Materiały ortopedyczne 2

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie

Materiały ortopedyczne 2

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-07-28. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-26.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-06-26 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-21 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-26)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Materiały ortopedyczne 2
Numer referencyjny: ZP/2501/72/26
Krótki opis: Materiały ortopedyczne 2
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: P1
Tytuł: P1-Gwoździe
Opis zamówienia: Gwoździe
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Ciechanowski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: P2
Tytuł: P2-Płyty
Opis zamówienia: Płyty
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: P3
Tytuł: P3-Stabilizatory
Opis zamówienia: Stabilizatory
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: P4
Tytuł: P4-Materiały do stabilizacji kręgosłupa
Opis zamówienia: Materiały do stabilizacji kręgosłupa
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: P5
Tytuł: P5-Materiały medyczne do złamań kompresyjnych kręgów
Opis zamówienia: Materiały medyczne do złamań kompresyjnych kręgów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Opis
Adres pocztowy: ul. Powstańców Wielkopolskich 2
Kod pocztowy: 06-400
Miejscowość: Ciechanów

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-28 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-28 10:30:00 📅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie
Krajowy numer rejestracyjny: 5661019200
Adres pocztowy: ul. Powstańców Wielkopolskich 2
Kod pocztowy: 06-400
Miasto pocztowe: Ciechanów
Region: Ciechanowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja ds. zamówień publicznych
E-mail: zp1@szpitalciechanow.com.pl 📧
Telefon: +48236730543 📞
URL: https://www.szpitalciechanow.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://zamowienia.szpitalciechanow.com.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://zamowienia.szpitalciechanow.com.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zamowienia.szpitalciechanow.com.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zamowienia.szpitalciechanow.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587868 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodne z terminami w PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 122-441939 (2026-06-26)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 4 841 247 PLN 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100

Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: Umowa 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-17 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 269 170 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Stryker
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Stryker Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 9520015337
Adres pocztowy: ul. Poleczki 35
Kod pocztowy: 02-822
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: marianna.dubacka@stryker.com 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 659 400 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Całkowita wartość umowy/działki: 379 100 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Całkowita wartość umowy/działki: 1 257 276 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Całkowita wartość umowy/działki: 276 300 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Źródło: OJS 2026/S 162-583566 (2026-08-21)