Sprzęt do zabiegów kardiochirurgicznych -11 zadań
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Przedmiot zamówienia stanowi dostawa sprzętu do zabiegów kardiochirurgicznych -11 zadań. Zamówienie zostało szczegółowo opisane w załącznikach do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-03. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-27.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o.
- • Livanova Poland Sp. z o.o.
- • Medtronic Poland Sp. z o.o,
- • Pompy wirowe i podnośniki cieczy › Pompy do użytku medycznego › Pompy perfuzyjne
- • Urządzenia medyczne › Materiały medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Miasto Kraków
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sprzęt do zabiegów kardiochirurgicznych -11 zadań
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 11
1️⃣
Tytuł: Zadanie 1
Opis zamówienia: Zadanie 1
Dodatkowe produkty/usługi: Pompy perfuzyjne 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: Zadanie 2
Opis zamówienia: Zadanie 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Tytuł: Zadanie 3
Opis zamówienia: Zadanie 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Tytuł: Zadanie 4
Opis zamówienia: Zadanie 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Tytuł: Zadanie 5
Opis zamówienia: Zadanie 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Tytuł: Zadanie 6
Opis zamówienia: Zadanie 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Tytuł: Zadanie 7
Opis zamówienia: Zadanie 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Tytuł: Zadanie 8
Opis zamówienia: Zadanie 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Tytuł: Zadanie 9
Opis zamówienia: Zadanie 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie 10
Opis zamówienia: Zadanie 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie 11
Opis zamówienia: Zadanie 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Kod pocztowy: 30-663
Miejscowość: Kraków
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-03 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Kod pocztowy: 30-663
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://usdk.eb2b.com.pl/
E-mail: zp@usdk.pl 📧
Telefon: +48 126582011 📞
URL: https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-29Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 102-368308 (2026-05-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sprzęt do zabiegów kardiochirurgicznych -11 zadań
Numer referencyjny:
DZP-271-2-69/PN/2026
Krótki opis:
Przedmiot zamówienia stanowi dostawa sprzętu do zabiegów kardiochirurgicznych -11 zadań. Zamówienie zostało szczegółowo opisane w załącznikach do SWZ.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 11
1️⃣
Tytuł: Zadanie 1
Opis zamówienia: Zadanie 1
Dodatkowe produkty/usługi: Pompy perfuzyjne 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Zgodnie ze specyfikacją, prawo opcji szczegółowo opisane w załączniku nr 1, 2 oraz 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Zadanie 2
Opis zamówienia: Zadanie 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Zadanie 3
Opis zamówienia: Zadanie 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Zadanie 4
Opis zamówienia: Zadanie 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: Zadanie 5
Opis zamówienia: Zadanie 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Tytuł: Zadanie 6
Opis zamówienia: Zadanie 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Tytuł: Zadanie 7
Opis zamówienia: Zadanie 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Tytuł: Zadanie 8
Opis zamówienia: Zadanie 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Tytuł: Zadanie 9
Opis zamówienia: Zadanie 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie 10
Opis zamówienia: Zadanie 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie 11
Opis zamówienia: Zadanie 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Opis
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Kod pocztowy: 30-663
Miejscowość: Kraków
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-03 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Krajowy numer rejestracyjny:
6792525795
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Kod pocztowy: 30-663
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://usdk.eb2b.com.pl/
E-mail: zp@usdk.pl 📧
Telefon: +48 126582011 📞
URL: https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach określonych w art. 505–590 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-29Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 102-368308 (2026-05-27)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 4 242 444 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-31 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 259 200 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Livanova Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Livanova Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 21
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 518 400 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Całkowita wartość umowy/działki: 583 740 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Całkowita wartość umowy/działki: 842 532 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
6️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 438 984 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Gwiaździsta 66
Kod pocztowy: 53-413
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 37 800 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medtronic Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medtronic Poland Sp. z o.o,
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Polna 11
Kod pocztowy: 00-633
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 428 500 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Całkowita wartość umowy/działki: 773 928 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Całkowita wartość umowy/działki: 110 160 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-609187 (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 4 242 444 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
DZP-272-185/2026 Zadanie 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-31 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 259 200 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Livanova Poland Sp.z o.o.-Zadanie 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Livanova Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Livanova Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5213592688
Adres pocztowy: ul. Postępu 21
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Identyfikator oferty:
Livanova Poland Sp.z o.o.-Zadanie 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 518 400 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Livanova Poland Sp.z o.o.-Zadanie 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Całkowita wartość umowy/działki: 583 740 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Livanova Poland Sp.z o.o.-Zadanie 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Całkowita wartość umowy/działki: 842 532 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Livanova Poland Sp.z o.o.-Zadanie 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
6️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 438 984 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp. z o.o.-Zadanie 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9120003224
Adres pocztowy: ul. Gwiaździsta 66
Kod pocztowy: 53-413
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 37 800 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Medtronic Poland Sp. z o.o.-Zadanie 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medtronic Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medtronic Poland Sp. z o.o,
Krajowy numer rejestracyjny:
9521000289
Adres pocztowy: ul. Polna 11
Kod pocztowy: 00-633
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 428 500 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Medtronic Poland Sp. z o.o.-Zadanie 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Całkowita wartość umowy/działki: 773 928 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Medtronic Poland Sp. z o.o.-Zadanie 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Całkowita wartość umowy/działki: 110 160 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Medtronic Poland Sp. z o.o.-Zadanie 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-609187 (2026-09-02)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)