Przebudowa i poprawa funkcjonalności kompleksu kuchennego w celu spełnienia wymogów sanitarnych i systemu HACCP wraz ze zmianą i optymalizacją procesu technologicznego przygotowania posiłków” – etap 1 kuchnia tymczasowa
Kliniczny Szpital Wojewódzki im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa i poprawa funkcjonalności kompleksu kuchennego w celu spełnienia wymogów sanitarnych i systemu HACCP wraz ze zmianą i optymalizacją procesu technologicznego przygotowania posiłków” – etap 1 kuchnia tymczasowa” 2. Inwestycja jest I etapem zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Przebudowa i poprawa funkcjonalności kompleksu kuchennego w celu spełnienia wymogów sanitarnych i systemu HACCP wraz ze zmianą i optymalizacją procesu technologicznego przygotowania posiłków” i obejmuje przebudowę oraz zmianę sposobu użytkowania istniejącej pralni szpitala (budynek „P”) na cele tymczasowej kuchni szpitalnej. Przebudowa istniejącego budynku kuchni głównej będzie przedmiotem odrębnego postępowania. 3. Zgodnie z założeniami Zamawiającego na czas przebudowy kuchni głównej szpitalnej, konieczne jest stworzenie kuchni tymczasowej, którą wskazano do realizacji w istniejącym budynku pralni (budynek „P”). W budynku wolnostojącym „P”, który jest zlokalizowany na terenie Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, znajdowała się pralnia szpitalna. Obecnie część pomieszczeń wykorzystywana jest jako pralnia mopów oraz magazyny pościeli. Część pomieszczeń nie jest używana. Budynek „P” jest to wolnostojący konstrukcji mieszanej (murowanej, żelbetowej monolitycznej i prefabrykowanej) wchodzący w skład zespołów budynków wznoszonych w latach osiemdziesiątych. Budynek został wzniesiony jako pralnia z wydzielonymi częściami socjalnymi, biurowymi i magazynowymi. Budynek jednokondygnacyjny, podpiwniczony został wzniesiony na rzucie prostokąta o boku ok. 25,5m na 59,0m. Budynek można podzielić na dwie główne części. Część wysoka stanowi pomieszczenie hali (pralni) a w części niższej usytuowane są pomieszczenia socjalne, biurowe i magazynowe. Ekspertyza techniczna wykazała możliwość przebudowy budynku, zmiany sposobu użytkowania i rozbudowę o zadaszenie (wiatę) nad rampą do pralni od północnej strony budynku. W ramach zadania konieczne będzie wykonanie adaptacji pomieszczeń (zmiana funkcji) części budynku na kuchnię tymczasową oraz przeniesienie istniejących pomieszczeń pralni mopów. Prace obejmą stworzenie nowego układu funkcjonalnego pomieszczeń, remont wnętrza budynku wraz z wymianą instalacji, wydzielenie p.poż. istniejących klatek schodowych w poziomie piwnicy oraz wyprowadzenie warunków pożarowych dla przedmiotowej strefy. Projektowana część obiektu stanowić będzie funkcjonalny układ pomieszczeń, uzgodniony z Inwestorem i zgodny z potrzebami pracowników i pacjentów Szpitala. 4. Pod nazwą Inwestycji zawiera się wielobranżowe zadanie inwestycyjne, składające się między innymi z: 1) Remont istniejących pomieszczeń pralni na parterze budynku „P” oraz przeniesienie istniejącej pralni mopów do nowej lokalizacji w tym samym budynku, łącznie z przebudową instalacji sanitarnych i elektrycznych. - Powierzchnia obszaru objętego inwestycją na parterze budynku - 426,52 m2. 2) Przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania istniejącego budynku pralni szpitala (budynek „P”) na cele tymczasowej kuchni szpitalnej, wykorzystywanej podczas przebudowy kuchni właściwej, łącznie z przebudową instalacji sanitarnych i elektrycznych, - Powierzchnia obszaru objętego inwestycją na parterze budynku 733,45 m2, - Powierzchnia obszaru objętego inwestycją w piwnicach budynku około 355 m2. 3) Montaż wyposażenia wbudowanego kuchni (urządzenia wymagające montażu) łącznie z dwukrotnym szkoleniem pracowników (szkolenie wstępne z obsługi zamontowanych urządzeń oraz szkolenie uzupełniające po około miesiącu czasu) - urządzenia wg projektu technologii gastronomii. 4) Rozbudowa budynku o zadaszenie (wiatę) nad rampą do pralni: - konstrukcja stalowa o wymiarach ok. 4100x3600mm w układzie samonośnej ramy stalowej posadowionej na fundamentach. 