DZP/33/26 DOSTAWA NARZĘDZI ENDOSKOPOWYCH I MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO PRACOWNI ENDOSKOPII

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o.

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa narzędzi endoskopowych i materiałów eksploatacyjnych do pracowni endoskopii w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o. w podziale na 8 zadań.

Termin

Deadline 2026-09-25

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-18 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: DZP/33/26 DOSTAWA NARZĘDZI ENDOSKOPOWYCH I MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO PRACOWNI ENDOSKOPII
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa narzędzi endoskopowych i materiałów eksploatacyjnych do pracowni endoskopii w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o. w podziale na 8 zadań.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Przyrządy do endoskopii, endochirurgii 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 8
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 8

1️⃣
Tytuł: ZADANIE 1
Opis zamówienia: ZADANIE 1
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Chojnicki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: ZADANIE 2
Opis zamówienia: ZADANIE 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: ZADANIE 3
Opis zamówienia: ZADANIE 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: ZADANIE 4
Opis zamówienia: ZADANIE 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: ZADANIE 5
Opis zamówienia: ZADANIE 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: ZADANIE 6
Opis zamówienia: ZADANIE 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: ZADANIE 7
Opis zamówienia: ZADANIE 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: ZADANIE 8
Opis zamówienia: ZADANIE 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Opis
Adres pocztowy: ul. Piechowskiego 36
Kod pocztowy: 83-400
Miejscowość: Kościerzyna

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-25 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-25 10:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 591 16 94 694
Adres pocztowy: ul. A. Piechowskiego 36
Kod pocztowy: 83-400
Miasto pocztowe: Kościerzyna
Region: Chojnicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zp@szpital.koscierzyna.pl 📧
Telefon: +48 58 686 01 31 📞
Fax: +48 58 686 01 21 📠
URL: https://www.szpital-koscierzyna.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://szpital-koscierzyna.eb2b.com.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://szpital-koscierzyna.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpital-koscierzyna.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpital-koscierzyna.eb2b.com.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się: 1)w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a)10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2.Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub konkurs lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie: 1)10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne; 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w ust. 1 i 2 wnosi się w terminie: 1)10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne;
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 159-574845 (2026-08-18)