Sukcesywne dostawy endoprotez i innych wyrobów ortopedycznych-powtórka
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy endoprotez stawów barkowych, kolanowych, biodrowych, materiałów kościozastępczych, systemów stabilizacji złamań, systemów rekonstrukcji więzadeł i chrząstek na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu.Zamówienie obejmuje 3 zadania (części).
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-21. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-08-05.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Dodatkowe wyroby ortopedyczne › Implanty ortopedyczne
- • Dodatkowe wyroby ortopedyczne › Protezy ortopedyczne
- • Wyroby ortopedyczne › Wyroby używane w przypadku złamań, śruby i płyty
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Łódzki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-05 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-05)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywne dostawy endoprotez i innych wyrobów ortopedycznych-powtórka
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Implanty ortopedyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie 1 - Wyroby ortopedyczne
Opis zamówienia: Endoproteza biodra oraz kolana
Dodatkowe produkty/usługi: Miejscowość: Zgierz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Łódzki 🏙️
Czas trwania: 30 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): termin uzupełnienia depozytu
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): termin wykonania obowiązku reklamacyjnego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie 2 - Endoprotezy
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie 3 - System do rekonstrukcji więzadła krzyżowego
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: Parzęczewska 35
Kod pocztowy: 95-100
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-21 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-21 09:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Data otwarcia: 2026-08-21 09:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 95-100
Miasto pocztowe: Zgierz
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@wss.zgierz.pl 📧
Telefon: 427144332 📞
URL: https://szpitale.lodzkie.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 2224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: art.515 ustawy PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 150-546714 (2026-08-05)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywne dostawy endoprotez i innych wyrobów ortopedycznych-powtórka
Numer referencyjny:
PN/27/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy endoprotez stawów barkowych, kolanowych, biodrowych, materiałów kościozastępczych, systemów stabilizacji złamań, systemów rekonstrukcji więzadeł i chrząstek na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu.Zamówienie obejmuje 3 zadania (części).
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Implanty ortopedyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 1
Tytuł: Zadanie 1 - Wyroby ortopedyczne
Opis zamówienia: Endoproteza biodra oraz kolana
Dodatkowe produkty/usługi: Miejscowość: Zgierz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Łódzki 🏙️
Czas trwania: 30 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): termin uzupełnienia depozytu
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): termin wykonania obowiązku reklamacyjnego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 2
Tytuł: Zadanie 2 - Endoprotezy
Opis zamówienia:
Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego, endoproteza stawu ramienno-łopatkowego z możliwością konwersji, trzpenie
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 3
Tytuł: Zadanie 3 - System do rekonstrukcji więzadła krzyżowego
Opis zamówienia:
System do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego i tylnego oparty mocowaniu korówkowym.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Opis
Adres pocztowy: Parzęczewska 35
Kod pocztowy: 95-100
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
W świetle powyższych przepisów Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 1 .w przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania i skrócił termin składania ofert do 15 dni. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu ujął implanty i wyroby ortopedyczne, które są niezbędne do zapewnienia ciągłości pracy Bloku Operacyjnego. Wcześniejsze postępowanie na wybrany asortyment zostało unieważnione z powodu braku oferty oraz zbyt dużej kwoty złożonej oferty. Asortyment ten jest konieczny do zabiegów ortopedycznych. Zamawiający nie mógł przewidzieć zaistniałej sytuacji.
Pokaż więcej
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-21 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-21 09:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Data otwarcia: 2026-08-21 09:05:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Krajowy numer rejestracyjny:
7321003187
Kod pocztowy: 95-100
Miasto pocztowe: Zgierz
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@wss.zgierz.pl 📧
Telefon: 427144332 📞
URL: https://szpitale.lodzkie.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 2224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: art.515 ustawy PZP
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 150-546714 (2026-08-05)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 9148618.58 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-09-03 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2934462.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Aesculap Chifa Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Aesculap Chifa Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Tysiąclecia 14
Kod pocztowy: 64-300
Miasto pocztowe: Nowy Tomyśl
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: produkty-medyczne.acp@bbraun.com 📧
Telefon: 614420364 📞
Fax: 614422880 📠
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 623 650 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Enovis Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Enovis Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Łopuszańska 95
Kod pocztowy: 02-457
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi@ortocare.pl 📧
Telefon: 226312786 📞
Fax: 222472536 📠
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3590506.08 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Arthrex Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Arthrex Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Karczunkowska 42
Kod pocztowy: 02-871
E-mail: przetargi@arthrex.pl 📧
Telefon: 222797030 📞
Fax: 222797001 📠
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 171-611688 (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 9148618.58 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
1/PN/27/2026
Data zawarcia umowy: 2026-09-03 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2934462.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta Aesculap zadanie 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Aesculap Chifa Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Aesculap Chifa Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
7880008829
Adres pocztowy: ul. Tysiąclecia 14
Kod pocztowy: 64-300
Miasto pocztowe: Nowy Tomyśl
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: produkty-medyczne.acp@bbraun.com 📧
Telefon: 614420364 📞
Fax: 614422880 📠
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2 623 650 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta Enovis zadanie 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Enovis Poland Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Enovis Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5223082500
Adres pocztowy: ul. Łopuszańska 95
Kod pocztowy: 02-457
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi@ortocare.pl 📧
Telefon: 226312786 📞
Fax: 222472536 📠
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3590506.08 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta Arthrex zadanie 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Arthrex Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Arthrex Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
7010330145
Adres pocztowy: ul. Karczunkowska 42
Kod pocztowy: 02-871
E-mail: przetargi@arthrex.pl 📧
Telefon: 222797030 📞
Fax: 222797001 📠
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 171-611688 (2026-09-03)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)