Niechemiczne artykuły medyczne III
Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy
Przedmiotem zamówienia jest dostawa Niechemicznych artykułów medycznych III dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka w Bydgoszczy. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych - załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy – załącznik nr 8 do SWZ.
TerminDeadline 2026-10-12
Kto? Co? Gdzie?- • Kujawsko-pomorskie › Bydgosko-toruński
- • Kujawsko-pomorskie › Włocławski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Niechemiczne artykuły medyczne III
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Jednorazowe końcówki do pipet
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: Zakład Higieny Weterynaryjnej Bydgoszcz, ul. Powstańców Wielkopolskich 10
Kod pocztowy: 85-090
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres pocztowy: Zakład Higieny Weterynaryjnej Oddział Terenowy Toruń, ul. A. Antczaka 39 - 41
Kod pocztowy: 87-100
Miejscowość: Toruń
Adres pocztowy: Zakład Higieny Weterynaryjnej Oddział Terenowy Włocławek, ul. Planty 18
Kod pocztowy: 87-800
Miejscowość: Włocławek
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania:
Czas trwania: 5 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji dostawy
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Worki do stomachera i końcówki do pipet do pobierania przesączu
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński
🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Płytki Petriego plastikowe
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: Zakład Higieny Weterynaryjnej Oddział Terenowy Toruń, ul. A. Antczaka 39 - 41
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Plastiki
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: Zakład Higieny Weterynaryjnej Bydgoszcz
ul. Powstańców Wielkopolskich 10,
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Probówki do głębokiego mrożenia
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: Zakład Higieny Weterynaryjnej Oddział Terenowy Włocławek, ul. Planty 18
Miejsce wykonania: Włocławski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Butelki do hodowli komórkowej
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: Zakład Higieny Weterynaryjnej Bydgoszcz
ul. Powstańców Wielkopolskich 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-12 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-12 08:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem platformy działającej pod adresem http://e-propublico.pl, na karcie ”Oferta/Załączniki”, poprzez ich odszyfrowanie, które jest jednoznaczne z ich upublicznieniem.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-12 08:30:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Opis przesłanek wykluczenia: Art. 108 Ustawy Pzp
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Aleja Powstańców Wielkopolskich 10
Kod pocztowy: 85-090
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@weterynaria.bydgoszcz.pl 📧
Telefon: 523396146 📞
URL: www.bip.wiw.bydgoszcz.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 2245877800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-606504 (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Niechemiczne artykuły medyczne III
Numer referencyjny:
WIWa.272.14.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa Niechemicznych artykułów medycznych III dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka w Bydgoszczy. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych - załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy – załącznik nr 8 do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 1
Tytuł: Jednorazowe końcówki do pipet
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Jednorazowe końcówki do pipet dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej niezbędne do wykonywania badań laboratoryjnych. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych (załącznik nr 2 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Pokaż więcej
Kod pocztowy: 85-090
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres pocztowy: Zakład Higieny Weterynaryjnej Oddział Terenowy Toruń, ul. A. Antczaka 39 - 41
Kod pocztowy: 87-100
Miejscowość: Toruń
Adres pocztowy: Zakład Higieny Weterynaryjnej Oddział Terenowy Włocławek, ul. Planty 18
Kod pocztowy: 87-800
Miejscowość: Włocławek
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania:
Włocławski
🏙️
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji dostawy
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 2
Tytuł: Worki do stomachera i końcówki do pipet do pobierania przesączu
Opis zamówienia:
Worki do stomachera i końcówki do pipet do pobierania przesączu dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej niezbędne do badań laboratoryjnych. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych (załącznik nr 2 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 3
Tytuł: Płytki Petriego plastikowe
Opis zamówienia:
