Mobilny system pomiarowy do wyznaczania izocentrum mechanicznego i promieniowania akceleratorów medycznych w tym systemu do protonoterapii
WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
Mobilny system pomiarowy do wyznaczania izocentrum mechanicznego i promieniowania akceleratorów medycznych w tym systemu do protonoterapii
TerminDeadline 2026-10-05
Kto? Co?- • Aparatura do mierzenia promieniowania › Rejestratory wiązki elektronowej
- • Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii › Urządzenia i wyroby do radioterapii
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Miasto Poznań
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Mobilny system pomiarowy do wyznaczania izocentrum mechanicznego i promieniowania akceleratorów medycznych w tym systemu do protonoterapii
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia i wyroby do radioterapii 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Informacje dodatkowe:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-05 📅
Data końcowa: 2026-11-26 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): jakość 30%
gwarancja 10%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: WCO Poznań
Adres pocztowy: ul. Garbary 15
Kod pocztowy: 61-866
Miejscowość: Poznań
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Wielkopolskie Centrum Onkologii, www.platformazakupowa.pl/pn/wco
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-05 10:00:00 📅
Miejsce: Wielkopolskie Centrum Onkologii, www.platformazakupowa.pl/pn/wco
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wielkopolskie centrum onkologii im. marii skłodowskiej-curie
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Wielkopolskie centrum onkologii im. marii skłodowskiej-curie
Adres pocztowy: ul. Garbary 15
Kod pocztowy: 61-866
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zaopatrzenie@wco.pl 📧
Telefon: +48618850500 📞
URL: https://wco.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/wco 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/wco 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: www.platformazakupowa.pl/pn/wco 🌏
Adres URL uczestnictwa: www.platformazakupowa.pl/pn/wco 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd zamówień publicznych krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Urząd zamówień publicznych
Adres pocztowy: UL. POSTEPU 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa izba odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych i zapisami Specyfikacji
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-596163 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Mobilny system pomiarowy do wyznaczania izocentrum mechanicznego i promieniowania akceleratorów medycznych w tym systemu do protonoterapii
Numer referencyjny:
81/2026
Krótki opis:
Mobilny system pomiarowy do wyznaczania izocentrum mechanicznego i promieniowania akceleratorów medycznych w tym systemu do protonoterapii
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia i wyroby do radioterapii 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
81/2026
Informacje dodatkowe:
Zakończenie do dnia 26.11.2026. Z uwagi na niemożliwość przesłania ogłoszenia tylko z datą zakończenia jako datę rozpoczęcia przyjęto umowny dzień otwarcia
ofert.
Dodatkowe produkty/usługi: Rejestratory wiązki elektronowej
📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-05 📅
Data końcowa: 2026-11-26 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): jakość 30%
gwarancja 10%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: WCO Poznań
Adres pocztowy: ul. Garbary 15
Kod pocztowy: 61-866
Miejscowość: Poznań
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Wielkopolskie Centrum Onkologii, www.platformazakupowa.pl/pn/wco
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-05 10:00:00 📅
Miejsce: Wielkopolskie Centrum Onkologii, www.platformazakupowa.pl/pn/wco
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wielkopolskie centrum onkologii im. marii skłodowskiej-curie
Krajowy numer rejestracyjny:
7781342057
Departament: Wielkopolskie centrum onkologii im. marii skłodowskiej-curie
Adres pocztowy: ul. Garbary 15
Kod pocztowy: 61-866
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zaopatrzenie@wco.pl 📧
Telefon: +48618850500 📞
URL: https://wco.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/wco 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/wco 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: www.platformazakupowa.pl/pn/wco 🌏
Adres URL uczestnictwa: www.platformazakupowa.pl/pn/wco 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd zamówień publicznych krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Urząd zamówień publicznych
Adres pocztowy: UL. POSTEPU 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa izba odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych i zapisami Specyfikacji
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-596163 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)