„Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego. Działanie 5.1 Niskoemisyjny transport miejski
Powiat Zamojski ul. Przemysłowa 4;22-400 Zamość;NIP: 922-29-45-906 w imieniu którego działa: Zarząd Dróg Powiatowych w Za
1. Przedmiot zamówienia: „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego. Działanie 5.1 Niskoemisyjny transport miejski. Zamówienie podzielone jest na 3 części na które należy składać oddzielne oferty: - Część 1 1. Przebudowa drogi powiatowej nr 2951L w Zwierzyńcu w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów w ramach zadania „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich”. 2. Rozbudowa drogi powiatowej nr 2951L w Zwierzyńcu w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów w ramach zadania „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich”. 3. Budowa drogi dla pieszych i rowerów na terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu w ramach zadania „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich”. 4. Przebudowa drogi powiatowej nr 3250L w Zwierzyńcu w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów w ramach zadania „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich”. - Część 2 1. Rozbudowa drogi powiatowej nr 2949L w Krasnobrodzie w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów w ramach zadania „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich”. 2. Przebudowa drogi powiatowej nr 3260L oraz drogi gminnej w Krasnobrodzie w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów w ramach zadania „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich”. 3. Rozbudowa drogi powiatowej nr 3260L w Krasnobrodzie w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów w ramach zadania „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich”. 4. Rozbudowa drogi powiatowej nr 3261L w Krasnobrodzie w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów w ramach zadania „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich”. - Część 3 1. Budowa Miejsca Obsługi Rowerzystów w obszarach miejskich i wiejskich w ramach zadania: „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich. Projekt Typowego Miejsca Obsługi Rowerzystów w obszarach miejskich i wiejskich” – działki nr ewid.: 1906/7, 1059 w obrębie Krasnobród. 2. Budowa Miejsca Obsługi Rowerzystów w obszarach miejskich i wiejskich w ramach zadania: „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich. Projekt Typowego Miejsca Obsługi Rowerzystów w obszarach miejskich i wiejskich” – działki nr ewid.: 1409/1 w obrębie Zwierzyniec.
TerminDeadline 2026-10-02
Kto? Co?- • Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg › Ścieżki i inne nawierzchnie metalizowane › Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
- • Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg › Ścieżki i inne nawierzchnie metalizowane › Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
- • Różne konstrukcje budowlane › Wiaty
- • Lubelskie › Chełmsko-zamojski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-31 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-31 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego. Działanie 5.1 Niskoemisyjny transport miejski
Numer referencyjny:
TT.III.3430/25/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Tytuł: Część 1
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Scieżki pieszo rowerowe na terenie Powiatu Zamojskiego.
Adres pocztowy: 22-400
Zamość
Kod pocztowy: 22-400
Miejscowość: Zamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Chełmsko-zamojski 🏙️
Czas trwania: 19 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Przedłużenie okresu rękojmi i gwarancji „R”
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Część 2
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Część 3
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-02 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 120 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-02 10:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych prac
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wymagane depozyty i gwarancje:
+ jeszcze 16
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Powiat Zamojski ul. Przemysłowa 4;22-400 Zamość;NIP: 922-29-45-906 w imieniu którego działa: Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu ul. Szczebrzeska 69, 22-400 Zamość
Krajowy numer rejestracyjny:
Powiat Zamojski NIP: 9222945906 ; Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu NIP : 9222297927
Adres pocztowy: Szczebrzeska 69
Kod pocztowy: 22-400
Miasto pocztowe: Zamość
Region: Chełmsko-zamojski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@zdp.zamosc.pl 📧
Telefon: 48 846396332 📞
URL: https://bip.zdp.zamosc.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-37463f10-6682-498b-aa8d-73a4d0578f3e 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-37463f10-6682-498b-aa8d-73a4d0578f3e 🌏
Identyfikator funduszy UE: Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego. Działanie 5.1 Niskoemisyjny transport miejski (typ projektu 4,6)
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP : 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 48 224587801 📞
Fax: 48 224587800 📠
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 168-600490 (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach wiejskich” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego. Działanie 7.10 Turystyczne Lubelskie
Numer referencyjny:
TT.III.3430/26/2026
Krótki opis:
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 4
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4
Opis
Opis zamówienia:
4️⃣
Tytuł: Część 4
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Procedura
Rodzaj procedury
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-02 12:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-02 12:00:00 📅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Instytucja zamawiająca
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5fb9a168-3e95-4a1f-9b42-d7b3a21a574b 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5fb9a168-3e95-4a1f-9b42-d7b3a21a574b 🌏
Identyfikator funduszy UE: „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach wiejskich” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego. Działanie 7.10 Turystyczne Lubelskie. (typ projektu 1)
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-02Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 169-603554 (2026-08-31)
- Roboty budowlane (>20 nowe zamówienia)