Przetarg nieograniczony PN/42S/06/2026 na dostawę sprzętu medycznego dla Oddziału Intensywnej Terapii i Poradni Specjalistycznych w Warszawskim Szpitalu Południowym sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”. Przedmiot zamówienia obejmuje Zadanie nr 1 – Urządzenie do aktywnego ogrzewania pacjenta z wyposażeniem Zadanie nr 2 – Stół zabiegowy Zadanie nr 3 – Myjnia endoskopowa z wyposażeniem Zadanie nr 4 – Szafa do przechowywania i suszenia endoskopów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy” oraz Załączniku nr 8 – „Parametry techniczne przedmiotu zamówienia”. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostawę oraz wniesienie sprzętu medycznego do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego w Warszawskim Szpitalu Południowym, rozmieszczenie i montaż dostarczonych urządzeń w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, uruchomienie sprzętu oraz wykonanie przed odbiorem technicznym (dokonywanym przez osoby uprawnione) rozruchu, prób funkcjonalnych oraz testów sprawności urządzeń. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić wykonanie rozruchu urządzenia przez autoryzowany serwis producenta, jeżeli jest to warunkiem koniecznym dla zachowania gwarancji. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie kompletnej dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi w języku polskim (w formie papierowej i/lub elektronicznej) oraz dokumentów gwarancyjnych, a także przeprowadzenie instruktażu stanowiskowego dla personelu wskazanego przez Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji urządzenia oraz zapewnienie świadczenia serwisu gwarancyjnego zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-09. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-08.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • AMED Biuro Techniczno-Handlowe Andrzej Abramczyk
- • Endoelektronik.PL sp. z o.o. sp. k.
- • RONOMED SP. Z O.O. SP.K.,
- • Solventum Poland Sp. z o.o.,
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-08 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-07-07 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Przetarg nieograniczony PN/42S/06/2026 na dostawę sprzętu medycznego dla Oddziału Intensywnej Terapii i Poradni Specjalistycznych w Warszawskim Szpitalu Południowym sp. z o.o.
Numer referencyjny:
PN/42S/06/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 1
Tytuł: Zadanie nr 1
Opis zamówienia: Zadanie nr 1 - Urządzenie do aktywnego ogrzewania pacjenta z wyposażeniem
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 42 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczne – 20%
Gwarancja- 10%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 2
Tytuł: Zadanie nr 2
Opis zamówienia: Zadanie nr 2 - Stół zabiegowy
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja- 20%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 3
Tytuł: Zadanie nr 3
Opis zamówienia: Zadanie nr 3 - Myjnia endoskopowa z wyposażeniem
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 4
Tytuł: Zadanie nr 4
Opis zamówienia: Zadanie nr 4 - Szafa do przechowywania i suszenia endoskopów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Opis
Kod pocztowy: 02-781
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-09 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-09 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Sesja otwarcia ofert odbędzie się on-line bez fizycznej obecności przedstawicieli wykonawców, za pośrednictwem Platformy https://szpitalpoludniowy.ezamawiajacy.pl, poprzez ich odszyfrowanie i upublicznienie wczytanych Ofert na Platformie https://szpitalpoludniowy.ezamawiajacy.pl oraz transmisję w serwisie na kanale YouTube YouTube Warszawski Szpital Południowy – Przetargi
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-09 10:15:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5252491419
Adres pocztowy: ul. rtm. Witolda Pileckiego 99
Kod pocztowy: 02-781
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
E-mail: zp@szpitalpoludniowy.pl 📧
Telefon: +482216690 📞
URL: www.szpitalpoludnowy.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://szpitalpoludniowy.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpitalpoludniowy.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpitalpoludniowy.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 109-393976 (2026-06-08)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-15 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-15 10:45:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-15 10:45:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 393976-2026
Źródło: OJS 2026/S 130-473815 (2026-07-07)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 646349.22 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Numer umowy:
Umowa 1 na zadanie 4
Data zawarcia umowy: 2026-07-28 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 86 400 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Oferta 1 - zadanie 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wykonawca 1 ENDOELEKTRONIK
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ENDOELEKTRONIK.PL Sp. z o.o. sp. k.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP PL 5342536491
Adres pocztowy: Borkowa 12,
Kod pocztowy: 05-840
Miasto pocztowe: Brwinów
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 77460.3 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 2 - zadanie 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wykonawca 2 SOLVENTUM
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SOLVENTUM POLAND Sp. z o.o.,
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP PL 5252914245
Adres pocztowy: ul. Kwidzyńska 6,
Kod pocztowy: 51-416
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 25 920 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 3 - zadanie 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wykonawca 3 RONOMED
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: RONOMED sp. z o.o. sp.k.,
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP PL 7543011655
Adres pocztowy: Przyjaźni 52/1u,
Kod pocztowy: 53-030
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 456568.92 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 4 - zadanie 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wykonawca 4 AMED
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: AMED Biuro Techniczno-Handlowe Andrzej Abramczyk
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP PL 1130017531
Adres pocztowy: Słowikowskiego 39,
Miasto pocztowe: Raszyn
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Źródło: OJS 2026/S 170-608047 (2026-09-02)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Aparatura do anestezji i resuscytacji (13)
- Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne (2)
- Materiały medyczne (>20)
- Różne urządzenia i produkty medyczne (>20)
- Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego (>20)
- Systemy rejestrujące i urządzenia badawcze (>20)
- Techniki operacyjne (>20)
- Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii (>20)
- Wsparcie czynnościowe (>20)