NZP.271.131.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych: akcesoria wraz z dzierżawą urządzeń do terapeutycznego leczenia ran, środki ochrony indywidualnej do produkcji cytostatyków dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych: akcesoria wraz z dzierżawą urządzeń do terapeutycznego leczenia ran, środki ochrony indywidualnej do produkcji cytostatyków dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Przedmiot zamówienia jest zamówieniem prowadzonym w częściach i obejmuje 2 pakiety. Oferta może zostać złożona na wszystkie lub wybrane pakiety. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Zamawiający określił szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki bezwzględnie wymagane, które muszą zostać spełnione przez oferowany przedmiot zamówienia w treści załącznika nr 2 oraz we wzorze umowy załącznik nr 7 i 7A do niniejszej SWZ.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-09-01. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-08-13.

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-13 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-27 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: NZP.271.131.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych: akcesoria wraz z dzierżawą urządzeń do terapeutycznego leczenia ran, środki ochrony indywidualnej do produkcji cytostatyków dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi
Numer referencyjny: NZP.271.131.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych: akcesoria wraz z dzierżawą urządzeń do terapeutycznego leczenia ran, środki ochrony indywidualnej do produkcji cytostatyków dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Przedmiot zamówienia jest zamówieniem prowadzonym w częściach i obejmuje 2 pakiety. Oferta może zostać złożona na wszystkie lub wybrane pakiety. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Zamawiający określił szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki bezwzględnie wymagane, które muszą zostać spełnione przez oferowany przedmiot zamówienia w treści załącznika nr 2 oraz we wzorze umowy załącznik nr 7 i 7A do niniejszej SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Opatrunki 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1
Tytuł: Pakiet nr 1
Opis zamówienia:
Dostawa materiałów opatrunkowych wraz z dzierżawą urządzeń do terapeutycznego leczenia ran, wyszczególnionych ilościowo i asortymentowo oraz szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Adres pocztowy: Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
ul. Pabianicka 62
Kod pocztowy: 93-513
Miejscowość: Łódź
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Czas realizacji dostawy
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Czas realizacji reklamacji
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 2
Tytuł: Pakiet nr 2
Opis zamówienia:
Kombinezon ochronny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Odzież medyczna 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający wykluczy Wykonawcę zgodnie z przesłankami zawartymi w art.108 ust.1 i 2 uPzp oraz art. 5k Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie i na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. W terminie składania ofert określonym w SWZ wykonawca zobowiązany jest złożyć Zamawiającemu aktualne na dzień składania ofert oświadczenie Wykonawcy stanowiące wstępne potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia, złożone na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (ESPD dalej:„JEDZ”) W zakresie kryterium kwalifikacji określonych w SWZ Wykonawca może ograniczyć się do wypełniania sekcji α części IV formularza Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia oraz Oświadczenie zgodnie z załącznikiem nr 3A,3B (jeśli dotyczy) do SWZ. CERTYFIKACJA WYKONAWCÓW Wykonawca może, na podstawie art. 124 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych złożyć ważny certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych w zakresie niepodlegania wykluczeniu, odpowiadającym podstawom wykluczenia przewidzianym w niniejszej SWZ. Pozostałe wymagania zgodnie z SWZ. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia (o których mowa w SWZ) oraz potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (sekcja III ogłoszenia - jeśli dotyczy), Zamawiający żąda przedstawienia podmiotowych środków dowodowych określonych w Rozdziale XIV SWZ. W terminie składania ofert określonym w SWZ wykonawca zobowiązany jest złożyć Zamawiającemu Ofertę zawierającą– wykaz zgodnie z Rozdziałem XXIII SWZ. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu: 1.1.Platformy e- zamówienia która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl 1.2. poczty elektronicznej przetargi@kopernik.lodz.pl (w wyjątkowych sytuacjach braku możliwości komunikacji przez Platformy e- zamówienia), z zastrzeżeniem że złożenie oferty następuje wyłącznie przy użyciu Platformy e-zamówienia. 