Generalne wykonawstwo w formule zaprojektuj i wybuduj zadania inwestycyjnego pn.: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”.

Green Future 1 Sp. z o.o.

Przedmiotem zamówienia jest generalne wykonawstwo w formule zaprojektuj i wybuduj Zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zadania inwestycyjnego został zawarty w załączniku nr 1 do Zapytania ofertowego pn. „Program Funkcjonalno-użytkowy” oraz we Wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 5 do Zapytania ofertowego.

Termin

Deadline 2026-10-05

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-01 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Generalne wykonawstwo w formule zaprojektuj i wybuduj zadania inwestycyjnego pn.: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”.
Numer referencyjny: EI/1104/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest generalne wykonawstwo w formule zaprojektuj i wybuduj Zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zadania inwestycyjnego został zawarty w załączniku nr 1 do Zapytania ofertowego pn. „Program Funkcjonalno-użytkowy” oraz we Wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 5 do Zapytania ofertowego.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Roboty budowlane
Produkty/usługi: Roboty budowlane w zakresie ciepłowni 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: EI/1104/2026
Informacje dodatkowe:
Dokumentacja postępowania dostępna jest w Bazie Konkurencyjności (https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/) - nr ogłoszenia 2026-86380-290149
Dodatkowe produkty/usługi: Kolektory słoneczne do produkcji ciepła 📦
Adres pocztowy: ul. Groszowa 1
Kod pocztowy: 59-900
Miejscowość: Zgorzelec
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Jeleniogórski 🏙️
Czas trwania: 18 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 70
Kryterium jakości (nazwa): Roczna produkcja ciepła (P)
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji (G)
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Wykonawca, który złożył niepodlegającą odrzuceniu ofertę w ramach prowadzonego postępowania, zobowiązany będzie do wzięcia udziału w procesie wdrożenia dostawcy (dalej: „onboarding”). Proces onboardingu polega na zapoznaniu Wykonawców z obowiązującymi u Zamawiającego wytycznymi, procedurami i zasadami niezbędnymi do prawidłowej realizacji zamówienia.
Pokaż więcej
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: Groszowa 1

Procedura
Rodzaj procedury
Podstawa prawna: Inny
Główne aspekty procedury:
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu na podstawie przepisów 70(1) -70(5) Kodeksu cywilnego. Postępowanie nie podlega przepisom ustawy Pzp. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z wymaganiami określonymi w Zapytaniu ofertowym, Regulaminie oraz Podrozdział 3.2 Wytycznych, tj. w oparciu o Zasadę konkurencyjności.
Pokaż więcej
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 120 dni
Informacje o aukcji elektronicznej
Wykorzystana zostanie aukcja elektroniczna
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości określonej poniżej 500 000,00 zł (słownie pięćset tysięcy złotych 00/100). Wymagania związane z wadium opisane są w Zapytaniu ofertowym

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Green Future 1 Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6152073321
Region: Jeleniogórski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sec.zgorzelec@sec.com.pl 📧
Telefon: 75 77 552 01 📞
Adres profilu nabywcy: https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Sprawy gospodarcze i finansowe
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ 🌏
Identyfikator funduszy UE: Zamówienie objęte dofinansowaniem z programu (Connecting Europe Facility – CEF) - Cross-border renewable Energy projects (CEF Energy), ogłoszonego przez Europejską Agencję Wykonawczą ds. Klimatu, Infrastruktury i Środowiska (CINEA) Umowa o dofinansowanie nr 101232671 -2022-10-EU-W-M-25-UNITED HEAT
Program funduszy UE: Instrument „Łącząc Europę” (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Źródło: OJS 2026/S 169-605347 (2026-09-01)