Modernizacja dwóch wejść do budynku Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z dostosowaniem dla osób ze szczególnymi potrzebami w ramach projektu: Adaptacja i modernizacja przestrzeni Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia FENX.07.01-IP.04-0013/24.
Teatr Wielki w Łodzi
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dwóch wejść do budynku Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z dostosowaniem dla osób ze szczególnymi potrzebami w ramach projektu: Adaptacja i modernizacja przestrzeni Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia FENX.07.01-IP.04-0013/24. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ, w tym w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ, w skład której wchodzą: projekt budowlany i wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-26. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-13.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Łódzkie › Miasto Łódź
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Modernizacja dwóch wejść do budynku Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z dostosowaniem dla osób ze szczególnymi potrzebami w ramach projektu: Adaptacja i modernizacja przestrzeni Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia FENX.07.01-IP.04-0013/24.
Numer referencyjny:
DP/PN/06/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Roboty budowlane 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
DP/PN/06/2026
Kod pocztowy: 90-249
Miejscowość: Łódź
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania: 6 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji (OG) – 20 %
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: Pl. Dąbrowskiego
Kod pocztowy: 90-249
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-26 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-26 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-05-26 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Teatr Wielki w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny:
7240001793
Adres pocztowy: pl. Dąbrowkiego
Kod pocztowy: 90-249
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@teatr-wielki.lodz.pl 📧
Telefon: +48 42 6339967 📞
URL: https://www.operalodz.com/index.php 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Organizacja wypoczynku, kultura i religia
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1290025 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1290025 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 072-251141 (2026-04-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 421951.22 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 460975.61 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 421951.22 💰
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 80
Kryterium jakości (waga): 20
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
DP/PN/06/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-17 📅
Tytuł: Modernizacja dwóch wejść do budynku Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z dostosowaniem dla osób ze szczególnymi potrzebami w ramach projektu: Adaptacja i modernizacja przestrzeni Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia FENX.07.01-IP.04-0013/24
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 460975.61 💰
Najniższa oferta: 421951.22 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 421951.22 PLN 💰
Identyfikator oferty:
NOWATOR
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Nowator
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: NOWATOR Invest Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9471987826
Adres pocztowy: Brukowa 26
Kod pocztowy: 91-341
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Źródło: OJS 2026/S 162-583543 (2026-08-20)
- Roboty budowlane (>20 nowe zamówienia)
- Przygotowanie terenu pod budowę (>20)
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (>20)
- Roboty instalacyjne w budynkach (>20)
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych (>20)
- Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej (1)