5) Wymiana rurociągów wody ciepłej i cyrkulacji w kanale przełazowym na odcinku od wejścia do budynku „P” do wymiennikowni w budynku „K”: - długość rurociągów około 2x105,0m 6) Połączenie projektowanych instalacji, systemów teletechnicznych i informatycznych z istniejącą infrastrukturą szpitala. Przeprowadzenie wielobranżowych szkoleń w zakresie wykonanych instalacji i urządzeń technicznych. 7) Wydzielenie p.poż. istniejących klatek schodowych w poziomie piwnicy. 8) Wymiana 2 szt. istniejących wind w budynku „P”: - udźwig: 1300 kg/17 osób - ilość przystanków: 2 5. Roboty związane z przebudową i modernizacją będą wykonywane na czynnym obiekcie. 6. Szczegółowy zakres robót budowlano-instalacyjnych i wyposażenia wbudowywanego ujęto w: 1) Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącej Załącznik nr 10 do SWZ 2) Dokumentacji Technicznej stanowiącej Załącznik nr 10A do SWZ 3) Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiących Załącznik nr 11 do SWZ.
TerminDeadline 2026-10-06
Kto? Co?- • Meble domowe › Meble i wyposażenie kuchni
- • Roboty budowlane › Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- • Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych › Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
- • Roboty instalacyjne w budynkach › Roboty instalacyjne elektryczne
- • Roboty instalacyjne w budynkach › Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
- • Roboty instalacyjne w budynkach › Roboty izolacyjne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podkarpackie › Rzeszowski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Przebudowa i poprawa funkcjonalności kompleksu kuchennego w celu spełnienia wymogów sanitarnych i systemu HACCP wraz ze zmianą i optymalizacją procesu technologicznego przygotowania posiłków” – etap 1 kuchnia tymczasowa
Numer referencyjny:
ZP250/048/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Roboty budowlane 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP250/048/2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Informacje dodatkowe:
Kod pocztowy: 35-301
Miejscowość: Rzeszów
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Rzeszowski 🏙️
Czas trwania: 35 tygodni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji i rękojmi
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
art. 132 ustawy Pzp
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://pcm.ezamawiajacy.pl/pn/pcm/demand/315453/notice/public/details
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Otwarcie ofert - Platforma Zakupowa MARKET PLANET
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-06 10:30:00 📅
Miejsce: https://pcm.ezamawiajacy.pl/pn/pcm/demand/315453/notice/public/details
Informacje dodatkowe: Otwarcie ofert - Platforma Zakupowa MARKET PLANET
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych prac
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 9
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Kliniczny Szpital Wojewódzki im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
Krajowy numer rejestracyjny:
813-15-02-114
Departament: Dział Zamówień i Zaopatrzenia
Adres pocztowy: ul. Lwowska 60
Kod pocztowy: 35-301
Miasto pocztowe: Rzeszów
Region: Rzeszowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
E-mail: zamowienia.publiczne@szpital2.rzeszow.pl 📧
Telefon: +48 178664000 📞
Fax: +48 178664702 📠
URL: https://pcm.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://pcm.ezamawiajacy.pl/pn/pcm/demand/315453/notice/public/details 🌏
Adres profilu nabywcy: https://pcm.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://pcm.ezamawiajacy.pl/pn/pcm/demand/315453/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://pcm.ezamawiajacy.pl/pn/pcm/demand/315453/notice/public/details 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://pcm.ezamawiajacy.pl/pn/pcm/demand/315453/notice/public/details 🌏
Nazwa: Platforma Zakupowa MARKET PLANET
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://odwolania@uzp.gov.pl 📧
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-611010 (2026-09-03)
- Roboty budowlane (>20 nowe zamówienia)
- Przygotowanie terenu pod budowę (>20)
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (>20)
- Roboty instalacyjne w budynkach (>20)
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych (>20)
- Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej (1)