Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych – 3 obszary

Gdański Zarząd Dróg

roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni bitumicznych dróg na terenie administracyjnym Miasta Gdańska podzielonym na trzy obszary

Termin

Deadline 2026-10-06

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-03 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych – 3 obszary
Krótki opis:
roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni bitumicznych dróg na terenie administracyjnym Miasta Gdańska podzielonym na trzy obszary
Rodzaj umowy: Roboty budowlane
Produkty/usługi: Roboty w zakresie naprawy dróg 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 1
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 1

1️⃣
Tytuł: 1 Oliwa - roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych
Opis zamówienia: Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych -obszar Oliwa
Informacje dodatkowe:
Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Gdański 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
1) prawo opcji umożliwia rozszerzenie zamówienia o dodatkowe roboty do wysokości maksymalnie 400% wartości zamówienia podstawowego, tj. wartość zamówienia podstawowego oraz wartość zamówienia opcjonalnego nie może przekroczyć czterokrotności wartości zamówienia podstawowego, 2) prawo opcji umożliwia ponadto wydłużenia okresu realizacji przedmiotu Umowy do 12 miesięcy,
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 95
Kryterium jakości (nazwa): Wydłużenie okresu gwarancji i rękojmi o 12 miesięcy -5%
Kryterium jakości (waga): 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: 2 Wrzeszcz - roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych
Opis zamówienia: Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych -obszar Wrzeszcz
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: 3 Śródmieście - roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych
Opis zamówienia: Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych - obszar Śródmieście
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Opis
Kod pocztowy: 80-254
Miejscowość: Gdańsk

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-10-06 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Obszar I - 240.000,00 zł, Obszar II - 240.000,00 zł, Obszar III - 240.000,00 zł.

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gdański Zarząd Dróg
Krajowy numer rejestracyjny: 5830011969
Adres pocztowy: ul. Partyzantów 36
Kod pocztowy: 80-254
Miasto pocztowe: Gdańsk
Region: Gdański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: gzd-przetargi@gdansk.gda.pl 📧
Telefon: +48583412041 📞
URL: http://www.gzd.gda.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b56f1bea-aba3-42c0-9f64-64df6b233b28 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b56f1bea-aba3-42c0-9f64-64df6b233b28 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +4822 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-610358 (2026-09-03)