RDW w Chełmie. Remont drogi wojewódzkiej Nr 843 Chełm – Kraśniczyn – Zamość od km 14+100 do km 15+400 – Etap I od km 14+100 do km 15+210
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich w Chełmie
1. Istniejąca droga wojewódzka nr 843 Chełm – Kraśniczyn – Zamość od km 14+100 do km 15+210 jest drogą klasy Z. Na odcinku przewidzianym do remontu występuje przekrój drogi półuliczny i uliczny z krawężnikiem wyniesionym, oraz przekrój szlakowy z poboczem gruntowym. Odcinek przewidziany do remontu (szerokości ok. 6,0 m) posiada nawierzchnię bitumiczną w złym stanie technicznym wynikającą z długoletniej eksploatacji, która wymaga wykonania pilnych prac naprawczych. Występują w nim spękania zmęczeniowe siatkowe i podłużne, spękania termiczne, deformacje trwałe (nierówności) lepkoplastyczne i strukturalne oraz łaty po naprawach fragmentów nawierzchni, brak zachowanych parametrów normatywnych. Istniejąca krawędź nawierzchni miejscowo wykruszona i z ubytkami w warstwach konstrukcji. Istniejące pobocza są zdeformowane i utrudniają prawidłowe odprowadzenie wód opadowych. 2. Zakres robót obejmuje m.in.: - Roboty pomiarowe. - Frezowanie korekcyjne nawierzchni bitumicznej o gr. do 4,0 cm, - Odtworzenie konstrukcji na istniejącej krawędzi jezdni: • Warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej cementem C1,5/2 gr. 22 cm, • Podbudowa z miesz. niezwiązanej C90/3 o uziar. 0/31,5 mm gr. 20 cm, • Podbudowa zasadnicza AC 16P gr. 10 cm, - Oczyszczenie mechanicznie nawierzchni i skropienie międzywarstwowe emulsją asfaltową. - Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno asfaltowej AC 11S o gr. 5 cm. - Dostosowanie wysokościowe do nowej nawierzchni istniejących zjazdów o nawierzchni bitumicznej masą mineralno – asfaltową w granicach pasa drogowego. - Dostosowanie wysokościowe do nowej nawierzchni istniejących zjazdów o nawierzchni gruntowej kruszywem 0-31,5 mm lub destruktem bitumicznym w granicach pasa drogowego. - Dostosowanie wysokościowe do nowej nawierzchni istniejących zjazdów o nawierzchni z kostki brukowej w granicach pasa drogowego. - Pobocza z destruktu asfaltowego/kruszywa 0-31,5 mm o szerokości 1,0 m i gr. 10 cm. - Remont istniejącego przepustu fi 1000. - Odtworzenie oznakowania poziomego. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych-uzasadnienie szczegółowe znajduje się w SWZ. 4. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: - administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor ZDW w Lublinie, ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. - z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą e-maila: iod@zdw.lublin.pl. Szczegółowe informacje dotyczące RODO znajdują się w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający przewiduje wymagania wskazane w art. 95 ust. 1 w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, o których mowa w pkt. XXVI.1. SWZ . 6. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 7. Termin wykonania zamówienia - 2 m-ce od dnia podpisania umowy. 8. Termin związania ofertą - 21.11.2026 r. 9. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania na podstawie art. 257 Pzp, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-24. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-08-06.
Kto? Co?- • Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg › Roboty drogowe › Roboty w zakresie naprawy dróg
- • Roboty w zakresie różnych nawierzchni › Roboty w zakresie nawierzchni dróg
- • Lubelskie › Chełmsko-zamojski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-06 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: RDW w Chełmie. Remont drogi wojewódzkiej Nr 843 Chełm – Kraśniczyn – Zamość od km 14+100 do km 15+400 – Etap I od km 14+100 do km 15+210
Numer referencyjny:
R2.ST.371.20.2026.jś
Krótki opis:
Produkty/usługi: Roboty w zakresie naprawy dróg 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
R2.ST.371.20.2026.jś
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Chełmsko-zamojski 🏙️
Czas trwania: 2 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Udzielony okres rękojmi – znaczenie kryterium 40%. Oferty z okresem rękojmi równym 3 lata od daty odbioru ostatecznego robót - otrzymają liczbę punktów PR=0 pkt. Oferty z okresem rękojmi równym 4 lata od daty odbioru ostatecznego robót - otrzymają liczbę punktów PR=5 pkt. Oferty z okresem rękojmi równym 5 lat od daty odbioru ostatecznego robót - otrzymają liczbę punktów PR=10 pkt. W przypadku nie wskazania okresu oferowanej rękojmi Zamawiający przyjmie, iż Wykonawca oferuje najkrótszy okres rękojmi tj. 3 lata. Za najkorzystniejszą uznana będzie oferta, która uzyska najwyższą łączną liczbę punktów obliczoną według wzoru: P=PCx60% + PRx40 %.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-24 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-24 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-08-24 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych prac
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Warunki realizacji zamówienia:
Podstawa wykluczenia: Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich w Chełmie
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 7122904545
Adres pocztowy: ul. Adama Mickiewicza 37
Kod pocztowy: 22-100
Miasto pocztowe: Chełm
Region: Chełmsko-zamojski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: rdw.chelm@zdw.lublin.pl 📧
Telefon: 82 5750056 📞
URL: www.zdw.bip.lubelskie.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,237373,ddbbfc9f7ab71c958d1fae151a16bb74.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,237373,ddbbfc9f7ab71c958d1fae151a16bb74.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 151-547727 (2026-08-06)
- Roboty budowlane (>20 nowe zamówienia)