Modernizacja rentgenowskiego systemu diagnostycznego MU17

Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia

1.Przedmiotem zamówienia jest modernizacja Rentgenowskiego Systemu Diagnostycznego MU-17F 225-09. Urządzenia i elementy muszą być nowe, technicznie sprawne, nie używane, kompatybilne z dostarczonym zestawem komputerowym wraz z oprogramowaniem. Urządzenia nie mogą być prototypami. Zakres modernizacji obejmuje: - wymianę systemu źródła promieniowania RTG (lampy); - wymianę systemu sterowania z oprogramowaniem do sterowania pracą kabiny ; - wymianę detektora płaskiego ; - wymianę manipulatora; - wymianę komputera i monitora wraz z oprogramowaniem do oceny obrazów DR. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w „Wymaganiach Technicznych”, stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ.

Termin

Deadline 2026-09-18

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-12 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Modernizacja rentgenowskiego systemu diagnostycznego MU17
Numer referencyjny: ZP/35/26/WZ/ZCW/16/0002/01
Krótki opis:
1.Przedmiotem zamówienia jest modernizacja Rentgenowskiego Systemu Diagnostycznego MU-17F 225-09. Urządzenia i elementy muszą być nowe, technicznie sprawne, nie używane, kompatybilne z dostarczonym zestawem komputerowym wraz z oprogramowaniem. Urządzenia nie mogą być prototypami. Zakres modernizacji obejmuje: - wymianę systemu źródła promieniowania RTG (lampy); - wymianę systemu sterowania z oprogramowaniem do sterowania pracą kabiny ; - wymianę detektora płaskiego ; - wymianę manipulatora; - wymianę komputera i monitora wraz z oprogramowaniem do oceny obrazów DR. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w „Wymaganiach Technicznych”, stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Diagnostyczny system rentgenowski 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: ZP/35/26/WZ/ZCW/16/0002/01
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja Rentgenowskiego Systemu Diagnostycznego MU-17F 225-09. Urządzenia i elementy muszą być nowe, technicznie sprawne, nie używane, kompatybilne z dostarczonym zestawem komputerowym wraz z oprogramowaniem. Urządzenia nie mogą być prototypami. Zakres modernizacji obejmuje: - wymianę systemu źródła promieniowania RTG (lampy); - wymianę systemu sterowania z oprogramowaniem do sterowania pracą kabiny ; - wymianę detektora płaskiego ; - wymianę manipulatora; - wymianę komputera i monitora wraz z oprogramowaniem do oceny obrazów DR. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w „Wymaganiach Technicznych”, stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ.
Pokaż więcej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski wschodni 🏙️
Czas trwania: 16 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
1.Zamawiający informuje, że zgodnie z § 11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452.) w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego (dalej, jako „Rozporządzenie") określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie, tj.: a) Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; b) Komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje; c) Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0., d) Włączona obsługa JavaScript; e) Zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie pdf; f) Platforma działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8; 2.Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych, tj. plików o wielkości do 150 MB. Zalecany format: .pdf. 3. Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie środków komunikacji, określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych, tj.: a)Plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany nie jest widoczny dla Zamawiającego, gdyż jest w systemie jako zaszyfrowany. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez system, co następuje po terminie otwarcia ofert, b)Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 4. Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie środków komunikacji, określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego jako: a) dokumenty w formacie .pdf zaleca się podpisywać formatem PAdES; b)dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż .pdf, wtedy zaleca się użyć formatu XAdES. 5. Wykonawca przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z Platformy Zakupowej, określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/witu w zakładce „Regulamin” oraz uznaje go za wiążący oraz zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnych pod linkiem.
Pokaż więcej
Adres pocztowy: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 7
Kod pocztowy: 05-220
Miejscowość: Zielonka

