Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego. (postępowanie w podziale na 4 części)

Szpital Uniwersytecki im. K.Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o.

Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach,w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ

Termin

Deadline 2026-09-21

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-21 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego. (postępowanie w podziale na 4 części)
Numer referencyjny: LM.261.41.2026
Krótki opis:
Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach,w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 4
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: LM.261.41.1.2026
Tytuł: CZĘŚĆ 1
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy rurek dooskrzelowych dwuświatłowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Dodatkowe produkty/usługi: Przyrządy do anestezji i resuscytacji 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Zielonogórski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 80
Kryterium jakości (nazwa): Skrócony termin uzupełnienia dostaw częściowych - 20 pkt.
Kryterium jakości (waga): 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: LM.261.41.2.2026
Tytuł: CZĘŚĆ 2
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy probówek do pomiaru ACT kompatybilnych z podiadanym przez Zamawiającego aparatem ACTALYKE MINI II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Wyroby diagnostyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: LM.261.41.3.2026
Tytuł: CZĘŚĆ 3
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy elektrod przeznaczonych do środowiska MRI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Dodatkowe produkty/usługi: Elektrody 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: LM.261.41.4.2026
Tytuł: CZĘŚĆ 4
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pasków testowych i materiałów kontrolnych do wykonania 500 000 pomiarów glukozy we krwi kapilarnej, krwi żylnej, tętnicze wraz z użyczeniem glukometrów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Czas trwania: 36 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Inny
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego za pomocą systemu teleinformatycznego – Platformy poprzez ich odszyfrowanie.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Miejsce:
Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego za pomocą systemu teleinformatycznego – Platformy poprzez ich odszyfrowanie.
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Uniwersytecki im. K.Marcinkowskiego w Zielonej Górze sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 970773231
Adres pocztowy: UL. ZYTY 26
Kod pocztowy: 65-046
Miasto pocztowe: Zielona góra
Region: Zielonogórski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowieniapubliczne@szpital.zgora.pl 📧
Telefon: +48 683296200 📞
URL: https://bip.szpital.zgora.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://bip.szpital.zgora.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1362727 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1362727 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587840 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Dokładne informacje na temat terminów składania odwołań: 1. Zasady, terminy oraz sposób korzystania ze środków ochrony prawnej szczegółowo regulują przepisy działu IX ustawy – Środki ochrony prawnej. Termin wnoszenia odwołań: a) w terminie: 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; b) w terminie 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a. 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w ust. 1 i 2 wnosi się w terminie: 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-25Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 163-585490 (2026-08-21)