail: andrzej.nowinski@zdrowie.walbrzych.pl 📧
Telefon: 746489941 📞
URL: https://www.zdrowie.walbrzych.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/zdrowie_walbrzych 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/zdrowie_walbrzych 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1319041 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1319041 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Dozwolone
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587701 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-05Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 107-388332 (2026-06-03)
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 388332-2026
Źródło: OJS 2026/S 120-433541 (2026-06-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 5 879 100 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Zp/43/PN/26/1
Data zawarcia umowy: 2026-07-31 📅
Tytuł: Zp/43/PN/26/1 - Pakiet numer 1
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3 244 700 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 3 dla pakietu nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
113-00-20-467
Adres pocztowy: ul. Iłżecka 24
Kod pocztowy: 02-135
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi.mdd@its.jnj.com 📧
Telefon: 22 237 80 00 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 220 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 4 dla pakietu nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Cordis Medical Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Cordis Medical Poland sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6342866148
Adres pocztowy: ul. Mińska 3
Kod pocztowy: 54-610
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
E-mail: przetargi@cordis-pl.pl 📧
Telefon: 71 880 80 09 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 129 500 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 3 dla pakietu nr 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Meril Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Meril Poland Sp. o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5273056226
Adres pocztowy: ul. Jutrzenki 137 A
Kod pocztowy: 02-231
Punkt kontaktowy: 667 688 616
E-mail: magdalena.zmijewska@merillife.comv 📧
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 32 900 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 1 dla pakietu nr 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Procardia Medical Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Procardia
Krajowy numer rejestracyjny:
951-208-64-52
Adres pocztowy: ul. rtm. W. Pileckiego 63
Kod pocztowy: 02-781
E-mail: regulacje@procardia.pl 📧
Telefon: 22 409-43-90 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 400 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 1 dla pakietu nr 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Całkowita wartość umowy/działki: 852 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 1 dla pakietu nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Źródło: OJS 2026/S 166-594676 (2026-08-27)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)