Sukcesywna dostawa testów do diagnostyki molekularnej alergii wraz z dzierżawą wyposażenia niezbędnego do wykonywania testów przez okres 36 miesięcy.
Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Sukcesywna dostawa testów do diagnostyki molekularnej alergii wraz z dzierżawą wyposażenia niezbędnego do wykonywania testów przez okres 36 miesięcy.
TerminDeadline 2026-09-29
Kto? Co?- • Analizatory › Analizatory biochemiczne
- • Odczynniki i środki kontrastowe › Odczynniki laboratoryjne
- • Urządzenia medyczne › Materiały medyczne
- • Dolnośląskie › Jeleniogórski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa testów do diagnostyki molekularnej alergii wraz z dzierżawą wyposażenia niezbędnego do wykonywania testów przez okres 36 miesięcy.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 438 400 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe produkty/usługi:
Adres pocztowy: ul. Jeleniogórska 4 Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej ZOZ Bolesławiec
Kod pocztowy: 59-700
Miejscowość: Bolesławiec
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Jeleniogórski 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium kosztów (nazwa): Termin realizacji zamówienia
Kryterium kosztów (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: Jeleniogórska 4
Kod pocztowy: 59-700
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi w w terminie określonym w dokumentach postępowania. W przypadku awarii tego systemu, która będzie powodować brak możliwości otwarcia ofert w wyznaczonym terminie, otwarcie ofert nastąpi niezwłocznie po usunięciu awarii. Zamawiający poinformuje o zmianie terminu otwarcia ofert na dedykowanej Platformie Zakupowej https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366049 na stronie danego.
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-29 10:30:00 📅
Miejsce:
Informacje dodatkowe:
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Jeleniogórska 4
Kod pocztowy: 59-700
Miasto pocztowe: Bolesławiec
Region: Jeleniogórski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: asulkowska@szpitalboleslawiec.pl 📧
Telefon: 0048571223502 📞
URL: www.szpitalboleslawiec.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz_boleslawiec 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366049 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366049 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 224587800 📠
URL: www.odwolania@uzp.gov.pl 📧
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-597774 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa testów do diagnostyki molekularnej alergii wraz z dzierżawą wyposażenia niezbędnego do wykonywania testów przez okres 36 miesięcy.
Numer referencyjny:
48/PN/2026
Krótki opis:
Sukcesywna dostawa testów do diagnostyki molekularnej alergii wraz z dzierżawą wyposażenia niezbędnego do wykonywania testów przez okres 36 miesięcy.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 438 400 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 1
Informacje dodatkowe:
W celu potwierdzenia, że oferowany przedmiot zamówienia odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego, Wykonawcy zobowiązani są do złożenia następujących dokumentów (dokumenty należy złożyć wraz z ofertą): 1. Katalog lub prospekt lub folder w języku polskim każdego zaoferowanego przedmiotu zamówienia zawierający dane identyfikujące zaoferowany przedmiot zamówienia wraz z numerem katalogowym zaoferowanego przedmiotu zamówienia (numer katalogowy musi być zgodny, z numerem podanym w formularzu cenowym) w oparciu o które została przygotowana oferta. W katalogu/ prospekcie/ folderze należy wyraźnie zaznaczyć, których pozycji dotyczy dany zapis celem identyfikacji oferowanego przedmiotu zamówienia i numeru katalogowego. W przypadku braku numeru katalogowego lub informacji o numerze katalogowym w katalogu, prospekcie lub folderze, należy złożyć oświadczenie Wykonawcy, w powyższym zakresie. 2. Oświadczenie Wykonawcy, że oferowany wyrób medyczny spełnia wymogi ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1620) i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany Dyrektywy 2001/83/WE, Rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i Rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG. W przypadku, gdy przedmiot zamówienia nie wymaga spełniania warunku należy wyraźnie zaznaczyć to w składanej ofercie. Na każde pisemne wezwanie Zamawiającego, Wykonawca dostarczy dokumenty potwierdzające spełnienie powyższego wymogu.