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-18 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-18 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-09-18 10:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wymagane jest zezwolenie lub członkostwo w konkretnej organizacji dla umów o świadczenie usług
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
W zakresie uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów; Wykonawca musi posiadać zezwolenie Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki na uruchomienie urządzenia wytwarzającego promieniowanie jonizujące, stanowiącego przedmiot zamówienia. Do potwierdzenia: Zezwolenie Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki na uruchomienie urządzenia wytwarzającego promieniowanie jonizujące, stanowiącego przedmiot zamówienia
Pokaż więcej
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej. Za spełniających warunek w powyższym zakresie, Zamawiający uzna Wykonawców, którzy wykażą, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał co najmniej jedną dostawę wraz z montażem/instalacją o podobnym charakterze odpowiadająca przedmiotowi zamówienia o wartości nie mniejszej niż 300 000,00 zł każda - wraz z podaniem przedmiotu, wartości, daty wykonania i podmiotu, na rzecz którego dostawa została wykonana, oraz załączeniem dowodów określających czy ta dostawa została wykonane należycie. Do potwierdzenia: Wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy. Wzór stanowi załącznik nr 5 do SWZ. Szczegóły w SWZ.
Pokaż więcej
Wymagane depozyty i gwarancje:
1. Zamawiający żąda wniesienia wadium. Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w wysokości 10 000 złotych (słownie: dziesięć tysięcy złotych). 2. Wadium musi obejmować pełen okres związania ofertą. 3. Wadium może być wniesione w jednej lub kilku formach wskazanych w art. 97 ust. 7 ustawy Pzp. 4. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy w banku PKO Bank Polski S.A., 38 1020 1042 0000 8002 0512 3536, zaznaczeniem numeru sprawy ZP/35/26/WZ/ZCW/16/0002/01 5. Wadium musi wpłynąć na wskazany rachunek bankowy zamawiającego najpóźniej przed upływem terminu składania ofert (decyduje data wpływu na rachunek bankowy zamawiającego). Szczegóły w SWZ.
Pokaż więcej
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 15
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Niewypłacalność
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Opis przesłanek wykluczenia:
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. Wykonawca winien wykazać brak podstaw wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie oświadczenia w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia oraz podmiotowych środków dowodowych - szczegóły w Rozdziale VII SWZ
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Wykonawca winien wykazać brak podstaw wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie oświadczenia w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia oraz podmiotowych środków dowodowych - szczegóły w Rozdziale VII SWZ
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. Wykonawca winien wykazać brak podstaw wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie oświadczenia w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia oraz podmiotowych środków dowodowych - szczegóły w Rozdziale VII SWZ
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp Wykonawca winien wykazać brak podstaw wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie oświadczenia w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia oraz podmiotowych środków dowodowych - szczegóły w Rozdziale VII SWZ
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy . Wykonawca winien wykazać brak podstaw wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie oświadczenia w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia oraz podmiotowych środków dowodowych - szczegóły w Rozdziale VII SWZ
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp. Z postępowania, na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego wyklucza się: 1) Wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach; 2) Wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2025 poz. 644) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach; 3) Wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. 2023 poz. 120, 295 i 1598) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach. Na mocy art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L. 2014.229.1 z dnia 31.07.2014 r.), od 9 kwietnia 2022 r. obowiązuje zakaz udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. a)-e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit. a)-d), art. 8, art. 10 lit. b)-f) i lit. h)-j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)-e) i lit. g)-i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25 /UE oraz art. 13 lit. a)-d), lit. f)-h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE oraz tytułu VII rozporządzenia (UE, Euratom) 2018/1046 na rzecz lub z udziałem: 1) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; 2) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50% należą do podmiotu, o którym mowa w pkt. 1) powyżej; lub 3) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w pkt. 1) lub 2) powyżej, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10% wartości. Wykonawcy, których dotyczą powyższe zakazy, nie mogą ubiegać się o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego. Złożona przez nich oferta będzie podlegać odrzuceniu. Wykonawca winien wykazać brak podstaw wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie oświadczenia w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia oraz podmiotowych środków dowodowych - szczegóły w Rozdziale VII SWZ
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Wykonawca winien wykazać brak podstaw wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie oświadczenia w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia oraz podmiotowych środków dowodowych - szczegóły w Rozdziale VII SWZ
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. Wykonawca winien wykazać brak podstaw wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie oświadczenia w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia oraz podmiotowych środków dowodowych - szczegóły w Rozdziale VII SWZ
Pokaż więcej
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. Wykonawca winien wykazać brak podstaw wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie oświadczenia w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia oraz podmiotowych środków dowodowych - szczegóły w Rozdziale VII SWZ
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia
Krajowy numer rejestracyjny: NIP:1250000208
Adres pocztowy: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 7
Kod pocztowy: 05-220
Miasto pocztowe: Zielonka
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: witu@witu.mil.pl 📧
Telefon: +48 227614680 📞
Fax: +48 227614445 📠
URL: https://www.witu.mil.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/witu 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/witu 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Obronność
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/witu 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/witu 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami Zamawiającego, określonymi w opisie przedmiotu zamówienia „Wymaganiach technicznych” – Załącznik Nr 1 do SWZ, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych: Dokument (Specyfikacja Techniczna i/lub karta techniczna i/lub karta katalogowa lub inny dokument) zawierający opis parametrów technicznych oferowanych głównych elementów stanowiska (dotyczy Lampy, detektora promieniowania oraz monitora do diagnostyki radiologicznej), potwierdzający, że oferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. - Szczegóły w SWZ.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48 22 458 78 05 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Wykonawcom lub innym podmiotom, którzy mają lub mieli interes w uzyskaniu danego zamówienia oraz ponieśli lub mogą ponieśli lub mogą ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy przysługują środki ochrony prawnej określone w dziale IX ustawy. 2. Odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3. Odwołanie zawiera dane wskazane w art. 516 ust. 1 ustawy. 4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 5. Pisma składane w toku postępowania odwoławczego przez strony oraz uczestników postępowania odwoławczego wnosi się z odpisami dla stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, jeżeli pisma te składane są w formie pisemnej. 6. Odwołujący przekazuje Zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. Domniemywa się, że Zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przekazanie odpowiednio odwołania albo jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 7. Odwołanie wnosi się w terminie: 7.1. 10 (dziesięciu) dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia — jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, albo w terminie 15 (piętnastu) dni — jeżeli informacja została przekazana w inny sposób; 7.2. 10 (dziesięciu) dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej — wobec treści ogłoszenia oraz treści dokumentów zamówienia; 7.3. 10 (dziesięciu) dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia — wobec czynności innych niż określone w pkt 7.1 i 7.2 powyżej. Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych: Krajowa Izba Odwoławcza
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 155-560472 (2026-08-12)