Sukcesywna dostawa opatrunków cz II
Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-03. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-22.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Miasto Poznań
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-22 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa opatrunków cz II
Numer referencyjny:
Krótki opis: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Opatrunki 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 1 – Stent do zatok
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Informacje dodatkowe: Ważność oferty - 90 dni tj. 30.09.2026 r.
Adres pocztowy: Apteka Szpitalna Wielkopolskie Centrum Pediatrii
ul. Adama Wrzoska 1
Kod pocztowy: 60-663
Miejscowość: Poznań
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-07-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 2 –Osłona sterylna na głowicę USG
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 3 – Tampony do krwawień z nosa
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 4 – Kompresy sterylizowane w nadciśnieniu parą wodną ( temp 134 st. C ),
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 5 – Folia Operacyjna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem Platformy on-line działającej pod adresem https://zampub.szoz.pl.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-03 11:00:00 📅
Miejsce:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Warunki realizacji zamówienia:
Podstawa wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Specjalistyczny zespół opieki zdrowotnej nad matką i dzieckiem w poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Adama Wrzoski 1
Kod pocztowy: 60-663
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zampub@szoz.pl 📧
Telefon: +48616162559 📞
URL: www.szoz.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.zampub@szoz.pl 📧
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zampub.szoz.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zampub.szoz.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postepu17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587840 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/strona-glowna 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio/strona-glowna 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-26Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 099-354852 (2026-05-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa opatrunków cz II
Numer referencyjny:
ADZP-381-50/26
Krótki opis: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Opatrunki 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 1
Tytuł: Część nr 1 – Stent do zatok
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Informacje dodatkowe: Ważność oferty - 90 dni tj. 30.09.2026 r.
Adres pocztowy: Apteka Szpitalna Wielkopolskie Centrum Pediatrii
ul. Adama Wrzoska 1
Kod pocztowy: 60-663
Miejscowość: Poznań
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-07-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 2
Tytuł: Część nr 2 –Osłona sterylna na głowicę USG
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 3
Tytuł: Część nr 3 – Tampony do krwawień z nosa
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 4
Tytuł: Część nr 4 – Kompresy sterylizowane w nadciśnieniu parą wodną ( temp 134 st. C ),
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 5
Tytuł: Część nr 5 – Folia Operacyjna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem Platformy on-line działającej pod adresem https://zampub.szoz.pl.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-03 11:00:00 📅
Miejsce:
Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem Platformy on-line działającej pod adresem https://zampub.szoz.pl.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ.
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 11
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Niewypłacalność
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Upadłość
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Specjalistyczny zespół opieki zdrowotnej nad matką i dzieckiem w poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny:
7781128565
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Adama Wrzoski 1
Kod pocztowy: 60-663
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zampub@szoz.pl 📧
Telefon: +48616162559 📞
URL: www.szoz.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.zampub@szoz.pl 📧
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zampub.szoz.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zampub.szoz.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postepu17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587840 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/strona-glowna 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio/strona-glowna 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1.Odwołanie wnosi się w terminie:
1. 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej;
2.15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1.
2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej.
3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w ust. 1 i 2 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-26Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 099-354852 (2026-05-22)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 735757.52 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-20 📅
2️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3 780 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bialmed Sp.zo.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Kazimierzowska 46/48/35
Kod pocztowy: 02-546
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4004.64 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Promedica Toruń Sp.zo.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Promedica Toruń Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Grudziądzka 159 A
Kod pocztowy: 87-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 65972.88 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Żółkiewskiego 20/26
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-609067 (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 735757.52 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Numer umowy:
część nr 2
Data zawarcia umowy: 2026-08-20 📅
2️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3 780 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 2 dla części nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bialmed Sp.zo.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8490000039
Adres pocztowy: ul. Kazimierzowska 46/48/35
Kod pocztowy: 02-546
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4004.64 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 7 dla części nr 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Promedica Toruń Sp.zo.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Promedica Toruń Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9562273104
Adres pocztowy: ul. Grudziądzka 159 A
Kod pocztowy: 87-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 65972.88 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta nr 1 dla części nr 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
8790166790
Adres pocztowy: ul. Żółkiewskiego 20/26
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-609067 (2026-09-02)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Materiały medyczne (>20)
- Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (>20)
- Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki (>20)
- Opatrunki (>20)
- Bandaże (3)
- Gaza medyczna (3)
- Kompresy (4)
- Opatrunki przylepne (5)
- Plastry (1)
- Waciki
- Wata medyczna (1)
- Wełna bawełniana
- Zestawy opatrunkowe (7)