Remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz z zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby MŻWiWPPRL (w organizacji).
Muzeum Żołnierzy Wykletych i Więźniów Politycznych PRL (w organizacji)
Przedmiotem zamówienia jest remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz z zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL (w organizacji).
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-31. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-31.
Kto? Co?- • Inne instalacje elektryczne › Instalowanie urządzeń filtrujących
- • Nakładanie powierzchni kryjących › Roboty malarskie
- • Rekultywacja gleby › Rekultywacja terenu
- • Roboty budowlane w zakresie budowy badawczych obiektów budowlanych › Obiekty naukowe › Roboty instalacyjne w zakresie pomieszczeń czystych
- • Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych › Roboty budowlane w zakresie budowy upustów › Roboty odwadniające i nawierzchniowe
- • Roboty budowlane w zakresie konstrukcji › Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
- • Roboty instalacyjne elektryczne › Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
- • Roboty instalacyjne w budynkach › Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
- • Roboty instalacyjne w budynkach › Roboty izolacyjne
- • Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych › Pokrywanie podłóg i ścian
- • Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych › Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
- • Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych › Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
- • Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych › Tynkowanie
- • Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne › Roboty na placu budowy
- • Roboty w zakresie kształtowania terenu › Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
- • Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne › Roboty przygotowawcze do świadczenia usług › Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
- • Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne › Roboty w zakresie usuwania gruzu
- • Roboty w zakresie różnych nawierzchni › Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-31 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-07-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz z zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby MŻWiWPPRL (w organizacji).
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Roboty budowlane
Produkty/usługi: Roboty budowlane 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Dodatkowe produkty/usługi:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 38 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-31 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-31 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-31 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL (w organizacji)
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Rakowiecka 37
Kod pocztowy: 02-521
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@muzueumrakowiecka37.pl 📧
Telefon: 225479627 📞
URL: www.muzeumrakowiecka37.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Organizacja wypoczynku, kultura i religia
Komunikacja
Dokumenty URL: https://muzeumrakowiecka37.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://muzeumrakowiecka37.eb2b.com.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-03+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 148-537260 (2026-07-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz z zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby MŻWiWPPRL (w organizacji).
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz z zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL (w organizacji).
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Roboty budowlane 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu w danym państwie
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
DZP.2610.1.2026
Dodatkowe produkty/usługi:
+ jeszcze 23
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 38 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
+ jeszcze 21
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-31 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-31 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-31 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL (w organizacji)
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5213901853
Adres pocztowy: ul. Rakowiecka 37
Kod pocztowy: 02-521
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@muzueumrakowiecka37.pl 📧
Telefon: 225479627 📞
URL: www.muzeumrakowiecka37.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Organizacja wypoczynku, kultura i religia
Komunikacja
Dokumenty URL: https://muzeumrakowiecka37.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://muzeumrakowiecka37.eb2b.com.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-03+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 148-537260 (2026-07-31)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-08 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-08 11:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19+02:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 5d25a6d7-b13c-40fa-8cb6-773342336624-02
Źródło: OJS 2026/S 159-574351 (2026-08-18)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-08 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-08 11:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19+02:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 5d25a6d7-b13c-40fa-8cb6-773342336624-02
Źródło: OJS 2026/S 159-574351 (2026-08-18)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-30 11:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03+02:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 26c519bc-e5b2-46f5-a99a-68bb3b889df0-02
Źródło: OJS 2026/S 170-608407 (2026-09-02)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-30 11:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03+02:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 26c519bc-e5b2-46f5-a99a-68bb3b889df0-02
Źródło: OJS 2026/S 170-608407 (2026-09-02)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Roboty budowlane (>20 nowe zamówienia)
- Przygotowanie terenu pod budowę (>20)
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (>20)
- Roboty instalacyjne w budynkach (>20)
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych (>20)
- Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej (1)