Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami – Zwiększenie aktywności społecznej mieszkańców Krosna – budowa Centrum Aktywności Społecznej
Gmina Miasto Krosno
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu budynku użyteczności publicznej wraz z przewiązką. Budynek trzykondygnacyjny, jedna kondygnacja podziemna i dwie kondygnacje nadziemne, całkowicie podpiwniczony, w technologii tradycyjnej – murowanej, z dachem wielospadowym o drewnianej konstrukcji więźby dachowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączonej do SWZ Dokumentacji Projektowej. Ponadto należy uwzględnić wykonanie przyłączy / instalacji w zakresie przedstawionym w załączniku pn.: „Zakres przyłączy - instalacji - zewnętrzne”.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-29. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-28.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-21 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-12 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-30 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-11 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami – Zwiększenie aktywności społecznej mieszkańców Krosna – budowa Centrum Aktywności Społecznej
Krótki opis:
Produkty/usługi: Roboty budowlane 📦
Opis
Informacje dodatkowe:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Krośnieński 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-07-15 📅
Data końcowa: 2027-07-30 📅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: nie dotyczy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-29 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-08-26
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-05-29 10:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-08-26
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Miasto Krosno
Krajowy numer rejestracyjny:
6840013798
Adres pocztowy: Lwowska 28a
Kod pocztowy: 38-400
Miasto pocztowe: Krosno
Region: Krośnieński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zp@um.krosno.pl 📧
Telefon: +48 13 47 43 218 📞
URL: https://krosno.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1301671 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1301671 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1301671 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1301671 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 083-293151 (2026-04-28)
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 293151-2026
Źródło: OJS 2026/S 095-340313 (2026-05-18)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-19 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-19 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-09-16
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-19 11:00:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-09-16
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert oraz terminu związania ofertą
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 340313-2026
Źródło: OJS 2026/S 098-353635 (2026-05-21)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-06 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-10-03
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-06 11:00:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-10-03
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert oraz terminu związania ofertą
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 353635-2026
Źródło: OJS 2026/S 113-409193 (2026-06-12)
Obiekt
Opis
Czas trwania: 11 miesięcy
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu wykonania zamówienia
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 409193-2026
Źródło: OJS 2026/S 120-433042 (2026-06-24)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-09 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-09 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-10-06
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-09 11:00:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-10-06
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
zmiana terminu składania i otwarcia ofert oraz terminu związania ofertą
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 433042-2026
Źródło: OJS 2026/S 124-450759 (2026-06-30)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 6303821.34 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 5669543.87 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
I.7013.15.2026.KS
Data zawarcia umowy: 2026-08-11 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 6303821.34 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 1: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o podwykonawstwie
Zamówienie zostanie prawdopodobnie zlecone podwykonawcom ✅
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Texom s.a.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Texom s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
PL8133680794
Adres pocztowy: Al. Pokoju 1
Kod pocztowy: 31-548
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 154-558979 (2026-08-11)
- Roboty budowlane (>20 nowe zamówienia)
- Przygotowanie terenu pod budowę (>20)
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (>20)
- Roboty instalacyjne w budynkach (>20)
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych (>20)
- Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej (1)