RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku - I
Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem są „Dostawy asortymentu jednorazowego użytku I” zwane dalej „artykułami” w asortymencie i ilościach określonych w Załączniku nr 2 - Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym integralną część SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-23. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-22.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Beryl Med Poland Sp. z o.o.
- • Billmed Sp. z o.o.
- • Ekomark Sp. z o.o.
- • Fisher & Paykel Healthcare Poland Sp. z o.o.
- • Viridian Polska Sp. z o.o.
- • Zarys International sp. z o.o.
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-22 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku - I
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 7
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 1 - Higiena ciała - RZP-20/KS/2026
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: ul. Niekłańska4/24
Kod pocztowy: 03-924
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 2 - Wkłady do ssaków - RZP-20/KS/2026
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 3 - Maski i worki do resuscytacji - RZP-20/KS/2026
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 4 - Czujniki saturacji w technologii Masimo - RZP-20/KS/2026
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 5 - Akcesoria do Airvo2 - RZP-20/KS/2026
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 6 - Akcesoria do respiratora Hamilton - RZP-20/KS/2026
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 7 - Jednoczęściowe mocowaniedo rurek Tracheotomijnych - RZP-20/KS/2026
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: ul. Niekłańska 4/24
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-23 08:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-23 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://nieklanska.ezamawiajacy.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-23 09:00:00 📅
Miejsce: https://nieklanska.ezamawiajacy.pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Niekłańska 4/24
Kod pocztowy: 03-924
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zp@nieklanska.pl 📧
Telefon: 225098305 📞
URL: http://www.nieklanska.pl/index.php/zamowienia-publiczne/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://nieklanska.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://nieklanska.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://nieklanska.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://nieklanska.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: art. 515 ust. 1 ustawy Pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 119-431440 (2026-06-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku - I
Numer referencyjny:
RZP-20/KS/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem są „Dostawy asortymentu jednorazowego użytku I” zwane dalej „artykułami” w asortymencie i ilościach określonych w Załączniku nr 2 - Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym integralną część SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 7
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 1 - Higiena ciała
Tytuł: Pakiet nr 1 - Higiena ciała - RZP-20/KS/2026
Opis zamówienia:
RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 1 - Higiena ciała
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Magazyn Główny Szpitala Dziecięcego w Warszawie
Adres pocztowy: ul. Niekłańska4/24
Kod pocztowy: 03-924
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 2 - Wkłady do ssaków
Tytuł: Pakiet nr 2 - Wkłady do ssaków - RZP-20/KS/2026
Opis zamówienia:
RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 2 - Wkłady do ssaków
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 3 - Maski i worki do resuscytacji
Tytuł: Pakiet nr 3 - Maski i worki do resuscytacji - RZP-20/KS/2026
Opis zamówienia:
RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 3 - Maski i worki do resuscytacji
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 4 - Czujniki saturacji w technologii Masimo
Tytuł: Pakiet nr 4 - Czujniki saturacji w technologii Masimo - RZP-20/KS/2026
Opis zamówienia:
RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 4 - Czujniki saturacji w technologii Masimo
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 5 - Akcesoria do Airvo2
Tytuł: Pakiet nr 5 - Akcesoria do Airvo2 - RZP-20/KS/2026
Opis zamówienia:
RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 5 - Akcesoria do Airvo2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 6 - Akcesoria do respiratora Hamilton
Tytuł: Pakiet nr 6 - Akcesoria do respiratora Hamilton - RZP-20/KS/2026
Opis zamówienia:
RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 6 - Akcesoria do respiratora Hamilton
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 7 - Jednoczęściowe mocowaniedo rurek Tracheotomijnych
Tytuł: Pakiet nr 7 - Jednoczęściowe mocowaniedo rurek Tracheotomijnych - RZP-20/KS/2026
Opis zamówienia:
RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 7 - Jednoczęściowe mocowaniedo rurek Tracheotomijnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Opis
Adres pocztowy: ul. Niekłańska 4/24
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-23 08:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-23 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://nieklanska.ezamawiajacy.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-23 09:00:00 📅
Miejsce: https://nieklanska.ezamawiajacy.pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
1131144295
Adres pocztowy: ul. Niekłańska 4/24
Kod pocztowy: 03-924
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zp@nieklanska.pl 📧
Telefon: 225098305 📞
URL: http://www.nieklanska.pl/index.php/zamowienia-publiczne/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://nieklanska.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://nieklanska.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://nieklanska.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://nieklanska.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
c) Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514) wykluczeniu podlega wykonawca:
1. Wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3;
2. Którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2025 r. poz. 664) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3;
3. Którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2026 r. poz. 522) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3.
d) Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576:
zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, tj. dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/23/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie udzielania koncesji (Dz. Urz. UE L 94 z 28.3.2014, str. 1) (dalej jako: dyrektywa 2014/23/UE), dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych, uchylającej dyrektywę 2004/18/WE (Dz. Urz. UE L 94 z 28.3.2014, str. 65) (dalej jako: dyrektywa 2014/24/UE), dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/25/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie udzielania zamówień przez podmioty działające w sektorach gospodarki wodnej, energetyki, transportu i usług pocztowych, uchylającej dyrektywę 2004/17/WE (Dz. Urz. UE L 94 z 28.3.2014, str. 243) (dalej jako: dyrektywa 2014/25/UE), oraz dyrektywy 2009/81/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 13 lipca 2009 r. w sprawie koordynacji procedur udzielania niektórych zamówień na roboty budowlane, dostawy i usługi przez instytucje lub podmioty zamawiające w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa i zmieniającej dyrektywy 2004/17/WE i 2004/18/WE (Dz. Urz. UE L 216 z 20.8.2009, str. 76) (dalej jako: dyrektywa 2009/81/WE), a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. a)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. b)–f) i lit. h)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)–e) i lit. g)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)–d), lit. f)–h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem:
1) obywateli rosyjskich lub osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji;
2) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub
3) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: art. 515 ust. 1 ustawy Pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 119-431440 (2026-06-22)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 586123.35 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 9618.65 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 9618.65 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-21 📅
Tytuł: „Dostawy asortymentu jednorazowego użytku I” w zakresie Pakietu nr 1 (Higiena ciała)
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 9618.65 💰
Najniższa oferta: 9618.65 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 9618.65 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Zarys international spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Zarys international sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. ZIEMSKA, nr 44
Kod pocztowy: 41-803
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@zarys.pl 📧
Telefon: 32 376 07 57 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 53746.48 💰
Najniższa oferta: 53746.48 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 53746.48 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Beryl med poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Beryl med poland sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. RTM. WITOLDA PILECKIEGO, nr 59, lok. 151
Kod pocztowy: 02-781
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: m.grajda@beryl-med.com 📧
Telefon: 533624435 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 52542.22 💰
Najniższa oferta: 52542.22 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 52542.22 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 284 026 💰
Najniższa oferta: 284 026 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 284 026 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Viridian polska spółka z ograni-czoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Viridian polska sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. MORGOWA, nr 4
Kod pocztowy: 04-224
E-mail: viridian@viridian.com.pl 📧
Telefon: 22 844 30 30 📞
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 50 940 💰
Najniższa oferta: 50 940 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 50 940 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Fisher & paykel healthcare poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Fisher & paykel healthcare poland sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. PL. WŁADYSŁAWA ANDERSA, nr 7
Kod pocztowy: 61-894
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
E-mail: biuro@fphcare.pl 📧
Telefon: +48 664 846 464 📞
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 52 700 💰
Najniższa oferta: 52 700 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 52 700 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Ekomark spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Ekomark sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. PŁOCHOCIŃSKA, nr 35
Kod pocztowy: 03-044
E-mail: ekomark@ekomark.pl 📧
Telefon: 22 833 17 34 📞
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 82 550 💰
Najniższa oferta: 82 550 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 82 550 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: "billmed" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Billmed sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. KRYPSKA, nr 24, lok. 1
Kod pocztowy: 04-082
E-mail: billmed@billmed.pl 📧
Telefon: 22 870 27 52 📞
Źródło: OJS 2026/S 171-610088 (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 586123.35 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 9618.65 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 9618.65 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
483/2026/06
Data zawarcia umowy: 2026-08-21 📅
Tytuł: „Dostawy asortymentu jednorazowego użytku I” w zakresie Pakietu nr 1 (Higiena ciała)
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 9618.65 💰
Najniższa oferta: 9618.65 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 9618.65 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta 4-Pakiet nr 1-Higiena ciała
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Zarys international spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Zarys international sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 6481997718
Adres pocztowy: ul. ZIEMSKA, nr 44
Kod pocztowy: 41-803
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@zarys.pl 📧
Telefon: 32 376 07 57 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 53746.48 💰
Najniższa oferta: 53746.48 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 53746.48 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 5-Pakiet nr 2-Wkłady do ssaków
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Beryl med poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Beryl med poland sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5321786998
Adres pocztowy: ul. RTM. WITOLDA PILECKIEGO, nr 59, lok. 151
Kod pocztowy: 02-781
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: m.grajda@beryl-med.com 📧
Telefon: 533624435 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 52542.22 💰
Najniższa oferta: 52542.22 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 52542.22 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 4-Pakiet nr 3-Maski i worki do resuscytacji
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 284 026 💰
Najniższa oferta: 284 026 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 284 026 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 2-Pakiet nr 4-Czujniki saturacji w technologii Masimo
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Viridian polska spółka z ograni-czoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Viridian polska sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5212983607
Adres pocztowy: ul. MORGOWA, nr 4
Kod pocztowy: 04-224
E-mail: viridian@viridian.com.pl 📧
Telefon: 22 844 30 30 📞
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 50 940 💰
Najniższa oferta: 50 940 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 50 940 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 1-Pakiet nr 5-Akcesoria do Airvo2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Fisher & paykel healthcare poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Fisher & paykel healthcare poland sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 7831842946
Adres pocztowy: ul. PL. WŁADYSŁAWA ANDERSA, nr 7
Kod pocztowy: 61-894
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
E-mail: biuro@fphcare.pl 📧
Telefon: +48 664 846 464 📞
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 52 700 💰
Najniższa oferta: 52 700 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 52 700 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 6-Pakiet nr 6-Akcesoria do respiratora Hamilton
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Ekomark spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Ekomark sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5222480049
Adres pocztowy: ul. PŁOCHOCIŃSKA, nr 35
Kod pocztowy: 03-044
E-mail: ekomark@ekomark.pl 📧
Telefon: 22 833 17 34 📞
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 82 550 💰
Najniższa oferta: 82 550 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 82 550 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 3-Pakiet nr 7-Jednoczęściowe mocowanie do rurek Tracheotomijnych
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: "billmed" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Billmed sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 1130007544
Adres pocztowy: ul. KRYPSKA, nr 24, lok. 1
Kod pocztowy: 04-082
E-mail: billmed@billmed.pl 📧
Telefon: 22 870 27 52 📞
Źródło: OJS 2026/S 171-610088 (2026-09-03)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)