Płytki Petriego plastikowe dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej niezbędne do wykonywania badań laboratoryjnych. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych (załącznik nr 2 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 4
Tytuł: Plastiki
Opis zamówienia:
Plastiki dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej niezbędne do wykonywania badań laboratoryjnych.Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych (załącznik nr 2 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 5
Tytuł: Probówki do głębokiego mrożenia
Opis zamówienia:
Probówki do głębokiego mrożenia dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej niezbędne do badań laboratoryjnych. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych (załącznik nr 2 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Włocławski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 6
Tytuł: Butelki do hodowli komórkowej
Opis zamówienia:
Butelki do hodowli komórkowej dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej niezbędne do wykonywania badań laboratoryjnych. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych (załącznik nr 2 do SWZ) oraz wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
dla części: 1, 4
• Zakład Higieny Weterynaryjnej Bydgoszcz
ul. Powstańców Wielkopolskich 10, 85-090 Bydgoszcz
• Zakład Higieny Weterynaryjnej Oddział Terenowy Toruń,
ul. A. Antczaka 39 - 41, 87-100 Toruń
• Zakład Higieny Weterynaryjnej Oddział Terenowy Włocławek,
ul. Planty 18, 87-800 Włocławek
dla części: 2
• Zakład Higieny Weterynaryjnej Oddział Terenowy Toruń,
ul. A. Antczaka 39 - 41, 87-100 Toruń
dla części: 3
• Zakład Higieny Weterynaryjnej Bydgoszcz
ul. Powstańców Wielkopolskich 10, 85-090 Bydgoszcz
• Zakład Higieny Weterynaryjnej Oddział Terenowy Toruń,
ul. A. Antczaka 39 - 41, 87-100 Toruń
dla części: 5
• Zakład Higieny Weterynaryjnej Oddział Terenowy Włocławek,
ul. Planty 18, 87-800 Włocławek
dla części: 6
• Zakład Higieny Weterynaryjnej Bydgoszcz
ul. Powstańców Wielkopolskich 10, 85-090 Bydgoszcz
Pokaż więcej
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-12 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-12 08:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem platformy działającej pod adresem http://e-propublico.pl, na karcie ”Oferta/Załączniki”, poprzez ich odszyfrowanie, które jest jednoznaczne z ich upublicznieniem.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-12 08:30:00 📅
Miejsce:
Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem platformy działającej pod adresem http://e-propublico.pl, na karcie ”Oferta/Załączniki”, poprzez ich odszyfrowanie, które jest jednoznaczne z ich upublicznieniem.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Termin płatności wynosi 30 dni od dnia otrzymania faktury wystawionej przez Wykonawcę jednak nie później niż do 31.12.2026 r.
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 9
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5540240638
Adres pocztowy: ul. Aleja Powstańców Wielkopolskich 10
Kod pocztowy: 85-090
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@weterynaria.bydgoszcz.pl 📧
Telefon: 523396146 📞
URL: www.bip.wiw.bydgoszcz.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, dokona w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
2. Dokumenty wymagane w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia zostały wskazane w SWZ.
3. Zamawiający żąda złożenia przez Wykonawcę wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w SWZ. Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 2245877800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o terminach odwołania: Środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy, uczestnikowi postępowania oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy pzp. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt.15 ustawy Pzp oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców. Odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w tym na projektowane postanowienia umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. Odwołujący przekazuje kopię odwołania zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on się zapoznać z jego treścią przed upływem tego terminu. Odwołanie wobec treści ogłoszenia lub treści SWZ wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę do wniesienia odwołania, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę do jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt. 1) Szczegóły dotyczące odwołań i skarg określa Dział IX - Środki ochrony prawnej ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo Zamówień Publicznych.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-606504 (2026-09-02)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Materiały medyczne (>20)
- Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (>20)
- Cewniki (>20)
- Lancety (1)
- Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki (>20)
- Produkty hematologiczne (2)
- Przecinaki i noże chirurgiczne, rękawice chirurgiczne (14)
- Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi (20)
- Wyroby ortopedyczne (10)
- Wyroby stomatologiczne
- Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy (>20)