Pokaż więcej
Kod pocztowy: 59-700
Miejscowość: Bolesławiec
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Jeleniogórski 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium kosztów (nazwa): Termin realizacji zamówienia
Kryterium kosztów (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: Jeleniogórska 4
Kod pocztowy: 59-700
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi w w terminie określonym w dokumentach postępowania. W przypadku awarii tego systemu, która będzie powodować brak możliwości otwarcia ofert w wyznaczonym terminie, otwarcie ofert nastąpi niezwłocznie po usunięciu awarii. Zamawiający poinformuje o zmianie terminu otwarcia ofert na dedykowanej Platformie Zakupowej https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366049 na stronie danego.
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Ofertę wraz ze wszystkimi wymaganymi oświadczeniami i dokumentami, należy złożyć za pośrednictwem Platformy zakupowej Zamawiającego https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366049 na stronie danego postępowania
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️ Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-29 10:30:00 📅
Miejsce:
Otwarcie ofert nastąpi w w terminie określonym w dokumentach postępowania. W przypadku awarii tego systemu, która będzie powodować brak możliwości otwarcia ofert w wyznaczonym terminie, otwarcie ofert nastąpi niezwłocznie po usunięciu awarii. Zamawiający poinformuje o zmianie terminu otwarcia ofert na dedykowanej Platformie Zakupowej https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366049 na stronie danego.
Pokaż więcej
Ofertę wraz ze wszystkimi wymaganymi oświadczeniami i dokumentami, należy złożyć za pośrednictwem Platformy zakupowej Zamawiającego https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366049 na stronie danego postępowania
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Zamawiający zobowiązuje się do zapłaty faktur za dostarczony przedmiot zamówienia w terminie do 60 dni, licząc od daty dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury VAT przez Wykonawcę (wpływ dokumentu do siedziby Zamawiającego), przelewem na konto Wykonawcy wskazane w umowie (po uprzednim otrzymaniu dostawy).
Pokaż więcej
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 11
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Niewypłacalność
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt…
… 6 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. aktualnego na dzień składania ofert oświadczenia, w formie standardowego formularza Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) oraz oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu JEDZ Korupcja: Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. informacji z Krajowego Rejestru Karnego.
… 1 i 2 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. informacji z Krajowego Rejestru Karnego.
… 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. informacji z Krajowego Rejestru Karnego.
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. informacji z Krajowego Rejestru Karnego.
Pokaż więcej
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt…
… 3 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. informacji z Krajowego Rejestru Karnego.
… 1 i 4 oraz w art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach związanych w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U z 2022 r. poz. 835). W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. informacji z Krajowego Rejestru Karnego oraz oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 7
ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U z 2022 r. poz. 835) Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji: Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. aktualnego na dzień składania ofert oświadczenia, w formie standardowego formularza Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) oraz oświadczenia Wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi: Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. informacji z Krajowego Rejestru Karnego.
… 1 i 2 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. informacji z Krajowego Rejestru Karnego.
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. informacji z Krajowego Rejestru…
… Karnego.
… Karnego
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. W celu potwierdzenia braku…
… podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru.
… podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru.
… podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych, tj. odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Krajowy numer rejestracyjny:
6121542507
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Jeleniogórska 4
Kod pocztowy: 59-700
Miasto pocztowe: Bolesławiec
Region: Jeleniogórski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: asulkowska@szpitalboleslawiec.pl 📧
Telefon: 0048571223502 📞
URL: www.szpitalboleslawiec.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz_boleslawiec 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366049 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366049 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 224587800 📠
URL: www.odwolania@uzp.gov.pl 📧
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o terminach odwołania: Środki ochrony prawnej przysługują zgodnie z Działem IX Ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy PZP czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 3) zaniechania przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia, mimo że zamawiający był do tego zobowiązany. 3. Odwołanie powinno wskazywać czynności lub zaniechanie czynności Zamawiającego, której zarzuca się niezgodność z przepisami ustawy, zawierać zwięzłe przedstawienie zarzutów, określać żądanie oraz wskazywać okoliczności faktyczne i prawne uzasadniające wniesienie odwołania. Szczegółowe informacje, co ma w swojej treści obejmować odwołanie zawarte jest w art. 516 ustawy PZP. 4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. 5. Pisma w postępowaniu odwoławczym wnosi się w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej, lub w postaci elektronicznej, z tym że odwołanie i przystąpienie do postępowania odwoławczego, wniesione w postaci elektronicznej, wymagają opatrzenia podpisem zaufanym. 6. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych: Krajowa Izba Odwoławcza.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-31Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 167-597774 (2026-08-28)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Różne produkty lecznicze (>20)