1.3. poczty elektronicznej podanej przez Wykonawcę (w wyjątkowych sytuacjach braku możliwości komunikacji przez Platformy e-zamówienia), w szczególności w celu zawiadomienia o wyborze oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe zasady komunikacji zostały opisane w Rozdz. XVIII SWZ. Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie przepisów art. 6 ust.1 pkt c) oraz art. 9, art. 10 RODO w związku przepisami określonymi w art. 18, art. 19, art. 124 oraz art. 128 ustawy z dania11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych w celu uzyskania podmiotowych środków dowodowych związanym z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej” (art. 139 ust. 1 ustawy pzp). Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
Pokaż więcej
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Zamawiający, działając na podstawie przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, dokonuje skrócenia minimalnego terminu składania ofert z uwagi na wystąpienie pilnej potrzeby udzielenia zamówienia. Uzasadnienie faktyczne i prawne: Zamawiający jest kluczową jednostką systemu ochrony zdrowia – największym Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii w regionie. Przedmiot zamówienia obejmuje materiały szewne niezbędne do ratowania życia i zdrowia pacjentów w stanach nagłych oraz w toku nieprzerwanych terapii onkologicznych. Ochrona życia i zdrowia: Specyfika działalności Zamawiającego (traumatologia i onkologia) narzuca rygorystyczne wymogi dotyczące płynności dostaw. Zwłoka w udzieleniu zamówienia uniemożliwi zachowanie ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych, co w przypadku pacjentów onkologicznych bezpośrednio koreluje z rokowaniami terapeutycznymi, a w przypadku pacjentów urazowych – z ryzykiem utraty życia. Interes publiczny i majątkowy: Konieczność zabezpieczenia Centrum wynika z dbałości o interes publiczny, przejawiający się w zapewnieniu powszechnego dostępu do wysokospecjalistycznych procedur medycznych. Opóźnienie procedury naraża Zamawiającego na realny uszczerbek majątkowy związany z ryzykiem niewykonania kontraktu z NFZ oraz koniecznością ponoszenia kosztów gotowości oddziałów przy braku możliwości technicznych do wykonywania zabiegów. Proporcjonalność: Skrócenie terminu jest środkiem adekwatnym do zaistniałej sytuacji i nie narusza zasad uczciwej konkurencji, umożliwiając profesjonalnym podmiotom rynkowym przygotowanie i złożenie ofert, przy jednoczesnym priorytecie bezpieczeństwa pacjentów.
Pokaż więcej
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-01 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-01 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Otwarcie ofert jest niejawne. Otwarcie ofert następuje poprzez odszyfrowanie ofert na Platformie e-Zamówienia https://ezamowienia.gov.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 120 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-01 11:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl
Informacje dodatkowe:
Otwarcie ofert jest niejawne. Otwarcie ofert następuje poprzez odszyfrowanie ofert na Platformie e-Zamówienia https://ezamowienia.gov.pl
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 9
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Opis przesłanek wykluczenia:
art. 108 ust. 1 pkt. 1 - 2 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt. 6 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt. 3 ustawy Pzp
art. 108 ust. 1 pkt. 1, ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp; art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13.04.2022 r. - o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. 2025 poz. 514)
Pokaż więcej
art. 108 ust. 1 pkt. 1 - 2 ustawy Pzp, art. 108 ust. 2 ustawy Pzp

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny: 729-23-45-599
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Pabianicka 62
Kod pocztowy: 93-513
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@kopernik.lodz.pl 📧
Telefon: 42 689 58 19 📞
URL: https://przetargi.kopernik.lodz.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zamawiający w Rozdziale VI SWZ określił szczegółowy opis przedmiotowych środków dowodowych. 1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą, następujących przedmiotowych środków dowodowych: 1.1. w zakresie niezbędnym do POTWIERDZENIA PARAMETRÓW BEZWZGLĘDNIE WYMAGANYCH opisanych w załączniku nr 2 do SWZ, Wykonawca złoży wraz z ofertą wzory (próbki) w następujących ilościach: Nr pakietu Ilość próbek – OCENA ZGODNOŚCI Z SWZ Pakiet nr 2 po 2 szt. w dowolnym rozmiarze Na opakowaniach wzorów (próbek), na ich pojedynczych egzemplarzach oraz na materiałach informacyjnych należy zaznaczyć którego pakietu dotyczą. Zamawiający informuje, iż wzory wyrobów (próbki) stanowią integralną treść oferty. Próbki (wzory) jako element zużywalny nie podlegają zwrotowi. 1.2. Wzory / Próbki do pakietu nr 2 należy dostarczać do wyznaczonego terminu (dnia i godziny) składania ofert do Siedziby Zamawiającego - KANCELARIA SZPITALA, zaznaczając na opakowaniu dokładną nazwę i adres Wykonawcy oraz nazwę i numer przetargu z napisem „WZORY (PRÓBKI)”. Wewnątrz opakowania należy umieścić dokładny spis załączonych wzorów. 1.3. Zamawiający informuje, że ww. wzory wyrobów (próbki) służą do oceny zgodności z SWZ. 1.4. Zamawiający informuje, iż wzory wyrobów (próbki) stanowią integralną treść oferty. 2. Zamawiający żąda złożenia, wraz z ofertą, następujących przedmiotowych środków dowodowych: 2.1. OŚWIADCZENIE O WYROBACH MEDYCZNYCH – Załącznik nr 6 do SWZ (jeśli dotyczy) 2.2. Oryginalne ulotki producenta, katalogi, ulotki o produkcie, instrukcje użycia w języku polskim, karty danych technicznych w języku polskim potwierdzających wymagane parametry oferowanego przedmiotu zamówienia (jeśli oryginalna dokumentacja jest w innym języku niż język polski to Wykonawca dostarczy wraz z oryginałem tłumaczenie na język polski) – w zakresie niezbędnym do oceny parametrów bezwzględnie wymaganych określonych w załączniku nr 2 do SWZ. (dotyczy pakietów nr 1, 2) W przypadku gdyby któryś z parametrów nie był potwierdzony w dokumentach jak wyżej Wykonawca przedłoży oświadczenie producenta lub autoryzowanego przedstawiciela /dystrybutora producenta dotyczące spełniania tego parametru – w zakresie niezbędnym do oceny parametrów bezwzględnie wymaganych określonych w załączniku nr 2 do SWZ. 2.3. Deklaracje zgodności i Certyfikat potwierdzający zgodność oferowanych Środków Ochrony Indywidualnej (ŚOI) kategorii III z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016r. w sprawie środków ochrony indywidualnej. (dotyczy pakietu nr 2) Szczegółowy wykaz wymaganych w tym zakresie dokumentów został wskazany w treści załącznika nr 2 do SWZ stanowiącego formularz asortymentowo-cenowy. 3. Zgodnie z art. 107 ust. 2, jeżeli Wykonawca nie złoży dokumentów / próbek wskazanych w rozdziale VI pkt. 1.1 oraz w pkt. 2.1., pkt. 2.2., pkt. 2.3. wraz z ofertą lub złożone dokumenty są niekompletne Zamawiający wezwie jednokrotnie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym przez siebie terminie. 4. Zamawiający informuje, że pomimo przewidzenia wezwania, nie wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli: 4.1. przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert; 4.2. mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego oferta podlega odrzuceniu; 4.3. zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 5. Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 526-22-39-325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Organ odwoławczy
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 78 01 📞
Fax: 22 458 78 00 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/ 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Dokładne informacje na temat terminów składania odwołań: 1. Środki ochrony prawnej określone w Dziale IX ustawy Pzp przysługują Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu niniejszego zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego zamówienie oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt. 15 ustawy Pzp oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców. 3. Odwołanie przysługuje na: 3.1. Niezgodną z przepisami ustawy Pzp czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy. 3.2. Zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której Zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy Pzp. 4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 5. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przesłania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, albo w terminie 15 dni od dnia przekazania informacji, jeżeli informacja została przekazana w inny sposób. 6. Odwołujący przekazuje Zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 8. Szczegółowo zasady wnoszenia odwołań uregulowane zostały w art. 506 - 521 ustawy Pzp. 9. Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Szczegółowo zasady i terminy wnoszenia skargi do sądu uregulowane zostały w art. 579 - 590 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567188 (2026-08-13)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-08 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-08 11:00:00 📅

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 567188-2026
Źródło: OJS 2026/S 166-595843 (2026-08-27)